KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (214)

Profesjonalne zwalczanie ptaszyńca kurzego****

Pracownicy firmy insektpol to eksperci w zwalczaniu ptaszyńca kurzego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie nasze działania w jego zwalczaniu cechują się wysoką skutecznością w walce z nim. Na naszej stronie internetowej dzielimy się naszą wiedzą na temat ptaszyńca i metod jego zwalczania. Ptaszyniec to wyjątkowo uciążliwy i trudny do zwalczenia pasożyt drobiu.Może miesiącami przeżyć bez pożywienia chowając się w tym czasie w miejscach niedostępnych dla pestycydów. Dlatego jego zwalczanie warto powierzyć mającym doświadczenie w walce z nim specjalistom takim jak firma insektpol. Nasza firma od lat skutecznie zwalcza ptaszyńca na terenie całej Polski.

http://www.ptaszyniec.expert/ - 26 Sty 2017

Pryskaj.pl - sklep ze środkami do zwalczania szkodników****

Sklep internetowy Pryskaj.pl to miejsce ze środkami do zwalczania szkodników. Wśród proponowanych produktów znajdują się preparaty przeciwko ptakom, owadom i gryzoniom. Polecamy także skuteczne opryskiwacze i zamgławiacze.

http://www.pryskaj.pl/ - 25 Lip 2018

P.U. Kontrakt - czyszczenie, sprzątanie biur i domów****

Firma P.U. Kontrakt z Gdańska oferuje usługi porządkowe, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, domów i hal. Czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien, mycie elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcja a także sprzątanie alpinistyczne.

http://www.pukontrakt.com.pl/ - 2 Gru 2003

REAL CLEAN BEATA Warszawa - Usługi porządkowe, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań i domów****

REAL CLEAN BEATA (Warszawa) oferuje: usługi porządkowe, sprzątanie mieszkań, apartamentów i domów, sprzątanie biur, firm, hal produkcyjnych, ekologiczne usługi porządkowe, ekologiczne środki czystości, sprzątanie poremontowe, sprzątanie całych obiektów oraz dróg dojazdowych i terenów zieleni.

http://www.realcleanbeata.com.pl/ - 4 Sty 2007

ROMUS - sprzątanie, utrzymanie czystości - Szczecin****

Romus - Szczecin - sprzątanie, utrzymywanie czystości, wynajem kontenerów, wywóz śmieci, transport odpadów, dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, pielęgnacja zieleni oraz przeprowadzki.

http://www.romus.szczecin.pl/ - 16 Paź 2006

Sanitex. Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.****

Sanitex to łódzka firma o ugruntowanej pozycji bo jako jedna z pierwszych w województwie łódzkim. Ponad 37 lat doświadczenia w branży dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Jako pierwsi w Łodzi wdrożyliśmy technikę wymrażania pluskiew przy użyciu suchego lodu.

http://usuwanie-pluskiew-lodz.pl/ - 27 Lut 2018

Sideris - zwalczanie szczurów i innych szkodników****

Firma specjalizuje się w zwalczaniu szczurów oraz elektronicznej detekcji szkodników. Sideris wykonuje m.in. odkomarzanie, dezynsekcję i dezynfekcję.

http://sideris.com.pl/ - 22 Sie 2017

Skuteczne usuwanie szkodników****

Insektpol i corneco to firmy skutecznie zajmujące się usuwaniem szkodników w tym między innymi szkodników drewna i szkodników magazynowych. Zwalczamy między innymi ptaszyńca kurzego, spuszczela, kołatka, myszy, szczury itp. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak ozonowanie, fumigacja, gazowanie, sprzątanie po zgonie, odstraszanie ptaków, odławianie dzikich zwierząt i inne. Współpracujemy ze światowej klasy entomologami, bakteriologami oraz biologami terenowymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i korzystania z naszej oferty. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji. Na naszej stronie poruszamy szeroki zakres zagadnień z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Przedstawiamy też wybrane spośród naszych realizacji.

http://www.usuwanie24.pl/ - 26 Sty 2017

Skuteczne zwalczanie szkodników****

Strona internetowa firm Insektpol i corneco działających w branży DDD. Insektpol i corneco to firmy profesjonalnie zajmujące się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, fumigacją, fumigacją eksportową(fitosanitarną), odławianiem ptaków, odławianiem dzikich zwierząt, zwalczaniem szkodników drewna w tym również tych bytujących w obiektach zabytkowych (kołatek, spuszczel korniki i inne), zwalczaniem szkodników magazynowych, ozonowaniem, zwalczaniem grzybów i mikroorganizmów w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach, wprowadzaniem w firmach zasad HACCP, produkcją mat dezynfekcyjnych i środków do ich nasączania. Produkowane przez nas maty dezynfekcje skutecznie zapobiegają rozpowszechnianiu się takich chorób jak między innymi ptasia grypa i Afrykański pomór świń. Posiadamy duże doświadczenie w zwalczaniu szkodników drewna w tym między innymi spuszczela i kołatka pospolitego zarówno w domach jednorodzinnych jak i w obiektach zabytkowych i sakralnych. Działamy na terenie całego kraju.

http://www.zwalczanie.com/ - 26 Sty 2017

Sprzatajmy24.com.pl - Sprzątanie po zgonach****

Strona internetowa sprzatajmy24.com.pl zawiera informacje dotyczące usług związanych ze sprzątaniem i dezynfekcją po zgonach. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest przywrócenie mieszkania do stanu używalności, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie.

http://sprzatajmy24.com.pl/ - 11 Paź 2017