KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

Pluskwy Białystok - bialystokddd.pl****

Higiena zawsze była kluczowa, gdyż przekłada się na nasze zdrowie. Renomowana i doświadczona firma Piekarski PESTcontrol oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego obiektów i ochrony przed szkodnikami. Nasi eksperci projektują oraz wdrażają systemy zabezpieczeń przed szkodnikami dla obiektów różnego przeznaczenia a także wykonują usługi zwalczania szkodników pomieszczeniach mieszkalnych.

http://bialystokddd.pl/ - 21 Mar 2018

Pogotowie DDD - Dezynfekcja, Dezynsekcja i Deratyzacja****

Kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Profesjonalna pomoc w zwalczaniu insektów oraz gryzoni. Usuwanie bakterii, pleśni, alergenów oraz przykrych zapachów.

http://www.pogotowieddd.pl/ - 7 Sie 2018

Pranie dywanów,tapicerki,wykładzin Łódź.****

Firma Usługowa PERFEKT Tomasz Pawiński wykonuje usługi: sprzątanie mieszkań oraz czyszczenie domów a także samochodów już od 2011 r. F.U. PERFEKT działa na terenie miast: Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny i okolice. Świadczymy usługi prania dywanów, czyszczenia wykładzin, pranie tapicerki meblowej {kanapy, fotele, materace, krzesła}. Zadbamy także o wyczyszczenie posadzek, tarasów, kostki brukowej, elewacji. Przeprowadzamy odgrzybienie i dezynfekcje wszystkich pomieszczeń oraz klimatyzacji. Szkolenia i używanie wysokiej jakości sprzętu oraz środków czyszczących Karcher gwarantują jakość usług. Stosowane środki czyszczące są również bezpieczne dla małych dzieci i zwierząt. Usługi wykonujemy sprawnie i w krótkich terminach. Etyka zawodowa zbudowana na fachowości, doświadczeniu i uczciwości zapewnia komfort naszym Klientom podczas wykonywania prac.

http://pranieperfekt.pl/ - 21 Maj 2016

Prawdziwadezynfekcja.pl****

Zachęcamy do zapoznania się z licznymi artykułami dotyczącymi higieny osobistej, a także dbania o higienę bliskich. Prawdziwadezynfekcja.pl to serwis internetowy o dezynfekcji.

http://prawdziwadezynfekcja.pl/ - 20 Wrz 2017

PROEKO spół. z o.o.****

Zajmujemy się badaniami, rozwojem, produkcją oraz sprzedażą środków stosowanych do ochrony przed szkodnikami.

http://www.proeko.org/ - 2 Maj 2007

Profesjonalne zwalczanie ptaszyńca kurzego****

Pracownicy firmy insektpol to eksperci w zwalczaniu ptaszyńca kurzego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie nasze działania w jego zwalczaniu cechują się wysoką skutecznością w walce z nim. Na naszej stronie internetowej dzielimy się naszą wiedzą na temat ptaszyńca i metod jego zwalczania. Ptaszyniec to wyjątkowo uciążliwy i trudny do zwalczenia pasożyt drobiu.Może miesiącami przeżyć bez pożywienia chowając się w tym czasie w miejscach niedostępnych dla pestycydów. Dlatego jego zwalczanie warto powierzyć mającym doświadczenie w walce z nim specjalistom takim jak firma insektpol. Nasza firma od lat skutecznie zwalcza ptaszyńca na terenie całej Polski.

http://www.ptaszyniec.expert/ - 26 Sty 2017

Pryskaj.pl - sklep ze środkami do zwalczania szkodników****

Sklep internetowy Pryskaj.pl to miejsce ze środkami do zwalczania szkodników. Wśród proponowanych produktów znajdują się preparaty przeciwko ptakom, owadom i gryzoniom. Polecamy także skuteczne opryskiwacze i zamgławiacze.

http://www.pryskaj.pl/ - 25 Lip 2018

P.U. Kontrakt - czyszczenie, sprzątanie biur i domów****

Firma P.U. Kontrakt z Gdańska oferuje usługi porządkowe, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, domów i hal. Czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien, mycie elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcja a także sprzątanie alpinistyczne.

http://www.pukontrakt.com.pl/ - 2 Gru 2003

REAL CLEAN BEATA Warszawa - Usługi porządkowe, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań i domów****

REAL CLEAN BEATA (Warszawa) oferuje: usługi porządkowe, sprzątanie mieszkań, apartamentów i domów, sprzątanie biur, firm, hal produkcyjnych, ekologiczne usługi porządkowe, ekologiczne środki czystości, sprzątanie poremontowe, sprzątanie całych obiektów oraz dróg dojazdowych i terenów zieleni.

http://www.realcleanbeata.com.pl/ - 4 Sty 2007

ROMUS - sprzątanie, utrzymanie czystości - Szczecin****

Romus - Szczecin - sprzątanie, utrzymywanie czystości, wynajem kontenerów, wywóz śmieci, transport odpadów, dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, pielęgnacja zieleni oraz przeprowadzki.

http://www.romus.szczecin.pl/ - 16 Paź 2006