KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (214)

Eksperter P.P.H.U.****

Sklep internetowy oferujący preparaty i urządzenia owadobójcze i gryzoniobójcze. Na stronie prezentacja oferty, regulamin zakupów i formy płatności.

http://www.sklepddd.ii.pl/ - 25 Cze 2003

Elmo - środki owadobójcze****

W ofercie sklepu Elmo znajdują się specjalistyczne preparaty do dezynsekcji. Firma zapewnia szeroki wybór środków owadobójczych oraz produktów do zwalczania szkodników.

http://elmochemical.pl/ - 28 Mar 2017

Emrat - Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Kraków****

Emrat to firma, która zajmuje się kompleksowymi usługami DDD. W jej ofercie będą działania z zakresu deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. Cała oferta jest dobrze przygotowana i powinna spełnić oczekiwania wymagających klientów. Jeśli ktoś się na nią zdecyduje będzie mógł oczekiwać, że walka z gryzoniami czy insektami okaże się skuteczniejsza i przyniesie więcej pozytywnych efektów, dlatego warto z tego skorzystać.

http://emrat.pl/ - 19 Lip 2016

Encyklopedia owadów żerujących w drewnie****

Corneco to firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników drewna. Oferujemy również konsultacje entomologiczne oraz mykologiczne. W zwalczaniu drewnojadów wykorzystujemy niezwykle szeroki wachlarz metod w tym między innymi wygrzewanie mikrofalami, iniekcje ciśnieniową i dezynsekcje beztlenową. Na potrzeby świadczonych w szerokim zakresie usług utworzony został zespół wybitnych specjalistów, w którego skład wchodzą między innymi prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło - kierownik Zespołu Związków Beztlenowych na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej; oraz prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz - z Katedry Entomologii Stosowanej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zwalczamy szkodniki drewna w zabytkach, domach prywatnych, przedsiębiorstwach. prowadzimy fumigacje fitosanitarne zgodne ze standardem ISPM, które są obowiązkowe w przypadku opakowań drewnianych używanych w transporcie międzynarodowym. Nasza strona to baza wiedzy o szkodnikach drewna.

http://www.abc-owadow.pl/ - 26 Sty 2017

Erpol****

Firma przeprowadza ozonowanie pomieszczeń i świadczy usługi dezynfekcyjne oraz deratyzacyjne.

http://www.dezynsekcja24h.pl/ - 28 Lut 2017

Erpol - zwalczanie pluskiew domowych****

Firma Erpol świadczy ekologiczne i skuteczne zwalczanie pluskiew domowych poprzez wymrażanie. W ofercie także pozostałe usługi DDD - dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja.

http://www.wymrazaniepluskiew.pl/ - 28 Kwi 2017

ES-CSG Polska****

Wrocławska firma oferująca swoje usługi w zakresie utrzymywania porządku w pomieszczeniach biurowych. Zatrudniając liczną kadrę - sprząta, czyści, przeprowadza dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację oraz wiele innych prac porządkowych. Firma oferuje również usługi z zakresu ochrony: informacja o możliwości wynajęcia ochroniarza.

http://www.csg.com.pl/ - 21 Gru 2001

Euro-Błysk - Profesjonalne utrzymywanie czystości wnętrz oraz terenów wokół obiektów****

Specializujemy się w profesjonalnym utrzymywaniu czystości wnętrz oraz terenów w okół obiektów. Ofertę kierujemy do właścicieli firm oraz do administratorów biurowców, którzy z wielką troską dbają o codzienną czystość i o stan techniczny wyposażenia - majątku.

http://euroblysk.com/ - 15 Gru 2005

FELIS deratyzacja Warszawa****

W Warszawie znajduje się siedziba firmy Felis. Od ponad 20 lat skutecznie działamy w naszej branży. Oferujemy kompleksowe usługi deratyzacyjne, dezynfekcyjne, dezynsekcyjne czy też zwalczanie wszelkich niechcianych szkodników czy owadów. Stosujemy szeroki wachlarz metod - opryskowych bądź innych, jak na przykład pułapki czy wabiki. zapewniamy odpowiednie dobranie metody do zaistniałej sytuacji, gwarantując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Naszymi odbiorcami są sklepy, hotele, zakłady spożywcze, biura i inne instytucje. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Felis.

http://www.felis.com.pl/ - 17 Lis 2016

Firma sprzątająca Dewa****

Firma sprzątająca z miasta Szczecin wykonuje usługi sprzątające w województwie Zachodniopomorskie. Kompleksowe sprzątanie nie stanowi żadnego problemu. Sprzątanie biur w Szczecinie przeprowadzane jest dokładnie i sprawnie. Sprzątanie hal nie stanowi żadnego problemu. Sprzątanie obiektów przemysłowych wykonywane jest w pełni profesjonalnie. Firma Dewa swoje usługi takie jak sprzątanie wykonuje na terenie miasta Szczecin oraz w województwie Zachodniopomorskie. Wykonywane są również usługi porządkowe. Specjalność firmy to utrzymywanie czystości w galeriach handlowych. Wejdź na stronę www firmy Dewa i sprawdź wykonane już realizacje. Szeroki zakres prac porządkowych sprawia, że Dewa posiada ogromne doświadczenia w zakresie każdej z dziedzin usług porządkowych. Firma obsługuje markety, szkoły, przedszkola, biurowce, wspólnoty mieszkaniowe oraz przychodnie. Dodatkowo świadczone są usługi z zakresu utrzymywania czystości na terenach zewnętrznych oraz związane z pielęgnacją zieleni.

http://www.dewa.com.pl/ - 26 Lut 2015