KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (210)

Ozonator wody****

Propozycja obejmująca ozonowanie wody jest niezwykle przydatna i sprawdza się w wielu przypadkach. Cały proces polega na silnym utlenianiu, które prowadzi do uzyskania bardzo korzystnych efektów oczyszczających, które nadają się do uzyskiwania zarówno wody hodowlanej, chłodzącej, basenowej, czy pitnej. Umożliwia oczyszczanie ścieków zarówno pochodzących z mieszkań, jak i przemysłowych. Ponadto jest na bieżąco stosowane w rozmaitych gałęziach współczesnego przemysłu wytwórczego i przetwórczego, zarówno spożywczego i farmaceutycznego, jak również chemicznego, kosmetycznego, papierniczego i elektronicznego. Tego typu zaawansowane technologicznie urządzenie jest niezwykle wydajne. Może być zasilane powietrzem lub tlenem. Są też niekiedy wykorzystywane ozonatory, które używają do ozonowania tlenu zawartego w wodzie.

http://www.probiko-aqua.pl/ - 19 Gru 2014

Ozoneko -Sterylne otoczenie.****

Ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja, dezodoryzacja i deakaryzacja pomieszczeń. Skuteczna eliminacja pleśni, grzyba, bakterii, zarazków, roztoczy, drobnoustrojów.

http://www.ozoneko.pl/ - 18 Mar 2016

PHPU TRANSVET Sp z o.o.****

POLANA profesjonalne środki myjaco - dezynfekcyjne, FORAN - preparaty dla koni, hurtownia produktów leczniczych wetwerynaryjnych, ośrodek hodowli koni, leczenie koni, sprzedaż koni, agroturystyka.

http://www.transvet.com.pl/ - 25 Sie 2005

Pluskwy Białystok - bialystokddd.pl****

Higiena zawsze była kluczowa, gdyż przekłada się na nasze zdrowie. Renomowana i doświadczona firma Piekarski PESTcontrol oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego obiektów i ochrony przed szkodnikami. Nasi eksperci projektują oraz wdrażają systemy zabezpieczeń przed szkodnikami dla obiektów różnego przeznaczenia a także wykonują usługi zwalczania szkodników pomieszczeniach mieszkalnych.

http://bialystokddd.pl/ - 21 Mar 2018

Pranie dywanów,tapicerki,wykładzin Łódź.****

Firma Usługowa PERFEKT Tomasz Pawiński wykonuje usługi: sprzątanie mieszkań oraz czyszczenie domów a także samochodów już od 2011 r. F.U. PERFEKT działa na terenie miast: Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny i okolice. Świadczymy usługi prania dywanów, czyszczenia wykładzin, pranie tapicerki meblowej {kanapy, fotele, materace, krzesła}. Zadbamy także o wyczyszczenie posadzek, tarasów, kostki brukowej, elewacji. Przeprowadzamy odgrzybienie i dezynfekcje wszystkich pomieszczeń oraz klimatyzacji. Szkolenia i używanie wysokiej jakości sprzętu oraz środków czyszczących Karcher gwarantują jakość usług. Stosowane środki czyszczące są również bezpieczne dla małych dzieci i zwierząt. Usługi wykonujemy sprawnie i w krótkich terminach. Etyka zawodowa zbudowana na fachowości, doświadczeniu i uczciwości zapewnia komfort naszym Klientom podczas wykonywania prac.

http://pranieperfekt.pl/ - 21 Maj 2016

Prawdziwadezynfekcja.pl****

Zachęcamy do zapoznania się z licznymi artykułami dotyczącymi higieny osobistej, a także dbania o higienę bliskich. Prawdziwadezynfekcja.pl to serwis internetowy o dezynfekcji.

http://prawdziwadezynfekcja.pl/ - 20 Wrz 2017

PROEKO spół. z o.o.****

Zajmujemy się badaniami, rozwojem, produkcją oraz sprzedażą środków stosowanych do ochrony przed szkodnikami.

http://www.proeko.org/ - 2 Maj 2007

Profesjonalne zwalczanie ptaszyńca kurzego****

Pracownicy firmy insektpol to eksperci w zwalczaniu ptaszyńca kurzego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie nasze działania w jego zwalczaniu cechują się wysoką skutecznością w walce z nim. Na naszej stronie internetowej dzielimy się naszą wiedzą na temat ptaszyńca i metod jego zwalczania. Ptaszyniec to wyjątkowo uciążliwy i trudny do zwalczenia pasożyt drobiu.Może miesiącami przeżyć bez pożywienia chowając się w tym czasie w miejscach niedostępnych dla pestycydów. Dlatego jego zwalczanie warto powierzyć mającym doświadczenie w walce z nim specjalistom takim jak firma insektpol. Nasza firma od lat skutecznie zwalcza ptaszyńca na terenie całej Polski.

http://www.ptaszyniec.expert/ - 26 Sty 2017

P.U. Kontrakt - czyszczenie, sprzątanie biur i domów****

Firma P.U. Kontrakt z Gdańska oferuje usługi porządkowe, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, domów i hal. Czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien, mycie elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcja a także sprzątanie alpinistyczne.

http://www.pukontrakt.com.pl/ - 2 Gru 2003

REAL CLEAN BEATA Warszawa - Usługi porządkowe, sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań i domów****

REAL CLEAN BEATA (Warszawa) oferuje: usługi porządkowe, sprzątanie mieszkań, apartamentów i domów, sprzątanie biur, firm, hal produkcyjnych, ekologiczne usługi porządkowe, ekologiczne środki czystości, sprzątanie poremontowe, sprzątanie całych obiektów oraz dróg dojazdowych i terenów zieleni.

http://www.realcleanbeata.com.pl/ - 4 Sty 2007