KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 862)

COFI HR - Program do rozliczania delegacji****

Firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem z zakresu zarządzania projektami i personelem, w tym również pod kątem podróży służbowych. Oferta Cofi Hr to także profesjonalny program do rozliczania delegacji.

http://www.cofihr.com/ - 14 Maj 2015

CONCEPT wnioski unijne szczecin****

W Szczecinie znajduje się przedsiębiorstwo Concept, jakie od 2009 roku zajmuje się usługami z branży nieruchomości. Oferujemy: certyfikaty charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i remontowe, kosztorysy, badania termowizyjne, planowanie inwestycyjne oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. Proponujemy również usługi sporządzania analiz ekonomiczno - finansowych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, w związku z tym zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, jacy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.

http://concept.szczecin.pl/ - 9 Paź 2015

Conlogo - tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne****

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe (ustne i pisemne), a także przysięgłe i specjalistyczne. Conlogo oferuje również szeroki zakres usług konsultingowych.

http://www.conlogo.pl/ - 29 Lis 2018

Consultim****

Biura Doradztwa Gospodarczego CONSULTIM Sp. z o.o. Strona firmy zajmującej się doradztwem strategicznym i gospodarczym. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.consultim.com.pl/ - 23 Mar 2002

Consultim - doradztwo finansowe i biznesowe, wycena przedsiębiorstwa i marki****

Oferta biura specjalizującego się w doradztwie finansowym i biznesowym, a także w wycenie przedsiębiorstwa lub marki. Przeprowadzimy studium wykonalności oraz dokumentację cen transferowych.

http://consultim.pl/ - 4 Sty 2016

ConsultRisk - ekspertyza przeciwpożarowa, ocena zagrożenia i dokument zabezpieczenia przed wybuchem****

Nasi rzeczoznawcy przygotowują dokumenty zabezpieczenia przed wybuchem, oceniając jak realne jest zagrożenie. Pozwala to stworzyć scenariusz pożarowy, a z pomocą ekspertyzy firmy ConsultRisk, zapobiec mu.

http://www.consultrisk.pl/ - 24 Sty 2018

Contract Consulting Kumela & Kumela****

Znajdziesz tu ofertę w zakresie kompleksowej obsługi konsultingowej. Poza prezentacją działalności firmy i zakresu jej oferty, zamieszczono tu referencje, portfolio i dane teleadresowe.

http://www.contract-consulting.pl/ - 13 Gru 2002

Cosmetosafe Consulting - ocena bezpieczeństwa komsetyku****

Cosmetosafe Consulting to firma doradcza w zakresie wprowadzania produktów kosmetycznych na rynek polski i europejski. W zakresie działań znajduje się: ocena bezpieczeństwa kosmetyku, badania rynku, czy też raport bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Firma oferuje profesjonalne wsparcie naukowo - techniczne.

http://www.cosmetosafe.pl/ - 15 Sty 2016

crmexpert.pl: Serwis o CRM i systemach call center****

Na stronach znajdziesz między innymi informacje o seminariach i szkoleniach, zestawienie dostawców systemów, wyniki badań rynku oraz artykuły przystępnie wprowadzające w zagadnienia CRM.

http://www.crmexpert.pl/ - 9 Gru 2004

CV po niemiecku z tłumaczeniem****

HR Service to serwis przeznaczony dla osób szukających pracy w Niemczech, pomagający jednocześnie stworzyć CV po niemiecku. Jeśli masz problem ze stworzeniem własnego CV oraz listu motywacyjnego, HR Service jest serwisem w którym znajdziesz CV po niemiecku wzór oraz dokładne informacje jak stworzyć własny życiorys. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzania rekrutacji pracowników a także w przypadku zarządzania personelem na rynku niemieckim. Pomagamy stworzyć CV po niemiecku z tłumaczeniem, dobrze znamy oczekiwania oraz wymagania niemieckich specjalistów od rekrutacji. HR Service wie jak przygotować dokumenty aplikacyjne tak aby szanse na zdobycie pracy w Niemczech znacząco wzrosły. Dzięki nam stworzysz własny list motywacyjny po niemiecku. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób starających się podjąć pracę w Niemczech. Pomożemy stworzyć życiorys po niemiecku każdej osobie, nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową czy masz już doświadczenie.

http://www.hrservice-niemcy.pl/ - 17 Lut 2016