KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (218)

Dart-Clean Sp. z o.o.****

Strona firmy, która jest autoryzowanym partnerem ponadnarodowego grupy producenckiej Wap-Alto Group. Firma zajmuje się utrzymaniem czystości.

http://www.alto-online.com.pl/ - 29 Cze 2002

DDD Hemmerling zwalczanie mrówek****

W Bydgoszczy znajduje się siedziba firmy Hemmerling, która od ponad 30 lat zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Działamy w różnej wielkości i różnego zastosowania obiektach, między innymi budynkach służby zdrowia, użyteczności publicznej, lokalach usługowych i gastronomicznych, zakładach produkcyjnych, hotelach, biurach jak również mieszkaniach i domach prywatnych. Zapewniamy szybkie i skuteczne tępienie szkodników przy użyciu bezpiecznych i atestowanych środków chemicznych. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/ - 14 Gru 2016

DDD Hurtownia****

Firma Pesan prowadzi internetową hurtownię z chemią specjalistyczną dedykowaną dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Profesjonalne środki higieniczne i chemiczne, w tym także dedykowane gospodarstwom rolnym i przedsiębiorstwom produkcyjnym, dostępne są w przystępnych cenach. Więcej informacji na stronie.

http://dddhurtownia.pl/ - 24 Sie 2018

DDD Robak - Dezynsekcja Siedlce****

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane skuteczna oraz bezpieczna dezynsekcja na nasza stronę internetową. Na witrynie zamieszczony jest opis naszych usług. Zabiegi wykonujemy zgodnie z zasadami hacap co oznacza iż są one wykonywane tylko i wyłącznie stosując substancje które posiadają pozytywna opinię pzh pozwalającą na zastosowanie w budynkach mieszkalnych bez konieczności ewakuacji mieszkańców.

http://www.dddrobak.pl/ - 14 Lis 2014

DDD usługi - dezynsekcja, dezyfekcja, deratyzaca****

Specjalistyczne usługi DDD. Certyfikaty TUV Pest Control i HACCP.

http://www.ddduslugi.pl/ - 19 Gru 2007

Deagro - Trutki na szczury i środki owadobójcze****

Oferujemy środki owadobójcze najlepszych producentów - m.in. Draker i Murin. W naszej ofercie znajdują się także opryski na komary oraz trutki na szczury.

http://deagro.pl/ - 20 Maj 2016

Deinsect****

W ofercie fimry znajdują się usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Strony zawierają informacje na temat oferty i cen.

http://www.deinsect.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja****

Wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym zwalczaniu gryzoni, owadów oraz szkodliwych bakterii pozwala warszawskiemu przedsiębiorstwu zapewnić pełen profesjonalizm wszystkich świadczonych usług. Deratyzacja, dezynfekcja oraz dezynsekcja obejmują skuteczne czynności z wykorzystaniem sprawdzonych środków chemicznych, jak i metod fizycznych.

http://www.dezynsekcja24.pl/ - 28 Cze 2013

Deratyzacja, Dezynsekcja Kraków, Wadowice - Deratteam****

Nasza firma oferuje usługi takie jak Deratyzacja czy Dezynsekcja. Profesjonalnie przeprowadzane usługi DDD na obszarze Krakowa i Wadowic. Usuwanie szkodników i wszelkich insektów na najwyższym poziomie. Obcujemy z matką naturą na każdym kroku. O ile doceniamy wypoczynek na łonie natury, to nie możemy zgodzić się na to aby niektóre owady, insekty, szkodniki wpływały na to czym zajmujemy się na co dzień. Misją naszej firmy jest zapewnienie czystości w miejscach, które służą ludziom. Dezynfekcja to działanie mające na celu usuwanie bakterii oraz wirusów. Dezynsekcja to usuwanie wszelkich uciążliwych owadów. Natomiast Deratyzacja to zwalczanie gryzoni takich jak szczury, myszy, krety i inne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

http://www.deratteam.pl/ - 16 Lip 2013

Deratyzacja w Ostrołece i Warszawie - zwalczaniekreta.pl****

Jeśli szukasz sposobu na wygranie walki z kretem, to powinieneś napisać do nas. Świadczymy profesjonalne usługi usuwania szkodników i jesteśmy w tym bardzo doświadczeni. Do tej pory udało nam się oczyścić kilkaset gospodarstw domowych ze szkodników (głównie kretów), dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę. Gwarancja skuteczności.

http://zwalczaniekreta.pl/ - 19 Lut 2016