KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (218)

Nasta F.H.U. - Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Wrocław****

Jesteśmy wrocławską firmą oferującą kompleksowy zakres usług związanych z eliminowaniem szkodników w obiektach przemysłowych, biurach i domach. Oferujemy dezynsekcję, dezynfekcję, deratyzację, ozonowanie oraz inne świadczenia związane z usuwaniem "niechcianych gości". Stosujemy sprawdzone metody działania oraz bazujemy na dobrych środkach.

http://nastafhu.pl/ - 29 Kwi 2015

Naturan - zwalczanie skażeń biologicznych, dezynfekcja****

Naturan zajmuje się profilaktyką, zwalczaniem skażeń biologicznych, higienizacją, dezynfekcją, bioprewencją. Tworzy i wdraża systemy zwalczania zagrożeń mikrobiologicznych. Na stronie lista produktów wraz z opisami oraz informacja o oddziałach.

http://www.naturan.com.pl/ - 14 Mar 2000

Nomal Marek Bajkowski****

Firma oferuje usługi obejmujące prace związane z profesjonalnym utrzymywaniem czystości oraz dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Nasza firma oferuje również artykuły chemiczne i higieniczne do utrzymywania czystości.

http://www.nomal.pl/ - 2 Wrz 2010

One Trap - fumigacja****

Jedną z usług świadczonych przez firmę One Trap jest fumigacja. Wykonują oni również deratyzację, dezynsekcję oraz dezynfekcję.

http://www.onetrap.pl/ - 19 Wrz 2017

ORTO - higiena sanitarna ****

Firma oferuje zabezpieczenia przed szkodnikami w ramach HACCP, wykonuje też typowe zabiegi dezensekcji, deratyzacji, dezynfekcji i fumigacji.

http://www.ddd-orto.pl/ - 20 Paź 2006

Osuszacze wynajem wypożyczenie****

PGO Parter Osuszacze wynajem, wypożyczenie, osuszanie budynków

http://www.pgoparter.pl/ - 7 Gru 2015

Ozonator wody****

Propozycja obejmująca ozonowanie wody jest niezwykle przydatna i sprawdza się w wielu przypadkach. Cały proces polega na silnym utlenianiu, które prowadzi do uzyskania bardzo korzystnych efektów oczyszczających, które nadają się do uzyskiwania zarówno wody hodowlanej, chłodzącej, basenowej, czy pitnej. Umożliwia oczyszczanie ścieków zarówno pochodzących z mieszkań, jak i przemysłowych. Ponadto jest na bieżąco stosowane w rozmaitych gałęziach współczesnego przemysłu wytwórczego i przetwórczego, zarówno spożywczego i farmaceutycznego, jak również chemicznego, kosmetycznego, papierniczego i elektronicznego. Tego typu zaawansowane technologicznie urządzenie jest niezwykle wydajne. Może być zasilane powietrzem lub tlenem. Są też niekiedy wykorzystywane ozonatory, które używają do ozonowania tlenu zawartego w wodzie.

http://www.probiko-aqua.pl/ - 19 Gru 2014

Ozoneko -Sterylne otoczenie.****

Ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja, dezodoryzacja i deakaryzacja pomieszczeń. Skuteczna eliminacja pleśni, grzyba, bakterii, zarazków, roztoczy, drobnoustrojów.

http://www.ozoneko.pl/ - 18 Mar 2016

PHPU TRANSVET Sp z o.o.****

POLANA profesjonalne środki myjaco - dezynfekcyjne, FORAN - preparaty dla koni, hurtownia produktów leczniczych wetwerynaryjnych, ośrodek hodowli koni, leczenie koni, sprzedaż koni, agroturystyka.

http://www.transvet.com.pl/ - 25 Sie 2005

Pluskwy Białystok - bialystokddd.pl****

Higiena zawsze była kluczowa, gdyż przekłada się na nasze zdrowie. Renomowana i doświadczona firma Piekarski PESTcontrol oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego obiektów i ochrony przed szkodnikami. Nasi eksperci projektują oraz wdrażają systemy zabezpieczeń przed szkodnikami dla obiektów różnego przeznaczenia a także wykonują usługi zwalczania szkodników pomieszczeniach mieszkalnych.

http://bialystokddd.pl/ - 21 Mar 2018