KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (214)

Dez-Der****

Dez-Der zajmuje się sprzedażą preparatów, sprzętu i akcesoriów niezbędnych do wykonywania profesjonalnych zabiegów dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Na stronie szczegóły ofety i informacje o firmie.

http://www.dezder.com.pl/ - 26 Lis 2001

Dezino - Ochrona Przed Szkodnikami****

Firma Dezino specjalizuje się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, oraz w handlu preparatami biobójczymi i dezynfektantami. Nasi klienci to osoby prywatne, instytucje, rolnicy i firmy z szeroko rozumianej branży spożywczej, dla których prowadzimy monitorowane zwalczanie szkodników oparte na założeniach międzynarodowych systemów jakościowych GMP/GHP, HACCP, IFS/BRC, AIB. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów fumigacji, z użyciem silnie toksycznego gazu – fosforowodoru PH3. Ta specjalistyczna metoda przeznaczona jest do zwalczania szkodników magazynowych i szkodników drewna. Ponadto oferujemy ekologiczny, nowoczesny sposób odkażania, usuwania alergenów i uciążliwych zapachów z zastosowaniem ozonu O3, w pomieszczeniach o łącznej powierzchni do 1500 m³. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów stosujemy wyłącznie preparaty renomowanych, sprawdzonych producentów, opatrzone w karty charakterystyki i pozwolenia MZ.

http://www.dezino.pl/ - 5 Lis 2013

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja****

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie zwalczania szkodników sanitarnych, magazynowych i niebezpiecznych:myszy, szczury, karaczany, pchły, pluskwy, osy, szerszenie i inne. Prowadzimy monitoring szkodników na zasadach HACCP, IFS/BRC.

http://www.dedede.pl/ - 7 Lut 2018

Dezynsekcja****

Jeśli masz poważne problemy z gryzoniami w swym domu lub w siedzibie firmy i nie wiesz, jak się ich pozbyć, to koniecznie powinieneś zdecydować się na ofertę przygotowaną przez firmę Rateco. Dysponuje ona odpowiednim sprzętem, środkami oraz fachowcami, dzięki którym możliwe będzie szybkie pozbycie się gryzoni. Ponadto posiada ona w ofercie także specjalne środki zapobiegawcze, dzięki którym unikniesz na przyszłość takich problemów.

http://www.rateco.pl/ - 23 Maj 2014

Dezynsekcja Białystok - abcinsekt.pl****

Do kontaktu z firmą Abc Insekt zapraszamy klientów, którzy są zainteresowani dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją swoich mieszkań. Jeżeli również i w Państwa domach rozwijają się pluskwy czy karaluchy, nie mamy wątpliwości, że nasz zespół poradzi sobie z nimi naprawdę szybko. Dodatkowo zajmujemy się także usuwaniem gniazd os czy szerszeni. Wszystko w ekstremalnie krótkim czasie i przy najniższych cenach na rynku.

http://abcinsekt.pl/ - 28 Lip 2017

Dezynsekcja Deratyzacja Warszawa****

Oferujemy usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji na terenie Warszawy i okolicznych miast. Zwalczamy karaluchy, karaczany, mole, mrówki i rybiki. Stosujemy nieuczuleniowe, bezwonne eko-środki posiadające atesty do stosowania w szpitalach, przedszkolach, mieszkaniach, biurach.

http://www.dezynsekcjaderatyzacjawarszawa.com/ - 1 Lip 2015

Dezynsekcja Warszawa - Prusator - Usługi DDD****

Nasza specjalizacja to dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja w Warszawie. Zwalczamy z gwarancją do 6 miesięcy takie szkodniki jak prusaki, karaluchy, pluskwy, komary, pchły, myszy, szczury i nieprzyjemne zapachy. Posiadamy bardzo dobre opinie i u Nas zawsze znajdziesz wysoką jakość w niskiej cenie.

http://prusator.pl/ - 3 Cze 2014

Dr. Insekt - Profesjonalne zwalczanie szkodników. Odkomarzanie, DDD****

Firma Dr. INSEKT to profesjonalna, szybko rozwijająca się firma, która została stworzona w oparciu o zapotrzebowanie na usługi związane z usuwaniem, zwalczaniem oraz monitorowaniem wszelkiego rodzaju szkodników. Nasze usługi - Deratyzacja - Dezynfekcja - Dezynsekcja - Odkomarzanie - Usuwanie gniazd os i szerszeni - Zabezpieczenia przed ptakami - Ozonowanie - Likwidacja zapachów - Sprzątanie miejsc po zgonie - Inne

http://dr-insekt.pl/ - 9 Mar 2014

Ecopest.pl****

Firma ECOPEST we Włocławku od 2003 r. działa w branży branży ochrony przed szkodnikami i entomologii oraz branży zarządzania i technologii cyfrowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę w wszechstronnym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami, w monitorowaniu ich aktywności i efektywnym ich eliminowaniu. Wykorzystujemy innowacyjne technologie z obszaru Internetu Rzeczy, zapewniając wzorcową i całościową ochronę, tj. odkomarzanie (meszki, komary), deratyzacje (szczury, myszy), dezynsekcje (muchy, pchły, mrówki, wszy, karaluchy) oraz deawionizacje (ptaki) i dezynfekcje. Zapraszamy do współpracy!

http://www.ecopest.pl/ - 21 Lip 2018

Ekodeded deratyzacja kraków****

Firma Usługowa EKODEDED sprawnie działa już od 1999 r., zaś podejmuje się ciągu działań połączonych z dezynfekcją, dezynsekcją bądź deratyzacją. Przestrzeń aktywności naszych wysoce wykwalifikowanych ekspertów otacza Polskę południową: województwo Lubelskie, Podkarpackie oraz Małopolskie. W naszej kadrze znajdują się tylko zawodowcy posiadający doskonałe przygotowanie zawodowe i techniczną wiedzę, które wspomagają w każdym przypadku użytkować najbardziej dynamiczne strategie działania. Współdziałamy nie tylko z zakładami wytwórczymi czy restauracjami, lecz też z prywatnymi Zleceniodawcami. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://ekodeded.pl/ - 9 Lis 2013