KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > wyroby ze szkła (91)

Drewart*****

Witryna prezentuje szeroki wachlarz wyrobów wykonanych ręcznie. Każdy z oferowanych przedmiotów posiada opis, zdjęcie oraz informacje na temat ceny. Ponadto galeria i formularz zamówieniowy.

http://www.drewart.pl/ - 3 Sty 2003

Firma LET*****

Zajmuje się produkcją wysokiej jakości luster i szkła płaskiego przy pomocy skomputeryzowanych linii technologicznych firmy Bavelloni. Zastosowanie nowych technologii i wieloletniego doświadczenia umożliwia produkcję najwyższej jakości szkła.

http://www.let.com.pl/ - 25 Wrz 2000

Fusing - szkło kolorowe - wyposażenie wnętrz. Olsztyn*****

Możliwości topienia i łączenia różnych gatunków i kolorów szkła oraz jego formowania przestrzennego daje nieograniczone wręcz pole popisu w kształtowaniu form architektonicznych i użytkowych. Od wielkogabarytowych witraży okiennych, poprzez szklane ściany, witryny, poprzez różnego rodzaju meble i formy użytkowe, na abażurach, i uchwytach kończąc.

http://www.fusing.pl/ - 13 Gru 2005

Huta Szkła Beata*****

Prrezentacja wyrobów Huty Szkła Beata. Na stronie można zapoznać się z asortymentem oraz skontaktować się z producentem.

http://www.huta.com.pl/ - 25 Lip 2001

Huta Szkła Topglass. Radom*****

Huta Szkła Gospodarczego Topglass. Produkcja szkła gospodarczego, zniczy, barwne szkło użytkowe. Na stronie kilkujęzyczna oferta i kontakt.

http://www.topglass.pl/ - 3 Sty 2006

Akryler - laser 3d****

Firma Akryler wykonuje eleganckie i nowoczesne statuetki szklane na zamówienie według własnych lub nadesłanych projektów. Figury wykonywane są z materiału PMMA, a napisy i grafiki tworzone są za pomocą lasera 3D.

http://www.akryler.com/ - 23 Sty 2015

ALKAR****

Firma ALKARA - zabudowy całoszklane, projektowanie, wykonawstwo.

http://www.alkara.pl/ - 6 Gru 2004

Alvitro - konstrukcje całoszklane****

Firma specjalizuje się w konstrukcjach szklanych tworzonych na indywidualne zlecenie. Wykonuje balustrady, kabiny prysznicowe, ścianki akustyczne oraz działowe do biur. Oprócz tego proponuje też drzwi, daszki i zabudowy do tarasów. Poznań i jego okolice są głównym obszarem działalności.

http://alvitro.com/ - 28 Kwi 2017

Art Glas Plus - szkło, porcelana, ceramika, wina. Opole****

Porcelana gastronomiczna i dekorowana. Ceramika, szkło, sztućce, wyroby z drewna kauczukowego - wszystko na stół. W ofercie też wino węgierskie i wino niemieckie. Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna porcelany, ceramiki, szkła i win. Firma zapewnia transport - cały kraj.

http://www.artglasplus.com.pl/ - 13 Gru 2005

Cglass - okucia i zawiasy do szkła****

Dla firm przygotowaliśmy ofertę specjalną. Cglass zajmuje się dystrybucją okuć oraz zawiasów do szkła. Oprócz tego proponuje szereg nowoczesnych systemy przesuwne do drzwi. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

http://cglass.pl/ - 25 Kwi 2019

Informacje dodatkowe