KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dekoracje i ozdoby > wzornictwo (16)

Architektura wnętrz Kraków*****

GRID Studio Projektowe - kreatywne i profesjonalne wzornictwo przemysłowe, aranżacja, architektura wnętrz biurowych oraz projektowanie produktu.

http://www.grid.com.pl/ - 25 Maj 2011

Bolid Sp z o.o. Radom*****

Firma produkuje sprzęt do chłodzenia i rozlewu piwa, meble do barów, kawiarni i sklepów, zajmujemy się aranżacją i wystrojem lokali o różnym standarcie, produkujemy także "olkit budowlany" - trwałą plastycznie masę do uszczelnień.

http://www.bolid.pl/ - 12 Sty 2006

Artystyczne Wnętrza - Teresa Zygmunt i Krzysztof Zygmunt. Grodzisk Mazowiecki****

Projektowanie i wykonawstwo. Malowanie artystyczne, stiuki, przecierki, struktury, tynki strukturalne i weneckie, ściany retro, pokoje dziecięce, obrazy gipsowe, sztukaterie, mozaiki - galeria zdjęć, cennik.

http://www.artystycznewnetrza.com/ - 31 Sty 2006

BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania. Poznań****

BUDiKOM to firma prowadząca od 1992 roku kompleksowe wdrożenia i integrację systemów komputerowych. Szczególnym obszarem jej działalności są zagadnienia związane z komputerowym wspomaganiem projektowania i wytwarzania (CAD/CAM), a dotyczą one najczęściej takich dziedzin jak architektura, budownictwo, mechanika, geodezja, grafika użytkowa, wzornictwo przemysłowe.

http://www.budikom.com.pl/ - 24 Sty 2006

DIZAJN Serwis informacyjny dla projektantów****

Serwis w formie gry z wyobraźnią. Wiele informacji dla projektantów a przy okazji można zebrać punkty premiowane nagrodami.

http://www.dizajn.pl/ - 5 Kwi 2002

Galeria Mebla Halgo. Chorzów****

Halgo - jest jedyną w swoim rodzaju na Śląsku galerią - salonem, która oferuje sztukę użytkową zestawioną z najpiękniejszymi meblami światowych stylistów, wzbogaconą o oświetlenie dekoracyjne i mieszkaniowe, wyróżniające się niepowtarzalnym stylem. Więcej informacji - na stronie.

http://www.halgo.pl/ - 10 Sty 2006

GCH Manhattan****

Na stronie znajdziecie elementy do pięknej aranżacji stołu lub wyszukane prezenty, jak wyroby Hefry oraz świece. Na stronie: pełen asortyment wraz z galerią zdjęć, cennik oraz dane kontaktowe.

http://www.emfaza.pl/ - 13 Kwi 2004

Producent kamienia elewacyjnego - Incana****

Firma Incana oferuje Państwu doskonałej jakości kamień dekoracyjny na ścianę, płytki elewacyjne oraz płytki kamieniopodobne i okładziny. Producent zaprasza po swoje produkty!

http://www.incana.pl/ - 28 Lis 2012

Projektowanie wnętrz Olsztyn****

Studio projektowania i aranżacji wnętrz w Olsztynie. Meble pokojowe i kuchenne na wymiar.

http://kubika.com.pl/ - 14 Paź 2018

Szyjemy dla hoteli i restauracji - AT Group****

Współpracujemy z najlepszymi hotelami, restauracjami oraz domami weselnymi z Warszawy. Dla hoteli szyjemy zasłony i firanki z trudno palnych materiałów, narzuty ognioodporne, piękne poduszki oraz stroje dla personelu. Dla restauracji i domów weselnych szyjemy zasłony i firanki, piękne obrusy i serwetki, skirtingi na krzesła oraz stroje dla personelu. Wszystko to z wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Tekstylia o najwyższej jakości i o nie szablonowym wzornictwie. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych z certyfikowanych materiałów.

http://atgroup.com.pl/ - 12 Paź 2017