KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > wystawiennictwo (15)

Extend Vision Systemy Wystawiennicze*****

Oferta firmy obejmuje kompletną linię profesjonalnych rozwiązań wystawienniczych, umożliwiających aranżację powierzchni od kilku do kilkuset metrów kwadratowych. Na stronie informacje o firmie, oferta, aktualności, informacje o klientach, mapa serwisu.

http://www.extendvision.pl/ - 13 Maj 2003

AA STUDIO POZNAN - targi tylko z nami****

AA STUDIO to firma posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu, została założona w 1992 roku. Oferuje ona swe usługi w zakresie projektowania i wykonania stanowisk wystawienniczych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, lista klientów, galeria zdjęć stoisk wykonanych.

http://www.aastudio.com.pl/ - 25 Lut 2000

Kompleksowa organizacja konferencji, imprezy integracyjne Warszawa – AmazingEvent****

AmazingEvent od 2005 roku zajmuje się kompleksową organizacją konferencji oraz imprez integracyjnych i firmowych. W swojej działalności wykorzystuje wyłącznie sprawdzony sprzęt. Posiada własne dekoracje i scenografie. Dla klientów wykonuje również stoiska reklamowe i wystawiennicze.

http://www.amazingevent.pl/ - 4 Kwi 2013

Manufaktura Studio Aranżacji Okien i Wnętrz. Toruń****

Manufaktura Studio Aranżacji Okien i Wnętrz. NA stronie można znaleźć ilustrowaną ofertę, dane teleadresowe i informacje o firmie.

http://www.manufaktura.com.pl/ - 12 Sty 2006

Narzędzia marketingu wystawienniczego.****

Portal narzędzi marketingu wystawienniczego takich jak stojaki reklamowe, prezentacje, ścianki ekspozycyjne, ścianki informacyjne, ścianki promotor, stoiska targowe, stoiska prezentacyjne, systemy wystawiennicze na promocje oraz stoisko promocyjne.

http://www.wystawa.pl/ - 9 Gru 2003

StoiskoOnline.pl****

Stoiskoonline to sklep internetowy stworzony aby sprzedawać szybko, w prosty sposób bardzo dobre produkty - przenośne systemy wystawiennicze.

http://www.stoiskoonline.pl/ - 30 Gru 2003

Stojaki Reklamowe - Sklep On-line****

Stojaki na Reklamy przeznaczone są do Ekspozycji Ulotek, Folderów, Broszur, itp. Stojaki są starannie i dokładnie wykonane. Zaopatrujemy Stoiska Reklamowe.

http://www.wilamowski.com.pl/ - 19 Cze 2008

TOMEX****

Strona firmy zajmującej się kompleksową zabudową stoisk wystawienniczo-targowych. Na stronach oferta firmy, zrealizowane projekty, formularz zapytaniowy oraz kontakt z firmą.

http://www.tomex.pl/ - 16 Cze 2003

Antares Studio***

Projektowanie ekspozycji targowych. Zabudowa ekspozycji targowych. Promocja targowa. Organizacja pikników firmowych.

http://www.stoiskatargowe.pl/ - 28 Kwi 2004

Display EXPO - przenośne systemy wystawiennicze, stoiska reklamowe***

Produkcja, sprzedaż, wynajem - przenośne systemy wystawiennicze, systemy prezentacyjne i reklamowe, ścianki prezentacyjne, stoiska degustacyjne. Także usługi - druk wielkoformatowy. Producent stoisk reklamowych i systemów wystawienniczych zaprasza.

http://www.displayexpo.pl/ - 13 Gru 2004