KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

ES-CSG Polska****

Wrocławska firma oferująca swoje usługi w zakresie utrzymywania porządku w pomieszczeniach biurowych. Zatrudniając liczną kadrę - sprząta, czyści, przeprowadza dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację oraz wiele innych prac porządkowych. Firma oferuje również usługi z zakresu ochrony: informacja o możliwości wynajęcia ochroniarza.

http://www.csg.com.pl/ - 21 Gru 2001

Euro-Błysk - Profesjonalne utrzymywanie czystości wnętrz oraz terenów wokół obiektów****

Specializujemy się w profesjonalnym utrzymywaniu czystości wnętrz oraz terenów w okół obiektów. Ofertę kierujemy do właścicieli firm oraz do administratorów biurowców, którzy z wielką troską dbają o codzienną czystość i o stan techniczny wyposażenia - majątku.

http://euroblysk.com/ - 15 Gru 2005

Fabryka Ozonu - ozonowanie****

Ozonowanie jako metoda dezynfekcji i usuwania uporczywych zapachów, jak dym papierosowy, stęchlizna, zapachy po zwierzętach, po pożarach, itp. Dezynfekcja polega na niszczeniu wszelkich drobnoustrojów (wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, alergeny) z powietrza i powierzchni. Usługi wykonywane są z użyciem profesjonalnych generatorów ozonu przez wyszkolonych pracowników.

http://fabrykaozonu.pl/ - 29 Paź 2018

FELIS deratyzacja Warszawa****

W Warszawie znajduje się siedziba firmy Felis. Od ponad 20 lat skutecznie działamy w naszej branży. Oferujemy kompleksowe usługi deratyzacyjne, dezynfekcyjne, dezynsekcyjne czy też zwalczanie wszelkich niechcianych szkodników czy owadów. Stosujemy szeroki wachlarz metod - opryskowych bądź innych, jak na przykład pułapki czy wabiki. zapewniamy odpowiednie dobranie metody do zaistniałej sytuacji, gwarantując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Naszymi odbiorcami są sklepy, hotele, zakłady spożywcze, biura i inne instytucje. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Felis.

http://www.felis.com.pl/ - 17 Lis 2016

Firma sprzątająca Dewa****

Firma sprzątająca z miasta Szczecin wykonuje usługi sprzątające w województwie Zachodniopomorskie. Kompleksowe sprzątanie nie stanowi żadnego problemu. Sprzątanie biur w Szczecinie przeprowadzane jest dokładnie i sprawnie. Sprzątanie hal nie stanowi żadnego problemu. Sprzątanie obiektów przemysłowych wykonywane jest w pełni profesjonalnie. Firma Dewa swoje usługi takie jak sprzątanie wykonuje na terenie miasta Szczecin oraz w województwie Zachodniopomorskie. Wykonywane są również usługi porządkowe. Specjalność firmy to utrzymywanie czystości w galeriach handlowych. Wejdź na stronę www firmy Dewa i sprawdź wykonane już realizacje. Szeroki zakres prac porządkowych sprawia, że Dewa posiada ogromne doświadczenia w zakresie każdej z dziedzin usług porządkowych. Firma obsługuje markety, szkoły, przedszkola, biurowce, wspólnoty mieszkaniowe oraz przychodnie. Dodatkowo świadczone są usługi z zakresu utrzymywania czystości na terenach zewnętrznych oraz związane z pielęgnacją zieleni.

http://www.dewa.com.pl/ - 26 Lut 2015

Firma sprzątająca Kraków****

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej DDDCzystość. Firma sprzątająca DDDCzystość posiada bogaty wachlarz usług. Firma sprzątająca DDDCzystośc oferuje między innymi usługi DDD - Dezynsekcja, Dezynfekcja oraz Deratyzacja. Kolejna usługą jest renowacja posadzek. Firma sprzątająca DDDCzystość prowadzi również szkolenia BHP jak również opiekę BHP. Firma DDDCzystość prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa. Sama firma DDDCzystość mieści się na ulicy Suchej 6a, 30-601 Kraków. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia! Zapraszamy!

http://www.dddczystosc.pl/ - 19 Maj 2011

Firma sprzątająca w warszawie - mycie okien, sprzątanie biura Warszawa****

Margo - firma sprzątająca Warszawa. Sprzątanie biur - serwis sprzątający oferuje utrzymanie czystości w biurach, sprzątamy najlepsze biurowce i obiekty w Warszawie. Firma sprzątająca zaprasza - całościowe sprzątanie biura, pranie wykładzin, mycie okien Warszawa, woj mazowieckie.

http://margosprzatanie.pl/ - 11 Paź 2015

Gazowanie domu****

Za pośrednictwem wysokiej renomy firmy Insektpol umożliwiamy Państwu bezproblemowe przeprowadzenie profesjonalnych usług gazowania, ozonowania, fumigacji w Gdyni i okolicy. Swoim szerokim spectrum działania obejmujemy również dezynfekcję mieszkania, gazowanie domu oraz sprzątanie po zgonach. Więcej o nas poczytasz na naszej stronie www.

http://insektpol.com/ - 26 Cze 2017

Gred Gruppe Polska - dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, zwalczanie, ochrona przed szkodnikami****

Do zadań przedsiębiorstwa należy m.in. dezynfekcja, deratyzacja i dezynsekcja. Gred Gruppe Polska dba o ochronę przed szkodnikami i zwalczanie ich, a ponadto oferuje czyszczenie pomieszczeń po osobach zmarłych i sprzątanie m.in. w biurach i mieszkaniach prywatnych.

http://www.gred.pl/ - 23 Sie 2017

Grupa insektpol. Specjaliści w zwalczaniu szkodników****

Grupa Insektpol to profesjonaliści zajmująca się zabiegami z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak ozonowanie, fumigacja, gazowanie, sprzątanie po zgonie, odstraszanie ptaków, odławianie dzikich zwierząt i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony i korzystania z naszej oferty. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie całej Polski.

http://www.grupa-insektpol.pl/ - 26 Sty 2017