KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (214)

Firma sprzątająca Kraków****

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej DDDCzystość. Firma sprzątająca DDDCzystość posiada bogaty wachlarz usług. Firma sprzątająca DDDCzystośc oferuje między innymi usługi DDD - Dezynsekcja, Dezynfekcja oraz Deratyzacja. Kolejna usługą jest renowacja posadzek. Firma sprzątająca DDDCzystość prowadzi również szkolenia BHP jak również opiekę BHP. Firma DDDCzystość prowadzi swoją działalność na terenie Krakowa. Sama firma DDDCzystość mieści się na ulicy Suchej 6a, 30-601 Kraków. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia! Zapraszamy!

http://www.dddczystosc.pl/ - 19 Maj 2011

Firma sprzątająca w warszawie - mycie okien, sprzątanie biura Warszawa****

Margo - firma sprzątająca Warszawa. Sprzątanie biur - serwis sprzątający oferuje utrzymanie czystości w biurach, sprzątamy najlepsze biurowce i obiekty w Warszawie. Firma sprzątająca zaprasza - całościowe sprzątanie biura, pranie wykładzin, mycie okien Warszawa, woj mazowieckie.

http://margosprzatanie.pl/ - 11 Paź 2015

Gazowanie domu****

Za pośrednictwem wysokiej renomy firmy Insektpol umożliwiamy Państwu bezproblemowe przeprowadzenie profesjonalnych usług gazowania, ozonowania, fumigacji w Gdyni i okolicy. Swoim szerokim spectrum działania obejmujemy również dezynfekcję mieszkania, gazowanie domu oraz sprzątanie po zgonach. Więcej o nas poczytasz na naszej stronie www.

http://insektpol.com/ - 26 Cze 2017

Gred Gruppe Polska - dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, zwalczanie, ochrona przed szkodnikami****

Do zadań przedsiębiorstwa należy m.in. dezynfekcja, deratyzacja i dezynsekcja. Gred Gruppe Polska dba o ochronę przed szkodnikami i zwalczanie ich, a ponadto oferuje czyszczenie pomieszczeń po osobach zmarłych i sprzątanie m.in. w biurach i mieszkaniach prywatnych.

http://www.gred.pl/ - 23 Sie 2017

Grupa insektpol. Specjaliści w zwalczaniu szkodników****

Grupa Insektpol to profesjonaliści zajmująca się zabiegami z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak ozonowanie, fumigacja, gazowanie, sprzątanie po zgonie, odstraszanie ptaków, odławianie dzikich zwierząt i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony i korzystania z naszej oferty. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie całej Polski.

http://www.grupa-insektpol.pl/ - 26 Sty 2017

GZDDD deratyzacja****

Jesteśmy firmą która, funkcjonuje od 1994. Nasz Gliwicki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zajmuje się zwalczeniem przeróżnego rodzaju szkodników, zaczynając od tych niewidocznych, a kończąc na tych wyrządzających szkody w budynkach. Likwidujemy owady oraz ich gniazda, przeprowadzamy odkomarzanie, zwalczamy insekty w pomieszczeniach, dezynfekujemy meble, samochody, pomieszczenia biurowe i gospodarskie. Tępimy gryzonie, zwłaszcza szczury i myszy oraz stosujemy zabezpieczenia zapobiegające ich wtargnięciu. Do każdego zidentyfikowanego zagrożenia, dobieramy odpowiednią i bezpieczną metodę. Obecnie bardzo popularne jest ozonowanie pomieszczeń, klimatyzacji, instalacji wodnych, aut oraz innych obiektów, jako rodzaju dezynfekcji nieszkodzącej człowiekowi i zwierzętom. Te oraz inne wiadomości zamieściliśmy na stronie internetowej.

http://gzddd.pl/ - 20 Sie 2013

HOMCLEAN****

HOMCLEAN producent środków dezynfekcyjnych, czyszczących, emulsji do mycia rąk i ciała, odświeżaczy powietrza, a także profesjonalnych środkó czyszczących i dezynfekujących dla gastronomii. Przedstawiciel w Polsce RADICAL Products Inc. - producenta kosmetyków do opalania w solarium; kosmetyki do solarium, maty do solarium, lampy do solarium, środki dezynfekcyjne, dezynfekcja.

http://www.homclean.pl/ - 28 Lip 2004

HR O.K. Wrocław - sprzątanie wspólnot mieszkaniowych****

Oferujemy Państwu profesjonalne sprzątanie wspólnot mieszkaniowych oraz biur firmowych we Wrocławiu. Proponujemy realizację zleceń rzetelnie, solidnie oraz precyzyjnie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm w każdym calu. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.hrok.pl/ - 27 Wrz 2013

Http://www.pluskwa-zwalczanie.pl****

Jesteśmy łódzką firmą, która zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szkodliwych gryzoni. Doświadczenie, które posiadamy na rynku realizowania deratyzacji, dezynfekcji pomieszczeń pozwala nam zapewnić skuteczne usługi, które wykonywane są w naszej firmie z zastosowaniem najbar5dziej skutecznych a jednocześnie bezpiecznych preparatów, które zarejestrowane są w Polsce. Stosujemy między innymi metody mikrodyfuzji przy zwalczaniu drobnoustrojów.

http://www.pluskwa-zwalczanie.pl/ - 5 Lis 2015

Impuls-Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe.****

Na stronie oferta środków dezynfekcyjnych i myjących. Możliwość złożenia zamówienia przez internet, kontakt z firmą.

http://www.impuls.pl/ - 10 Sie 2001