KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 863)

Program Europejski PKO Banku Polskiego****

Kompleksowe rozwiązanie dla beneficjentów funduszy pomocowych Unii Europejskiej. Doradztwo i usługi finansowe zaprojektowane z myślą o podmiotach planujących realizację projektów współfinansowanych ze środków pomocowych Unii Europejskiej.

http://cf.interia.pl/pkobp/index_kredyty_konsumpcyjne_p_europejski.html - 30 Sie 2004

Agencja prowadzi działania w zakresie public relations, marketingu, reklamy, internetu, sztuki. Warszawa*****

Spectrum Communications oferuje pomoc w kształtowaniu wizerunku firm, produktów i osób. Specjalizuje się w działaniach związanych z pozytywnymi kontaktami z mediami oraz otoczeniem. Pracuje z klientami w czasie kryzysu, pomaga pozycjonować korporacje i marki. Tworzy programy dla osób z kręgu polityki, mediów, kultury...

http://www.spectrumc.pl/ - 28 Gru 2005

Badanie sprawozdań finansowych, konsulting i analizy finansowe*****

Grupa spółek Morison Finansista, Poznań - konsulting, analizy finansowe, doradztwo gospodarcze oraz doradztwo inwestycyjne - inwestycje kapitałowe, audyt finansowy i badanie sprawozdań finansowych, outsourcing usług rachunkowych i analizy rachunkowe firm.

http://www.finansista.pl/ - 31 Lip 2006

BC Inwestplan - ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001, biznes plan, dotacje UE, analiza finansowa*****

Wdrażanie norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001, ISO 17025, szkolenia pełnomocników i auditorów ISO 9001, biznes plany, analizy finansowe, programy naprawcze, strategie marketingowe, dotacje unijne, doradztwo i konsulting.

http://www.bcinwest.webd.pl/ - 4 Lip 2005

Biuro Rachunkowe Rafał Radziński - Gdańsk*****

Do Państwa dyspozycji przez 24h. Księgowa obsługa firm z Gdańska, Sopotu, Gdyni. Reprezentujemy Podatnika przed Urzędem Skarbowym. Spotkania z Klientami w naszym biurze lub u Klienta. Swoich klientów ubezpieczamy w PZU. Księgowość, podatki, vat, zus, płace, pity.

http://www.radzinski.pl/ - 11 Maj 2004

Budoserwis*****

Firma oferuje szeroką gamę usług konsultingowych dotyczących: wdrażania systemów zarządzania wg norm ISO, analiz, ekspertyz gospodarczych, wycen nieruchomości, prac remontowo montażowych . Strona zawiera informacje o ofercie i działalności zakładów wchodzących w skład firmy.

http://www.budoserwis.com.pl/ - 17 Lis 2005

Doradca Biznesowy Play ,Rzeszów, Dębica, Ropczyce, Podkarpacie*****

Doradca Biznesowy PLAY DLA FIRM WWW.DORADCAPLAYMOBILE.PL PLAY DLA FIRM Chcesz dowiedzieć się więcej, co możesz u nas uzyskać? To proste! Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną, a pomogę Ci wybrać najlepszy abonament dla Ciebie i Twojej firmy. Twoja firma potrzebuje najlepszego rozwiązania, które będzie cięło koszty, a realizowane usługi będą na najwyższym poziomie? W swojej ofercie posiadamy oferty dedykowane specjalnie dla Klientów Biznesowych. Potrzebujesz nowej aktywacji, chcesz przejść z obecnym numerem, chcesz przedłużyć umowę -SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

http://www.doradcaplaymobile.pl/ - 23 Lis 2010

Essence - Zespół Ekspertów Prawnych i Ekonomicznych*****

Kancelaria specjalizuje się w następujących zagadnieniach: prawo gospodarcze, podatkowe, handlowe i cywilne, restrukturyzacje finansowe i organizacyjne przedsiębiorstw, pozyskanie finansowania z funduszy private equity lub poprzez emisję obligacji, przekazanie firmy następcom, kupno i sprzedaż przedsiębiorstw.

http://www.essence.pl/ - 24 Cze 2005

FPA-Group: usługi księgowe, outsourcing, doradztwo*****

Firma świadczy usługi księgowe, doradztwo z zakresu kadry i płace, audyt hr, outsourcing oraz payroll. Outsourcing oraz nasze usługi i doradztwo kadrowe płacowe pozwalają na znaczne obniżanie kosztów prowadzenia firmy i utrzymanie jej na wysokim poziomie.

http://www.fpa-group.pl/ - 9 Maj 2006

GREŃ Communication*****

Greń Communication jest polską firmą doradczą i szkoleniową pracującą dla firm dynamicznych, czyli takich, których strategia obejmuje szczególnie silny rozwój umiejętności pracowników. Działa w obszarze zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta jak i innych występujących w przedsiębiorstwach funkcji. Na stronie informacje o firmie i jej ofercie.

http://www.gren.pl/ - 26 Lip 2002