KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (214)

ORTO - higiena sanitarna ****

Firma oferuje zabezpieczenia przed szkodnikami w ramach HACCP, wykonuje też typowe zabiegi dezensekcji, deratyzacji, dezynfekcji i fumigacji.

http://www.ddd-orto.pl/ - 20 Paź 2006

Osuszacze wynajem wypożyczenie****

PGO Parter Osuszacze wynajem, wypożyczenie, osuszanie budynków

http://www.pgoparter.pl/ - 7 Gru 2015

Ozonator wody****

Propozycja obejmująca ozonowanie wody jest niezwykle przydatna i sprawdza się w wielu przypadkach. Cały proces polega na silnym utlenianiu, które prowadzi do uzyskania bardzo korzystnych efektów oczyszczających, które nadają się do uzyskiwania zarówno wody hodowlanej, chłodzącej, basenowej, czy pitnej. Umożliwia oczyszczanie ścieków zarówno pochodzących z mieszkań, jak i przemysłowych. Ponadto jest na bieżąco stosowane w rozmaitych gałęziach współczesnego przemysłu wytwórczego i przetwórczego, zarówno spożywczego i farmaceutycznego, jak również chemicznego, kosmetycznego, papierniczego i elektronicznego. Tego typu zaawansowane technologicznie urządzenie jest niezwykle wydajne. Może być zasilane powietrzem lub tlenem. Są też niekiedy wykorzystywane ozonatory, które używają do ozonowania tlenu zawartego w wodzie.

http://www.probiko-aqua.pl/ - 19 Gru 2014

Ozoneko -Sterylne otoczenie.****

Ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja, dezodoryzacja i deakaryzacja pomieszczeń. Skuteczna eliminacja pleśni, grzyba, bakterii, zarazków, roztoczy, drobnoustrojów.

http://www.ozoneko.pl/ - 18 Mar 2016

PHPU TRANSVET Sp z o.o.****

POLANA profesjonalne środki myjaco - dezynfekcyjne, FORAN - preparaty dla koni, hurtownia produktów leczniczych wetwerynaryjnych, ośrodek hodowli koni, leczenie koni, sprzedaż koni, agroturystyka.

http://www.transvet.com.pl/ - 25 Sie 2005

Pluskwy Białystok - bialystokddd.pl****

Higiena zawsze była kluczowa, gdyż przekłada się na nasze zdrowie. Renomowana i doświadczona firma Piekarski PESTcontrol oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego obiektów i ochrony przed szkodnikami. Nasi eksperci projektują oraz wdrażają systemy zabezpieczeń przed szkodnikami dla obiektów różnego przeznaczenia a także wykonują usługi zwalczania szkodników pomieszczeniach mieszkalnych.

http://bialystokddd.pl/ - 21 Mar 2018

Pogotowie DDD - Dezynfekcja, Dezynsekcja i Deratyzacja****

Kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Profesjonalna pomoc w zwalczaniu insektów oraz gryzoni. Usuwanie bakterii, pleśni, alergenów oraz przykrych zapachów.

http://www.pogotowieddd.pl/ - 7 Sie 2018

Pranie dywanów,tapicerki,wykładzin Łódź.****

Firma Usługowa PERFEKT Tomasz Pawiński wykonuje usługi: sprzątanie mieszkań oraz czyszczenie domów a także samochodów już od 2011 r. F.U. PERFEKT działa na terenie miast: Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny i okolice. Świadczymy usługi prania dywanów, czyszczenia wykładzin, pranie tapicerki meblowej {kanapy, fotele, materace, krzesła}. Zadbamy także o wyczyszczenie posadzek, tarasów, kostki brukowej, elewacji. Przeprowadzamy odgrzybienie i dezynfekcje wszystkich pomieszczeń oraz klimatyzacji. Szkolenia i używanie wysokiej jakości sprzętu oraz środków czyszczących Karcher gwarantują jakość usług. Stosowane środki czyszczące są również bezpieczne dla małych dzieci i zwierząt. Usługi wykonujemy sprawnie i w krótkich terminach. Etyka zawodowa zbudowana na fachowości, doświadczeniu i uczciwości zapewnia komfort naszym Klientom podczas wykonywania prac.

http://pranieperfekt.pl/ - 21 Maj 2016

Prawdziwadezynfekcja.pl****

Zachęcamy do zapoznania się z licznymi artykułami dotyczącymi higieny osobistej, a także dbania o higienę bliskich. Prawdziwadezynfekcja.pl to serwis internetowy o dezynfekcji.

http://prawdziwadezynfekcja.pl/ - 20 Wrz 2017

PROEKO spół. z o.o.****

Zajmujemy się badaniami, rozwojem, produkcją oraz sprzedażą środków stosowanych do ochrony przed szkodnikami.

http://www.proeko.org/ - 2 Maj 2007