KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

Deratyzacja Warszawa****

Zwalczanie insektów to nasza specjalności. Robimy to przy użyciu najnowocześniejszych meto, co gwarantuje naszym klientom, że pozbędą się niechcianych gości ze swojego domu i to bardzo szybko. Używamy skutecznych środków chemicznych, które są stosowane przez najbardziej profesjonalne firmy. Nam można zaufać, bo jeśli macie jakiekolwiek problemy z insektami to my je bardzo szybko rozwiążemy. Wiemy jak to robić i już jesteśmy żeby przyjechać i sprawdzić jak to wszystko u Was wygląda. Najpierw oceniamy, co mamy zrobić, a dopiero wyceniamy usługę i przystępujemy do konkretnego i skutecznego działania.

http://budrys-ddd.pl/ - 12 Wrz 2018

Dexa - producent stacji deratyzacyjnych****

Zajmujemy się produkcją detektorów owadów oraz pułapek na myszy i szczury. Dexa to również stacje deratyzacyjne oraz lepy na muchy.

http://www.dexapest.pl/ - 1 Wrz 2017

Dez-Der****

Dez-Der zajmuje się sprzedażą preparatów, sprzętu i akcesoriów niezbędnych do wykonywania profesjonalnych zabiegów dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Na stronie szczegóły ofety i informacje o firmie.

http://www.dezder.com.pl/ - 26 Lis 2001

Dezino - Ochrona Przed Szkodnikami****

Firma Dezino specjalizuje się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, oraz w handlu preparatami biobójczymi i dezynfektantami. Nasi klienci to osoby prywatne, instytucje, rolnicy i firmy z szeroko rozumianej branży spożywczej, dla których prowadzimy monitorowane zwalczanie szkodników oparte na założeniach międzynarodowych systemów jakościowych GMP/GHP, HACCP, IFS/BRC, AIB. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów fumigacji, z użyciem silnie toksycznego gazu – fosforowodoru PH3. Ta specjalistyczna metoda przeznaczona jest do zwalczania szkodników magazynowych i szkodników drewna. Ponadto oferujemy ekologiczny, nowoczesny sposób odkażania, usuwania alergenów i uciążliwych zapachów z zastosowaniem ozonu O3, w pomieszczeniach o łącznej powierzchni do 1500 m³. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów stosujemy wyłącznie preparaty renomowanych, sprawdzonych producentów, opatrzone w karty charakterystyki i pozwolenia MZ.

http://www.dezino.pl/ - 5 Lis 2013

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja****

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie zwalczania szkodników sanitarnych, magazynowych i niebezpiecznych:myszy, szczury, karaczany, pchły, pluskwy, osy, szerszenie i inne. Prowadzimy monitoring szkodników na zasadach HACCP, IFS/BRC.

http://www.dedede.pl/ - 7 Lut 2018

Dezynfekcja i dezynsekcja pomieszczeń przez zamgławianie****

Firma Polvapor świadczy usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, neutralizacji zapachów metodą zamgławiania ULV. Preparaty stosowane przez naszą firmę mają szybkie i skuteczne działania, są bezpieczne i biodegradowalne.

http://polvapor.pl/ - 5 Lis 2018

Dezynfekcjawroclaw.pl****

Masz problem ze szkodnikami w swoim gospodarstwie? A może pozbawiają Cię komfortu stale przylatujące osy lub szerszenie? Sprawnie pozbywamy się sezonowych insektów, także takich, jak muchy i komary. Sprawdźcie ofertę firmy MJM USŁUGI Jacek Miązek z Wrocławia! Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja to nasz zakres działalności. Prowadzimy stały monitoring i dokumentację, zakładamy systemy osłonowe przed owadami latającymi, zabezpieczamy budynki przed ptakami. Na rynku działamy od 8 lat, a wiedzę biologiczną stale poszerzamy na licznych szkoleniach. Zapraszamy!

http://dezynfekcjawroclaw.pl/ - 16 Paź 2018

Dezynsekcja****

Jeśli masz poważne problemy z gryzoniami w swym domu lub w siedzibie firmy i nie wiesz, jak się ich pozbyć, to koniecznie powinieneś zdecydować się na ofertę przygotowaną przez firmę Rateco. Dysponuje ona odpowiednim sprzętem, środkami oraz fachowcami, dzięki którym możliwe będzie szybkie pozbycie się gryzoni. Ponadto posiada ona w ofercie także specjalne środki zapobiegawcze, dzięki którym unikniesz na przyszłość takich problemów.

http://www.rateco.pl/ - 23 Maj 2014

Dezynsekcja Białystok - abcinsekt.pl****

Do kontaktu z firmą Abc Insekt zapraszamy klientów, którzy są zainteresowani dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją swoich mieszkań. Jeżeli również i w Państwa domach rozwijają się pluskwy czy karaluchy, nie mamy wątpliwości, że nasz zespół poradzi sobie z nimi naprawdę szybko. Dodatkowo zajmujemy się także usuwaniem gniazd os czy szerszeni. Wszystko w ekstremalnie krótkim czasie i przy najniższych cenach na rynku.

http://abcinsekt.pl/ - 28 Lip 2017

Dezynsekcja Deratyzacja Warszawa****

Oferujemy usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji na terenie Warszawy i okolicznych miast. Zwalczamy karaluchy, karaczany, mole, mrówki i rybiki. Stosujemy nieuczuleniowe, bezwonne eko-środki posiadające atesty do stosowania w szpitalach, przedszkolach, mieszkaniach, biurach.

http://www.dezynsekcjaderatyzacjawarszawa.com/ - 1 Lip 2015