KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (210)

ROMUS - sprzątanie, utrzymanie czystości - Szczecin****

Romus - Szczecin - sprzątanie, utrzymywanie czystości, wynajem kontenerów, wywóz śmieci, transport odpadów, dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, pielęgnacja zieleni oraz przeprowadzki.

http://www.romus.szczecin.pl/ - 16 Paź 2006

Sanitex. Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.****

Sanitex to łódzka firma o ugruntowanej pozycji bo jako jedna z pierwszych w województwie łódzkim. Ponad 37 lat doświadczenia w branży dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Jako pierwsi w Łodzi wdrożyliśmy technikę wymrażania pluskiew przy użyciu suchego lodu.

http://usuwanie-pluskiew-lodz.pl/ - 27 Lut 2018

Sideris - zwalczanie szczurów i innych szkodników****

Firma specjalizuje się w zwalczaniu szczurów oraz elektronicznej detekcji szkodników. Sideris wykonuje m.in. odkomarzanie, dezynsekcję i dezynfekcję.

http://sideris.com.pl/ - 22 Sie 2017

Skuteczne usuwanie szkodników****

Insektpol i corneco to firmy skutecznie zajmujące się usuwaniem szkodników w tym między innymi szkodników drewna i szkodników magazynowych. Zwalczamy między innymi ptaszyńca kurzego, spuszczela, kołatka, myszy, szczury itp. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak ozonowanie, fumigacja, gazowanie, sprzątanie po zgonie, odstraszanie ptaków, odławianie dzikich zwierząt i inne. Współpracujemy ze światowej klasy entomologami, bakteriologami oraz biologami terenowymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i korzystania z naszej oferty. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji. Na naszej stronie poruszamy szeroki zakres zagadnień z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Przedstawiamy też wybrane spośród naszych realizacji.

http://www.usuwanie24.pl/ - 26 Sty 2017

Skuteczne zwalczanie szkodników****

Strona internetowa firm Insektpol i corneco działających w branży DDD. Insektpol i corneco to firmy profesjonalnie zajmujące się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, fumigacją, fumigacją eksportową(fitosanitarną), odławianiem ptaków, odławianiem dzikich zwierząt, zwalczaniem szkodników drewna w tym również tych bytujących w obiektach zabytkowych (kołatek, spuszczel korniki i inne), zwalczaniem szkodników magazynowych, ozonowaniem, zwalczaniem grzybów i mikroorganizmów w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach, wprowadzaniem w firmach zasad HACCP, produkcją mat dezynfekcyjnych i środków do ich nasączania. Produkowane przez nas maty dezynfekcje skutecznie zapobiegają rozpowszechnianiu się takich chorób jak między innymi ptasia grypa i Afrykański pomór świń. Posiadamy duże doświadczenie w zwalczaniu szkodników drewna w tym między innymi spuszczela i kołatka pospolitego zarówno w domach jednorodzinnych jak i w obiektach zabytkowych i sakralnych. Działamy na terenie całego kraju.

http://www.zwalczanie.com/ - 26 Sty 2017

Sprzatajmy24.com.pl - Sprzątanie po zgonach****

Strona internetowa sprzatajmy24.com.pl zawiera informacje dotyczące usług związanych ze sprzątaniem i dezynfekcją po zgonach. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest przywrócenie mieszkania do stanu używalności, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie.

http://sprzatajmy24.com.pl/ - 11 Paź 2017

Sprzątanie - MOPPY z Warszawy****

Chcesz zamówić sprzątanie biura? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy MOPPY na stronie internetowej : http://moppy.pl/ . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 787 743 653, bądź mailowo : biuro@moppy.pl . Nasza firma znajduje się pod adresem : ul. Grabowa 26, 54-115 Wrocław. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ! Zapraszamy Serdecznie !

http://www.moppy.pl/ - 22 Cze 2017

Sprzątanie hal Katowice****

Pulire to firma sprzątająca z Katowic oferująca usługi porządkowe takie jak sprzątanie biur. Firma świadczy usługi z zakresu logistyki i prac porządkowych. Pulire oferuje sprzątanie hal w Katowicach. W ofercie firmy znajduje się również sprzątanie magazynów. Pulire Group to szeroki zakresu usług z zakresu sprzątania i produktów czystości, zarządzania magazynami oraz ochrony i bezpieczeństwa. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie usług porządkowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Firma sprzątająca z miasta Katowice zajmuje sie również sprzątaniem poremontowym i pobudowlanym oraz specjalistycznymi usługami czystościowymi. Pulire posiada własną markę akcesoriów łazienkowych znanych pod nazwą Pulix. Akcesoria te idealnie sprawdzają się podczas takich usług jak sprzątanie biur czy sprzątanie hal. Akcesoria Pulix przeznaczone są do hoteli, biurowców, centrów handlowych oraz hal logistycznych. Sprzątanie magazynów jest dzięki nim łatwiejsze. Zapraszamy na naszą stronę www.

http://pulire.pl/ - 17 Lut 2016

Sprzątanie Kraków, Wieliczka, Skawina, Myślenice, małopolskie****

Avangarda - sprzątanie Kraków i okolica (woj. małopolskie). Firma sprzątająca w Krakowie oferuje usługi utrzymania czystości: sprzątanie biur, sprzątanie bloków, apartamentowców i biurowców. Firma sprzątająca zaprasza - sprzątanie Kraków, Wieliczka, Skawina i sprzątanie Myślenice.

http://www.avangardakrakow.combiz.pl/ - 26 Mar 2013

Strona internetowa firmy insektpol-lidera branży DDD****

Strona internetowa firmy Insektpol działającej w branży DDD. Insektpol to firma profesjonalnie zajmująca się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, fumigacją, fumigacją eksportową(fitosanitarną), odławianiem ptaków, odławianiem dzikich zwierząt, zwalczaniem szkodników drewna w tym również tych bytujących w obiektach zabytkowych (kołatek, spuszczel korniki i inne), ozonowaniem, zwalczaniem grzybów i mikroorganizmów w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach itp.

http://insektpol.pl/ - 18 Sty 2017