KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

DDD - dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja*****

Profesjonalne, w pełni bezpieczne systemy zabezpieczeń przed szkodnikami zgodnie z IPM i zasadami systemu HACCP, eliminacja szkodników i czynników sprzyjających ich aktywności, usługi porządkowe.

http://www.higiena.impel.pl/ - 7 Sty 2004

Dekra Intertek - ISO, certyfikacja systemów*****

Wdrażanie norm ISO. Certyfikacja systemów: ISO 9001:2000, ISO 14001, 18001, ISO/TS 16949, QS 9000, VDA 6.1, 6.4, EN serii 46000, HACCP. Certyfikacja zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem: ISO 9001, 14001, VDA 6.1, QS 9000, ISO/TS 16949.

http://www.dekra-intertek.pl/ - 15 Kwi 2005

DEZYNFEKCJA DEZYNSEKCJA DERATYZACJA*****

Zwalczamy szkodniki sanitarne i magazynowe zgodnie z HACCP.Wdrażamy program profilaktyki i zwalczania szkodników w firmach. Wykonujemy wszystkie usługi związane z dezynfekcją ,dezynsekcją i deratyzacją.Prowadzimy sprzedaż preparatów do dezynfekcji oraz lamp owadobójczych.

http://www.overland.com.pl/ - 12 Lis 2007

Firma Sanitex - dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja Łódź*****

Firma Sanitex specjalizuje się w dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można zapoznać się ze szczegółami oferty usługowej firmy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji co czyni ją liderem na Łódzki rynku usług DDD.

http://www.sanitex-ddd.com.pl/ - 4 Maj 2011

Niewidzialni*****

Strona sponsorowana przez producenta Domestosu o niewidzialnych mieszkańcach Twojego domu. Na stronie ciekawostki, informacje o higienie i produktach czyszczących.

http://www.niewidzialni.pl/ - 5 Lut 2002

8:12 Małopolskie Centrum Utrzymania Czystości. Kraków, Bydgoszcz, Piastów****

Na stronie oferta firmy zajmującej się doradztwem z zakresu utrzymania czystości, pomagama w doborze środków chemicznych sprzętu ręcznego i urządzeń. Firma posiada ofertę odkurzaczy, urządzeń czyszczących, profesjonalny sprzęt ręczny, środki chemiczne, systemy higieniczne, oraz maty i wycieraczki.

http://www.8-12.pl/ - 4 Sty 2006

ABA DDD: profesjonalne i błyskawiczne tępienie szkodników.****

Wykonujemy usługi w mieszkaniach, domach, działkach. Szybko, skutecznie, dyskretnie. Bezpiecznie dla ludzi i zwierząt. Po otrzymaniu informacji o szkodnikach jesteśmy gotowi dotrzeć do klienta w najszybszym możliwym terminie.

http://abaddd.pl/ - 17 Wrz 2012

Active Service - Sprzątanie biur, firm, magazynów Warszawa, prace alpinistyczne****

Active Service to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem biur, magazynów, czy całych firm na terenie Warszawy. W ramach oferty proponujemy również prace alpinistyczne, a także atrakcyjne warunki współpracy. Wszelkie zlecenia wykonywane są fachowo, rzetelnie i dokładnie. Sprzątanie biur w Warszawie, czy prace alpinistyczne to dla nas codzienność. Active Service zaprasza do współpracy.

http://www.active-service.pl/ - 31 Sie 2013

Agro Zaopatrzenie****

Witryna firmy handlowej prowadzącej sprzedaż hurtową i detaliczną środków ochrony roślin, nawozów i preparatów do zwalczania gryzoni i insektów. Na stronie szczegółowa oferta wyrobów wraz z opisami, sklep internetowy, doradztwo.

http://www.agro.gda.pl/ - 13 Sty 2003

AQUA-TOX Dezynsekcja Jastrzębie Zdrój****

Mieszcząca się w Jastrzębiu Zdroju firma Aqua-Tox już od kilkunastu lat pomaga swoim Klientom w walce ze szkodnikami. Specjalizuje się ona w kompleksowych usługach dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji. Aby przeprowadzone czynności były jak najbardziej skuteczne, fachowcy przedsiębiorstwa najpierw wykonują monitoring szkodników. Dzięki otrzymanym informacjom, walka z insektami będzie bardziej wydajna i przyniesie zadowalające rezultaty. Firma przyjmuje zlecenia od Klientów na obszarze całego kraju. By dowiedzieć się więcej o ofercie firmy, zapraszamy na stronę internetową.

http://aquatox.pl/ - 18 Lis 2016