KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (218)

Marand - deratyzacja, odkomarzanie i dezynsekcja w Białymstoku****

Strona internetowa firmy Marand z Białegostoku, która realizuje zlecenia na dezynfekcję, dezynsekcję, odkomarzanie, a także deratyzację.

http://www.marand-ddd.pl/ - 29 Gru 2015

Marlonddd.pl****

W naszej firmie zapewniamy profesjonalne usługi związane z dezynsekcją. Usuwamy między innymi szkodliwe owady oraz ich larwy. Nasze usługi możemy realizować szybko oraz skutecznie, dzięki dysponowaniu nowoczesnym sprzętem oraz zespołem doświadczonych specjalistów. Jesteśmy w stanie usunąć takie owady, jak muchy, komary, wszy, pchły, prusaki, karaluchy, pluskwy, również w stadium larwalnym. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też do przedsiębiorstw, jak biura, magazyny, zakłady pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://marlonddd.pl/ - 6 Lut 2015

Maszyny czyszczące, sprzęt do sprzątania, automaty szorujące, odkurzacze przemysłowe - BKF****

Profesjonalny sprzęt do sprzątania w asortymencie firmy BKF. Fachowe i solidne automaty szorujące, maszyny czyszczące, czy odkurzacze przemysłowe, dostępne w atrakcyjnych cenach i różnorodnych wariantach. Więc jeśli chcesz w precyzyjny oraz porządny sposób wyczyścić różne powierzchnie - skontaktuj się z nami. BKF zaprasza do współpracy.

http://www.bkf.pl/ - 8 Sie 2013

Maty dezynfekcyjne strona producenta****

Firma insektpol to renomowany Polski producent mat dezynfekcyjnych. Maty dezynfekcyjne (dezynfekujące, odkażające) ograniczają lub całkowicie zapobiegają przenoszeniu się do stref produkcyjnych niebezpiecznych bakterii i wirusów. Są one istotne w profilaktyce chorób zakaźnych takich jak ptasia grypa, afrykański pomór świń i gruźlica. Stanowią idealne samodzielne stanowisko oczyszczania i odkażania w każdej firmie, dla której istotne jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Maty dezynfekcyjne firmy insektpol skutecznie powstrzymują rozpowszechnianie się ptasiej grypy. Z tego powodu w trakcie epidemii ptasiej grypy w Polsce w 2016/2017 roku wiele gospodarstw rolnych, powiatowych inspektoratów weterynarii i innych firm i instytucji wybrało własnie nasze maty uznając je za najskuteczniejsze w powstrzymywaniu rozpowszechniania się ptasiej grypy.

http://www.matydezynfekcyjne24.pl/ - 26 Sty 2017

MAX Zakład Usług Pralnicznych i Różnych Akademii Medycznej we Wrocławiu****

Świadczymy kompleksowo usługi pralnicze z zakresu: pranie bielizny hotelowej, bielizny szpitalnej, dezynfekcji bielizny, chemiczne czyszczenie odzieży i bliezny, transport bielizny, leasing bielizny.

http://www.max.wroc.pl/ - 12 Sie 2005

MegaMini****

Witryna firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Posiadamy doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale i za granicą.

http://www.megamini.com.pl/ - 21 Lip 2003

MKLIK-PEST CONTROL - zabiegi deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji****

MKLIK-PEST CONTROL świadczy usługi w zakresie zwalczania i ochrony przed szkodnikami. Przeprowadza zabiegi dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji.

http://www.uslugi-ddd.pl/ - 14 Cze 2007

Molan przeciw molom - sklep kulki na mole ubraniowe, spożywcze - Warszawa****

Sklep internetowy Molomit Warszawa - produkty owadobójcze, kulki na mole oraz inne owady. Sprzedaż detaliczna i hurtowa - molan przeciw molom, kulki na mole, produkty na mole ubraniowe i spożywcze. Molomit to produkty przeciw molom i owadobójcze cechujące się efektywnością, atrakcyjnymi cenami oraz odpowiednim poziomem bezpieczeństwa.

http://www.molomit.pl/ - 25 Paź 2016

MOP 83 Zakład sprzątania wnętrz****

Firma ma swoją siedzibę w Elblągu. Początkowo zakład obsługiwał klientów indywidualnych. Z biegiem lat firma wyspecjalizowała się w obsłudze klientów instytucjonalnych. Na stronie szczegóły informacji, oferta, cennik i kontakt.

http://www.mop83.com.pl/ - 19 Gru 2001

Narzędzie aromamarketingu czyli sztuki wodzenia za nos****

Aromadozator dostarcza zapach do pomieszczeń pod postacią aromatycznego aerozolu skomponowanego z mieszaniny naturalnych olejków eterycznych. Urządzenie wykorzystuje AROMAMARKETING „sztukę wodzenia za nos”, czyli umiejętnego wykorzystywania wiedzy o oddziaływaniu zapachów na zachowanie i reakcje człowieka. Proponowane przez nas aromaty stymulują ośrodek węchu i wpływają pozytywnie na zachowania i odczucia Państwa klientów, kodując w mózgu markę, firmę, towar lub usługę. W biurowcach urządzenie dodatkowo, poza poprawą komfortu pracy pracowników, zapewni likwidację z Państwa wentylacji siedlisk bakterii, pleśni oraz grzybów, które poza legionellozą są również przyczyną wielu chorób sezonowych jak grypa czy przeziębienia - Syndrom Chorego Budynku (SBS).

http://www.aromadozator.pl/ - 2 Sie 2013