KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja (222)

MKLIK-PEST CONTROL - zabiegi deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji****

MKLIK-PEST CONTROL świadczy usługi w zakresie zwalczania i ochrony przed szkodnikami. Przeprowadza zabiegi dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji.

http://www.uslugi-ddd.pl/ - 14 Cze 2007

Molan przeciw molom - sklep kulki na mole ubraniowe, spożywcze - Warszawa****

Sklep internetowy Molomit Warszawa - produkty owadobójcze, kulki na mole oraz inne owady. Sprzedaż detaliczna i hurtowa - molan przeciw molom, kulki na mole, produkty na mole ubraniowe i spożywcze. Molomit to produkty przeciw molom i owadobójcze cechujące się efektywnością, atrakcyjnymi cenami oraz odpowiednim poziomem bezpieczeństwa.

http://www.molomit.pl/ - 25 Paź 2016

MOP 83 Zakład sprzątania wnętrz****

Firma ma swoją siedzibę w Elblągu. Początkowo zakład obsługiwał klientów indywidualnych. Z biegiem lat firma wyspecjalizowała się w obsłudze klientów instytucjonalnych. Na stronie szczegóły informacji, oferta, cennik i kontakt.

http://www.mop83.com.pl/ - 19 Gru 2001

Narzędzie aromamarketingu czyli sztuki wodzenia za nos****

Aromadozator dostarcza zapach do pomieszczeń pod postacią aromatycznego aerozolu skomponowanego z mieszaniny naturalnych olejków eterycznych. Urządzenie wykorzystuje AROMAMARKETING „sztukę wodzenia za nos”, czyli umiejętnego wykorzystywania wiedzy o oddziaływaniu zapachów na zachowanie i reakcje człowieka. Proponowane przez nas aromaty stymulują ośrodek węchu i wpływają pozytywnie na zachowania i odczucia Państwa klientów, kodując w mózgu markę, firmę, towar lub usługę. W biurowcach urządzenie dodatkowo, poza poprawą komfortu pracy pracowników, zapewni likwidację z Państwa wentylacji siedlisk bakterii, pleśni oraz grzybów, które poza legionellozą są również przyczyną wielu chorób sezonowych jak grypa czy przeziębienia - Syndrom Chorego Budynku (SBS).

http://www.aromadozator.pl/ - 2 Sie 2013

Nasta F.H.U. - Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Wrocław****

Jesteśmy wrocławską firmą oferującą kompleksowy zakres usług związanych z eliminowaniem szkodników w obiektach przemysłowych, biurach i domach. Oferujemy dezynsekcję, dezynfekcję, deratyzację, ozonowanie oraz inne świadczenia związane z usuwaniem "niechcianych gości". Stosujemy sprawdzone metody działania oraz bazujemy na dobrych środkach.

http://nastafhu.pl/ - 29 Kwi 2015

Naturan - zwalczanie skażeń biologicznych, dezynfekcja****

Naturan zajmuje się profilaktyką, zwalczaniem skażeń biologicznych, higienizacją, dezynfekcją, bioprewencją. Tworzy i wdraża systemy zwalczania zagrożeń mikrobiologicznych. Na stronie lista produktów wraz z opisami oraz informacja o oddziałach.

http://www.naturan.com.pl/ - 14 Mar 2000

Nomal Marek Bajkowski****

Firma oferuje usługi obejmujące prace związane z profesjonalnym utrzymywaniem czystości oraz dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Nasza firma oferuje również artykuły chemiczne i higieniczne do utrzymywania czystości.

http://www.nomal.pl/ - 2 Wrz 2010

One Trap - fumigacja****

Jedną z usług świadczonych przez firmę One Trap jest fumigacja. Wykonują oni również deratyzację, dezynsekcję oraz dezynfekcję.

http://www.onetrap.pl/ - 19 Wrz 2017

ORTO - higiena sanitarna ****

Firma oferuje zabezpieczenia przed szkodnikami w ramach HACCP, wykonuje też typowe zabiegi dezensekcji, deratyzacji, dezynfekcji i fumigacji.

http://www.ddd-orto.pl/ - 20 Paź 2006

Osuszacze wynajem wypożyczenie****

PGO Parter Osuszacze wynajem, wypożyczenie, osuszanie budynków

http://www.pgoparter.pl/ - 7 Gru 2015