KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

Arsen | Dezynsekcja Łódź****

Usługa dezynsekcji w łódzkiej firmie Arsen obejmuje zwalczanie najbardziej uciążliwych szkodników, jakimi są pluskwy domowe (inaczej łóżkowe), pchły, karaluchy i prusaki. Firma realizuje zlecenia w Łodzi i okolicach, zarówno w domach i mieszkaniach, jak i magazynach, lokalach biurowych czy gastronomicznych. Wykorzystywane w dezynsekcji środki, których używają specjaliści z firmy Arsen, są zabójcze dla insektów, ale bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

http://arsen-lodz.com.pl/ - 11 Lip 2018

Blask - HACCP, deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja****

Zajmujemy się zabezpieczaniem obiektów przed szkodnikami w systemie HACCP. Świadczymy usługi w zakresie: opracowania programu zabezpieczenia, opracowania procedur zabezpieczenia, dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, prowadzenia dokumentacji, stałego monitoringu obiektów, szkolenia personelu.

http://www.blask.avx.pl/ - 31 Maj 2005

BOGEL Zwalczanie gryzoni Wrocław****

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Bogel, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz dezodoryzacji. Działamy kompleksowo, skutecznie a w pracy używamy tylko bezpiecznych i niezawodnych preparatów, które posiadają ważne atesty i zezwolenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, staranne i trwałe rozwiązanie problemu jak również fachowe konsultacje i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową firmy.

http://bogel.pl/ - 5 Lis 2016

Cagro****

Na stronie informacje o czterech firmach z grupy Cagro: Wytwórnia Chemiczna, Zakład Instalacji Elektrycznych, Cagro-Light sc oraz Cagro-Tank sc.

http://www.cagro.com.pl/ - 28 Sty 2002

Centrum Usług Sanitarnych Centrus****

Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja. Profesjonalne, w pelni bezpieczne systemy zabezpieczen przed szkodnikami zgodnie z IPM i zasadami systemu HACCP, eliminacja szkodników i czynników sprzyjajacych ich aktywności.

http://www.hruzewicz.pl/ - 23 Lip 2004

Chemia przemysłowa Dezynfekcja Środki czystości - CidLines****

CidLines - chemia przemysłowa - środki czystości służące do mycia i czyszczenia. Dezynfekcja za pomocą chemicznych środków myjących.

http://www.cidlines.pl/ - 28 Lip 2008

Corneco-lider w zwalczaniu szkodników drewna****

Corneco to firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników drewna. Oferujemy również konsultacje entomologiczne oraz mykologiczne. Bierzemy udział w innowacyjnych projektach badawczych oraz tworzymy nowe technologie i sposoby zwalczania szkodników żerujących w drewnie. W zwalczaniu szkodników wykorzystujemy niezwykle szeroki wachlarz metod w tym między innymi wygrzewanie mikrofalami, iniekcje ciśnieniową i dezynsekcje beztlenową. Na potrzeby świadczonych w szerokim zakresie usług utworzony został zespół wybitnych specjalistów, w którego skład wchodzą między innymi prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło i prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz. Zwalczamy szkodniki drewna w zabytkach, domach prywatnych, przedsiębiorstwach. prowadzimy fumigacje fitosanitarne zgodne ze standardem ISPM, które są obowiązkowe w przypadku opakowań drewnianych używanych w transporcie międzynarodowym

http://www.corneco.pl/ - 26 Sty 2017

Corneco-zwalczanie szkodników drewna****

Corneco to firma z wieloletnim doświadczeniem w zwalczaniu szkodników drewna. Zwalczamy szkodniki w drewnianych przedmiotach, obiektach zabytkowych, domach jednorodzinnych, budynkach sakralnych i innego rodzaju obiektach. Przeprowadzamy fumigacje eksportowe (fitosanitarne, międzynarodowe) spełniające normę ISPM 15. Nie boimy się żadnych wyzwań. Posiadamy zaawansowany technicznie sprzęt do zwalczania żerujących w drewnie owadów. Przeprowadzaliśmy fumigacje między innymi w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Ochronce imienia Adama Żeromskiego w Nałęczowie i cerkwi w Bielsku Podlaskim. To tylko niektóre z wielu naszych realizacji. Na stronie szkodnikidrewna.com dzielimy się naszą wiedzą na temat szkodników żerujących w drewnie.

http://www.szkodnikidrewna.com/ - 26 Sty 2017

CWS-boco Polska - odzież robocza i ochronna, gumowe maty i wycieraczki wejściowe****

Strona internetowa sprzedawcy wyposażenia Cleanroom. Dostępne są takie produkty, jak dozownik mydła w pianie, podajnik ręczników papierowych, suszarka do rąk oraz odświeżacz powietrza. Prowadzimy wynajem, serwis i pranie odzieży roboczej oraz ochronnej. Polecamy też wejściowe wycieraczki, a także czyszczące, gumowe maty reklamowe, z logo i przejazdowe.

http://www.cws-boco.pl/ - 14 Paź 2015

Dar Sp. z o.o.****

Oferuje gamę usług porządkowych w firmie i na osiedlu. W ofercie także usługi pralnicze, deratyzacyjne, dezynsekcyjne i dezynfekcyjne. Ponadto firma prowadzi skład budowlany. Na stronie wyszczególnienie usług i info o firmie.

http://www.dar.tvs.pl/ - 21 Gru 2001