KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 780)

Contract Consulting Kumela & Kumela****

Znajdziesz tu ofertę w zakresie kompleksowej obsługi konsultingowej. Poza prezentacją działalności firmy i zakresu jej oferty, zamieszczono tu referencje, portfolio i dane teleadresowe.

http://www.contract-consulting.pl/ - 13 Gru 2002

Cosmetosafe Consulting - ocena bezpieczeństwa komsetyku****

Cosmetosafe Consulting to firma doradcza w zakresie wprowadzania produktów kosmetycznych na rynek polski i europejski. W zakresie działań znajduje się: ocena bezpieczeństwa kosmetyku, badania rynku, czy też raport bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Firma oferuje profesjonalne wsparcie naukowo - techniczne.

http://www.cosmetosafe.pl/ - 15 Sty 2016

crmexpert.pl: Serwis o CRM i systemach call center****

Na stronach znajdziesz między innymi informacje o seminariach i szkoleniach, zestawienie dostawców systemów, wyniki badań rynku oraz artykuły przystępnie wprowadzające w zagadnienia CRM.

http://www.crmexpert.pl/ - 9 Gru 2004

CV po niemiecku z tłumaczeniem****

HR Service to serwis przeznaczony dla osób szukających pracy w Niemczech, pomagający jednocześnie stworzyć CV po niemiecku. Jeśli masz problem ze stworzeniem własnego CV oraz listu motywacyjnego, HR Service jest serwisem w którym znajdziesz CV po niemiecku wzór oraz dokładne informacje jak stworzyć własny życiorys. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzania rekrutacji pracowników a także w przypadku zarządzania personelem na rynku niemieckim. Pomagamy stworzyć CV po niemiecku z tłumaczeniem, dobrze znamy oczekiwania oraz wymagania niemieckich specjalistów od rekrutacji. HR Service wie jak przygotować dokumenty aplikacyjne tak aby szanse na zdobycie pracy w Niemczech znacząco wzrosły. Dzięki nam stworzysz własny list motywacyjny po niemiecku. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób starających się podjąć pracę w Niemczech. Pomożemy stworzyć życiorys po niemiecku każdej osobie, nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową czy masz już doświadczenie.

http://www.hrservice-niemcy.pl/ - 17 Lut 2016

Dcfconsulting.eu****

DCF Dotacje-Consulting-Finanse to efekt kilkunastu lat pracy na stanowiskach analitycznych i doradczych w różnych firmach. Mamy duże doświadczenie w konsultingu ekonomiczno-biznesowym, co zaowocowało zrozumieniem potrzeb przedsiębiorców i członków zarządów spółek w zakresie wsparcia biznesowego. Realizujemy usługi w zakresie dotacji, konsultingu i finansów. Świadczymy kompleksowe usługi z pozyskania dotacji unijnych, a następnie wdrażania projektów i pełnego rozliczania przyznanych dotacji. Polecamy!

http://www.dcfconsulting.eu/ - 21 Cze 2016

DEKRA-ITS - ISO 9001, ISO 14001, certyfikacja systemów, certyfikacja zarządzania jakością****

Wdrażanie norm ISO. Certyfikacja systemów: ISO 9001:2000, ISO 14001, 18001, ISO/TS 16949, QS 9000, VDA 6.1, 6.4, EN serii 46000, HACCP. Certyfikacja zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem.

http://www.dekraits.pl/ - 7 Kwi 2004

Dietetyk - odchudzanie - poradnia dietetyczna NutriSpace Poznań****

Centrum Zdrowego Odżywiania NutriSpace w Poznaniu to poradnia dietetyczna, która zapewnia profesjonalną pomoc w odchudzaniu. Wykwalifikowany i doświadczony dietetyk opracowuje dopasowany do indywidualnych potrzeb i stylu życia, a także gustów smakowych jadłospis.

http://www.nutrispace.pl/ - 28 Sie 2013

DJB Doradztwo Marcin Choraży****

Firma DJB Doradztwo zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania. Stawiamy na skuteczność i elastyczność. Terminy i całą procedurę wdrożeniową dopasowujemy ściśle do potrzeb i wymagań klienta. Zaufało nam już około 700 przedsiębiorstw i wszyscy otrzymali Certyfikat za pierwszym razem.

http://www.djb-doradztwo.pl/ - 4 Lut 2011

Dofinansowania z unii europejskiej, pozyskiwanie i rozliczenie dotacji unijnych - Abbeys****

Europejskie Doradztwo Finansowe Abbeys oferuje rozliczenie i pozyskiwanie dotacji unijnych, nabór wniosków w ramach działania 4.4, wnioski o dotacje unijne. Zapraszamy do kontaktu z nami i do złożenia wniosków o dofinansowanie i o dotacje.

http://www.abbeys.com.pl/ - 10 Kwi 2013

Domy na Florydzie****

Strona biura nieruchomości zagranicznych IBERMAXX na Florydzie. Zobacz nowe biuro i nowy oddział biura w Stanach Zjednoczonych. Prestiżowe i najbardziej luksusowe nieruchomości na Florydzie. Licencjonowani agenci nieruchomości w stanie Floryda. Prestiż, luksus, bezpieczeństwo transakcji, oraz profesjonalizm. Przyjedź na Floryde i zainwestuj w nieruchomości w Miami, Fort Lauderdale, oraz w Boca Raton, gdzie znajduje się nasze biuro. Niskie ceny, panujący kryzys w USA to niezwykłe okazje dla inwestora. Spójrz na aktualne oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie od IBERMAXX. Kup swój wymarzony dom na Florydzie.

http://www.floryda.eu/ - 10 Maj 2012