KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 838)

Hesterberg Consulting - Niemiecko-Polskie Doradztwo Gospodarcze i Serwis*****

Niemiecko-Polska firma doradcza dla małych i średnich przedsiębiorstw planujących rozpocząć lub rozszerzyć działalność gospodarczą na rynku niemieckim.

http://www.hesterberg-consulting.pl/ - 22 Sie 2005

IWP Bischoff. Marketing, Promocja, Reklama. Biuro Ogloszeń Miedzynarodowych.*****

Internationale Werbung Promotion Bischoff. Berlin. Reklama i Promocja Polskich podmiotow gospodarczych na terenie Niemiec. Kooperacja Miedzynarodowa. Przedstawicielstwa Firm. IWP Bischoff Biuro Ogloszen Miedzynarodowych. Ogloszenia w Prasie na terenie 25 Panstw Europy.

http://www.iwp-berlin.com/ - 16 Sie 2006

Laboratorium badania paliwa*****

Analizy laboratorium Hamilton stanowią podstawę rozliczeń finansowych oraz zapewniają rzetelną informację o jakości kontrolowanych towarów.

http://www.hamilton.com.pl/pol/ - 19 Paź 2006

Lewiatan Business Angels - klub aniołów biznesu*****

Lewiatan Business Angels, działający przy PKPP Lewiatan klub aniołów biznesu przeznaczających kapitał na rozwój innowacyjnych firm we wczesnej fazie rozwoju (startup-ów). Atrakcyjne projekty inwestycyjne mają nową szansę uzyskać finansowanie i wsparcie doświadczonych przedsiębiorców.

http://www.lba.pl/ - 27 Wrz 2005

MBO.PL - Wykupy Menedżerskie*****

Serwis Internetowy Wykupów Menedżerskich - zagadnienia, wykupy, transakcje, wydarzenia.

http://www.mbo.pl/ - 12 Mar 2004

MCI Management SA*****

MCI Management jest funduszem Technology Venture Capital wyspecjalizowanym w inwestycjach w branżę internetową i IT. Na stronie znajdziecie Centrum prasowe, informacje dla inwestorów, prezentacje i rady MCI.

http://www.mci.pl/ - 30 Sie 2001

Operat szacunkowy*****

Firma oferuje takie usługi jak wycena nieruchomości, w tym wycena domu, mieszkania oraz przedsiębiorstwa. Każdy rzeczoznawca z firmy Wyceny i Ekspertyzy jest w stanie sporządzić na życzenie Klienta operat szacunkowy.

http://www.wie.pl/ - 23 Sie 2010

PROCON - konsulting BCM + usługi IT*****

Oferujemy usługi w zakresie: zarządzanie ciągłością działania (BCM), hostingu stron internetowych, projektowania stron internetowych, tworzenia grafiki komputerowej, cyfrowego druku niskonakładowego, outsourcingu IT. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

http://www.procon.pl/ - 13 Maj 2010

Questia - komunikacja korporacyjna, public relations*****

Questia - firma public relations działająca w obszarze: komunikacja korporacyjna i wewnętrzna, kryzysowa, media, ochrona zdrowia i marketing. Pracujemy dla sektora farmaceutycznego, ciężkiego, żywnościowego, finansowego i firm z branży ochrona środowiska.

http://questiapr.pl/ - 25 Lut 2005

Rynek rosyjski i ukraiński - perspektywy nowych rynków*****

Unikalna propozycja prezentacji polskich producentów na rynku rosyjskim i ukraińskim. Serwis zarejestrowany w większości wyszukiwarek i katalogów rosyjskojęzycznych. Aktualne i ważne informacje gospodarcze. Programy wspomagajace eksport.

http://www.economic.pl/ - 6 Maj 2002