KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (210)

Emrat - Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Kraków****

Emrat to firma, która zajmuje się kompleksowymi usługami DDD. W jej ofercie będą działania z zakresu deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. Cała oferta jest dobrze przygotowana i powinna spełnić oczekiwania wymagających klientów. Jeśli ktoś się na nią zdecyduje będzie mógł oczekiwać, że walka z gryzoniami czy insektami okaże się skuteczniejsza i przyniesie więcej pozytywnych efektów, dlatego warto z tego skorzystać.

http://emrat.pl/ - 19 Lip 2016

Encyklopedia owadów żerujących w drewnie****

Corneco to firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników drewna. Oferujemy również konsultacje entomologiczne oraz mykologiczne. W zwalczaniu drewnojadów wykorzystujemy niezwykle szeroki wachlarz metod w tym między innymi wygrzewanie mikrofalami, iniekcje ciśnieniową i dezynsekcje beztlenową. Na potrzeby świadczonych w szerokim zakresie usług utworzony został zespół wybitnych specjalistów, w którego skład wchodzą między innymi prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło - kierownik Zespołu Związków Beztlenowych na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej; oraz prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz - z Katedry Entomologii Stosowanej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zwalczamy szkodniki drewna w zabytkach, domach prywatnych, przedsiębiorstwach. prowadzimy fumigacje fitosanitarne zgodne ze standardem ISPM, które są obowiązkowe w przypadku opakowań drewnianych używanych w transporcie międzynarodowym. Nasza strona to baza wiedzy o szkodnikach drewna.

http://www.abc-owadow.pl/ - 26 Sty 2017

Erpol****

Firma przeprowadza ozonowanie pomieszczeń i świadczy usługi dezynfekcyjne oraz deratyzacyjne.

http://www.dezynsekcja24h.pl/ - 28 Lut 2017

Erpol - zwalczanie pluskiew domowych****

Firma Erpol świadczy ekologiczne i skuteczne zwalczanie pluskiew domowych poprzez wymrażanie. W ofercie także pozostałe usługi DDD - dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja.

http://www.wymrazaniepluskiew.pl/ - 28 Kwi 2017

ES-CSG Polska****

Wrocławska firma oferująca swoje usługi w zakresie utrzymywania porządku w pomieszczeniach biurowych. Zatrudniając liczną kadrę - sprząta, czyści, przeprowadza dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację oraz wiele innych prac porządkowych. Firma oferuje również usługi z zakresu ochrony: informacja o możliwości wynajęcia ochroniarza.

http://www.csg.com.pl/ - 21 Gru 2001

Euro-Błysk - Profesjonalne utrzymywanie czystości wnętrz oraz terenów wokół obiektów****

Specializujemy się w profesjonalnym utrzymywaniu czystości wnętrz oraz terenów w okół obiektów. Ofertę kierujemy do właścicieli firm oraz do administratorów biurowców, którzy z wielką troską dbają o codzienną czystość i o stan techniczny wyposażenia - majątku.

http://euroblysk.com/ - 15 Gru 2005

FELIS deratyzacja Warszawa****

W Warszawie znajduje się siedziba firmy Felis. Od ponad 20 lat skutecznie działamy w naszej branży. Oferujemy kompleksowe usługi deratyzacyjne, dezynfekcyjne, dezynsekcyjne czy też zwalczanie wszelkich niechcianych szkodników czy owadów. Stosujemy szeroki wachlarz metod - opryskowych bądź innych, jak na przykład pułapki czy wabiki. zapewniamy odpowiednie dobranie metody do zaistniałej sytuacji, gwarantując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Naszymi odbiorcami są sklepy, hotele, zakłady spożywcze, biura i inne instytucje. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Felis.

http://www.felis.com.pl/ - 17 Lis 2016

Firma sprzątająca Dewa****

Firma sprzątająca z miasta Szczecin wykonuje usługi sprzątające w województwie Zachodniopomorskie. Kompleksowe sprzątanie nie stanowi żadnego problemu. Sprzątanie biur w Szczecinie przeprowadzane jest dokładnie i sprawnie. Sprzątanie hal nie stanowi żadnego problemu. Sprzątanie obiektów przemysłowych wykonywane jest w pełni profesjonalnie. Firma Dewa swoje usługi takie jak sprzątanie wykonuje na terenie miasta Szczecin oraz w województwie Zachodniopomorskie. Wykonywane są również usługi porządkowe. Specjalność firmy to utrzymywanie czystości w galeriach handlowych. Wejdź na stronę www firmy Dewa i sprawdź wykonane już realizacje. Szeroki zakres prac porządkowych sprawia, że Dewa posiada ogromne doświadczenia w zakresie każdej z dziedzin usług porządkowych. Firma obsługuje markety, szkoły, przedszkola, biurowce, wspólnoty mieszkaniowe oraz przychodnie. Dodatkowo świadczone są usługi z zakresu utrzymywania czystości na terenach zewnętrznych oraz związane z pielęgnacją zieleni.

http://www.dewa.com.pl/ - 26 Lut 2015

Firma sprzątająca Kraków****

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej DDDCzystość. Firma sprzątająca DDDCzystość posiada bogaty wachlarz usług. Firma sprzątająca DDDCzystośc oferuje między innymi usługi DDD - Dezynsekcja, Dezynfekcja oraz Deratyzacja. Kolejna usługą jest renowacja posadzek. Firma sprzątająca DDDCzystość prowadzi również szkolenia BHP jak również opiekę BHP. Firma DDDCzystość prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa. Sama firma DDDCzystość mieści się na ulicy Suchej 6a, 30-601 Kraków. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia! Zapraszamy!

http://www.dddczystosc.pl/ - 19 Maj 2011

Firma sprzątająca w warszawie - mycie okien, sprzątanie biura Warszawa****

Margo - firma sprzątająca Warszawa. Sprzątanie biur - serwis sprzątający oferuje utrzymanie czystości w biurach, sprzątamy najlepsze biurowce i obiekty w Warszawie. Firma sprzątająca zaprasza - całościowe sprzątanie biura, pranie wykładzin, mycie okien Warszawa, woj mazowieckie.

http://margosprzatanie.pl/ - 11 Paź 2015