KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (210)

Insektwarszawa.pl****

Szukasz firmy, która oferuje usługi dezynsekcji? Chcesz mieć pewność, że ekipa będzie działała szybko, sprawnie i profesjonalnie? Skorzystaj z naszych usług i raz na zawsze pozbądź się prusaków, karaluchów, moli i innych owadów. Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.insektwarszawa.pl/ - 8 Cze 2017

Keder Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja****

Skutecznie Zwalczamy Szkodniki w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Szybkie terminy, 100% Gwarancji Bezpłatny dojazd 20 lat doświadczenia

http://keder.pl/ - 16 Maj 2017

Klenz.com.pl Usługi dezynfekcji****

Dezynfekcja obuwia jeszcze nigdy nie była taka prosta. Dzięki urządzeniu marki Klenz można szybko i skutecznie pozbyć się bakterii i grzybów, które gromadzą się na przedmiotach codziennego użytku. Na tego typu usługi dezynfekcji można natknąć się w wielu miejscach użyteczności publicznej. Są to między innymi siłownie, baseny, hotele, gabinety kosmetyczne bądź szkoły. Zadbaj o czystość w swoim domu i zakup dezynfektor Klenz.

http://klenz.com.pl/ - 18 Wrz 2015

LEADER dezynsekcja legnica****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Leader, której siedziba znajduje się w Lubaniu w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem usług dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm oraz klientów instytucjonalnych. Dodatkowo proponujemy ozonowanie pomieszczeń, jakie likwiduje bakterie i aergeny, a także zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami oraz owadami w systemie HACCP. Zapewniamy najwyższą postać każdej z naszych usług oraz ich bezpieczeństwo dla ludzi. Więcej wiadomości jest dostępne na stronie internetowej.

http://e-leader.pl/ - 3 Wrz 2015

Marand - deratyzacja, odkomarzanie i dezynsekcja w Białymstoku****

Strona internetowa firmy Marand z Białegostoku, która realizuje zlecenia na dezynfekcję, dezynsekcję, odkomarzanie, a także deratyzację.

http://www.marand-ddd.pl/ - 29 Gru 2015

Marlonddd.pl****

W naszej firmie zapewniamy profesjonalne usługi związane z dezynsekcją. Usuwamy między innymi szkodliwe owady oraz ich larwy. Nasze usługi możemy realizować szybko oraz skutecznie, dzięki dysponowaniu nowoczesnym sprzętem oraz zespołem doświadczonych specjalistów. Jesteśmy w stanie usunąć takie owady, jak muchy, komary, wszy, pchły, prusaki, karaluchy, pluskwy, również w stadium larwalnym. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też do przedsiębiorstw, jak biura, magazyny, zakłady pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://marlonddd.pl/ - 6 Lut 2015

Maszyny czyszczące, sprzęt do sprzątania, automaty szorujące, odkurzacze przemysłowe - BKF****

Profesjonalny sprzęt do sprzątania w asortymencie firmy BKF. Fachowe i solidne automaty szorujące, maszyny czyszczące, czy odkurzacze przemysłowe, dostępne w atrakcyjnych cenach i różnorodnych wariantach. Więc jeśli chcesz w precyzyjny oraz porządny sposób wyczyścić różne powierzchnie - skontaktuj się z nami. BKF zaprasza do współpracy.

http://www.bkf.pl/ - 8 Sie 2013

Maty dezynfekcyjne strona producenta****

Firma insektpol to renomowany Polski producent mat dezynfekcyjnych. Maty dezynfekcyjne (dezynfekujące, odkażające) ograniczają lub całkowicie zapobiegają przenoszeniu się do stref produkcyjnych niebezpiecznych bakterii i wirusów. Są one istotne w profilaktyce chorób zakaźnych takich jak ptasia grypa, afrykański pomór świń i gruźlica. Stanowią idealne samodzielne stanowisko oczyszczania i odkażania w każdej firmie, dla której istotne jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Maty dezynfekcyjne firmy insektpol skutecznie powstrzymują rozpowszechnianie się ptasiej grypy. Z tego powodu w trakcie epidemii ptasiej grypy w Polsce w 2016/2017 roku wiele gospodarstw rolnych, powiatowych inspektoratów weterynarii i innych firm i instytucji wybrało własnie nasze maty uznając je za najskuteczniejsze w powstrzymywaniu rozpowszechniania się ptasiej grypy.

http://www.matydezynfekcyjne24.pl/ - 26 Sty 2017

MAX Zakład Usług Pralnicznych i Różnych Akademii Medycznej we Wrocławiu****

Świadczymy kompleksowo usługi pralnicze z zakresu: pranie bielizny hotelowej, bielizny szpitalnej, dezynfekcji bielizny, chemiczne czyszczenie odzieży i bliezny, transport bielizny, leasing bielizny.

http://www.max.wroc.pl/ - 12 Sie 2005

MegaMini****

Witryna firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Posiadamy doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale i za granicą.

http://www.megamini.com.pl/ - 21 Lip 2003