KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

Dezynsekcja Warszawa - Prusator - Usługi DDD****

Nasza specjalizacja to dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja w Warszawie. Zwalczamy z gwarancją do 6 miesięcy takie szkodniki jak prusaki, karaluchy, pluskwy, komary, pchły, myszy, szczury i nieprzyjemne zapachy. Posiadamy bardzo dobre opinie i u Nas zawsze znajdziesz wysoką jakość w niskiej cenie.

http://prusator.pl/ - 3 Cze 2014

Dr. Insekt - Profesjonalne zwalczanie szkodników. Odkomarzanie, DDD****

Firma Dr. INSEKT to profesjonalna, szybko rozwijająca się firma, która została stworzona w oparciu o zapotrzebowanie na usługi związane z usuwaniem, zwalczaniem oraz monitorowaniem wszelkiego rodzaju szkodników. Nasze usługi - Deratyzacja - Dezynfekcja - Dezynsekcja - Odkomarzanie - Usuwanie gniazd os i szerszeni - Zabezpieczenia przed ptakami - Ozonowanie - Likwidacja zapachów - Sprzątanie miejsc po zgonie - Inne

http://dr-insekt.pl/ - 9 Mar 2014

Ecopest.pl****

Firma ECOPEST we Włocławku od 2003 r. działa w branży branży ochrony przed szkodnikami i entomologii oraz branży zarządzania i technologii cyfrowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę w wszechstronnym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami, w monitorowaniu ich aktywności i efektywnym ich eliminowaniu. Wykorzystujemy innowacyjne technologie z obszaru Internetu Rzeczy, zapewniając wzorcową i całościową ochronę, tj. odkomarzanie (meszki, komary), deratyzacje (szczury, myszy), dezynsekcje (muchy, pchły, mrówki, wszy, karaluchy) oraz deawionizacje (ptaki) i dezynfekcje. Zapraszamy do współpracy!

http://www.ecopest.pl/ - 21 Lip 2018

Ekodeded deratyzacja kraków****

Firma Usługowa EKODEDED sprawnie działa już od 1999 r., zaś podejmuje się ciągu działań połączonych z dezynfekcją, dezynsekcją bądź deratyzacją. Przestrzeń aktywności naszych wysoce wykwalifikowanych ekspertów otacza Polskę południową: województwo Lubelskie, Podkarpackie oraz Małopolskie. W naszej kadrze znajdują się tylko zawodowcy posiadający doskonałe przygotowanie zawodowe i techniczną wiedzę, które wspomagają w każdym przypadku użytkować najbardziej dynamiczne strategie działania. Współdziałamy nie tylko z zakładami wytwórczymi czy restauracjami, lecz też z prywatnymi Zleceniodawcami. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://ekodeded.pl/ - 9 Lis 2013

Eksperter P.P.H.U.****

Sklep internetowy oferujący preparaty i urządzenia owadobójcze i gryzoniobójcze. Na stronie prezentacja oferty, regulamin zakupów i formy płatności.

http://www.sklepddd.ii.pl/ - 25 Cze 2003

Elmo - środki owadobójcze****

W ofercie sklepu Elmo znajdują się specjalistyczne preparaty do dezynsekcji. Firma zapewnia szeroki wybór środków owadobójczych oraz produktów do zwalczania szkodników.

http://elmochemical.pl/ - 28 Mar 2017

Emrat - Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Kraków****

Emrat to firma, która zajmuje się kompleksowymi usługami DDD. W jej ofercie będą działania z zakresu deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. Cała oferta jest dobrze przygotowana i powinna spełnić oczekiwania wymagających klientów. Jeśli ktoś się na nią zdecyduje będzie mógł oczekiwać, że walka z gryzoniami czy insektami okaże się skuteczniejsza i przyniesie więcej pozytywnych efektów, dlatego warto z tego skorzystać.

http://emrat.pl/ - 19 Lip 2016

Encyklopedia owadów żerujących w drewnie****

Corneco to firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników drewna. Oferujemy również konsultacje entomologiczne oraz mykologiczne. W zwalczaniu drewnojadów wykorzystujemy niezwykle szeroki wachlarz metod w tym między innymi wygrzewanie mikrofalami, iniekcje ciśnieniową i dezynsekcje beztlenową. Na potrzeby świadczonych w szerokim zakresie usług utworzony został zespół wybitnych specjalistów, w którego skład wchodzą między innymi prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło - kierownik Zespołu Związków Beztlenowych na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej; oraz prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz - z Katedry Entomologii Stosowanej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zwalczamy szkodniki drewna w zabytkach, domach prywatnych, przedsiębiorstwach. prowadzimy fumigacje fitosanitarne zgodne ze standardem ISPM, które są obowiązkowe w przypadku opakowań drewnianych używanych w transporcie międzynarodowym. Nasza strona to baza wiedzy o szkodnikach drewna.

http://www.abc-owadow.pl/ - 26 Sty 2017

Erpol****

Firma przeprowadza ozonowanie pomieszczeń i świadczy usługi dezynfekcyjne oraz deratyzacyjne.

http://www.dezynsekcja24h.pl/ - 28 Lut 2017

Erpol - zwalczanie pluskiew domowych****

Firma Erpol świadczy ekologiczne i skuteczne zwalczanie pluskiew domowych poprzez wymrażanie. W ofercie także pozostałe usługi DDD - dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja.

http://www.wymrazaniepluskiew.pl/ - 28 Kwi 2017