KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (219)

GZDDD deratyzacja****

Jesteśmy firmą która, funkcjonuje od 1994. Nasz Gliwicki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zajmuje się zwalczeniem przeróżnego rodzaju szkodników, zaczynając od tych niewidocznych, a kończąc na tych wyrządzających szkody w budynkach. Likwidujemy owady oraz ich gniazda, przeprowadzamy odkomarzanie, zwalczamy insekty w pomieszczeniach, dezynfekujemy meble, samochody, pomieszczenia biurowe i gospodarskie. Tępimy gryzonie, zwłaszcza szczury i myszy oraz stosujemy zabezpieczenia zapobiegające ich wtargnięciu. Do każdego zidentyfikowanego zagrożenia, dobieramy odpowiednią i bezpieczną metodę. Obecnie bardzo popularne jest ozonowanie pomieszczeń, klimatyzacji, instalacji wodnych, aut oraz innych obiektów, jako rodzaju dezynfekcji nieszkodzącej człowiekowi i zwierzętom. Te oraz inne wiadomości zamieściliśmy na stronie internetowej.

http://gzddd.pl/ - 20 Sie 2013

HOMCLEAN****

HOMCLEAN producent środków dezynfekcyjnych, czyszczących, emulsji do mycia rąk i ciała, odświeżaczy powietrza, a także profesjonalnych środkó czyszczących i dezynfekujących dla gastronomii. Przedstawiciel w Polsce RADICAL Products Inc. - producenta kosmetyków do opalania w solarium; kosmetyki do solarium, maty do solarium, lampy do solarium, środki dezynfekcyjne, dezynfekcja.

http://www.homclean.pl/ - 28 Lip 2004

HR O.K. Wrocław - sprzątanie wspólnot mieszkaniowych****

Oferujemy Państwu profesjonalne sprzątanie wspólnot mieszkaniowych oraz biur firmowych we Wrocławiu. Proponujemy realizację zleceń rzetelnie, solidnie oraz precyzyjnie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm w każdym calu. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.hrok.pl/ - 27 Wrz 2013

Http://www.pluskwa-zwalczanie.pl****

Jesteśmy łódzką firmą, która zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szkodliwych gryzoni. Doświadczenie, które posiadamy na rynku realizowania deratyzacji, dezynfekcji pomieszczeń pozwala nam zapewnić skuteczne usługi, które wykonywane są w naszej firmie z zastosowaniem najbar5dziej skutecznych a jednocześnie bezpiecznych preparatów, które zarejestrowane są w Polsce. Stosujemy między innymi metody mikrodyfuzji przy zwalczaniu drobnoustrojów.

http://www.pluskwa-zwalczanie.pl/ - 5 Lis 2015

Impuls-Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe.****

Na stronie oferta środków dezynfekcyjnych i myjących. Możliwość złożenia zamówienia przez internet, kontakt z firmą.

http://www.impuls.pl/ - 10 Sie 2001

INSEKT. USŁUGI DDD****

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z oferta firmy Insekt z Sokołowa Podlaskiego. Specjalizujemy się w zwalczaniu szkodników sanitarnych w obiektach takich jak zakłady przetwórstwa cukierniczego, mleczarskiego, mięsnego, farmaceutycznego, użyteczności publicznej lub innych. Mamy wieloletnie, sięgające 1997 roku doświadczenie w branży a stosowane przez nas preparaty mają odpowiednie certyfikaty, są skuteczne i bezpieczne. Oferujemy nie tylko szybkie zwalczanie szkodników, lecz również zabezpieczamy obiekt na przyszłość. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://dddinsekt.com.pl/ - 20 Gru 2016

Insektpol -lider dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.****

Insektpol to Polska firma profesjonalnie zajmująca się dezynfekcją, dezynsekcją, deratyzacją, fumigacją, fumigacją eksportową(fitosanitarną), odławianiem ptaków, odławianiem dzikich zwierząt, zwalczaniem szkodników drewna w tym również tych bytujących w obiektach zabytkowych, ozonowaniem, zwalczaniem grzybów i mikroorganizmów w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach, wprowadzaniem w firmach zasad HACCP, produkcją mat dezynfekcyjnych i środków do ich nasączania itp. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy wiele informacji z zakresu szeroko rozumianej branży DDD. W swojej działalności stosujemy najnowocześniejsze dostępne na rynku technologie.

http://www.insektpol.eu/ - 26 Sty 2017

Insektwarszawa.pl****

Szukasz firmy, która oferuje usługi dezynsekcji? Chcesz mieć pewność, że ekipa będzie działała szybko, sprawnie i profesjonalnie? Skorzystaj z naszych usług i raz na zawsze pozbądź się prusaków, karaluchów, moli i innych owadów. Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.insektwarszawa.pl/ - 8 Cze 2017

Keder Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja****

Skutecznie Zwalczamy Szkodniki w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Szybkie terminy, 100% Gwarancji Bezpłatny dojazd 20 lat doświadczenia

http://keder.pl/ - 16 Maj 2017

Klenz.com.pl Usługi dezynfekcji****

Dezynfekcja obuwia jeszcze nigdy nie była taka prosta. Dzięki urządzeniu marki Klenz można szybko i skutecznie pozbyć się bakterii i grzybów, które gromadzą się na przedmiotach codziennego użytku. Na tego typu usługi dezynfekcji można natknąć się w wielu miejscach użyteczności publicznej. Są to między innymi siłownie, baseny, hotele, gabinety kosmetyczne bądź szkoły. Zadbaj o czystość w swoim domu i zakup dezynfektor Klenz.

http://klenz.com.pl/ - 18 Wrz 2015