KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 807)

Adwokat Radom radca prawny****

W naszej kancelarii świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Użytkowników osobistych oraz przedsiębiorców. Jeżeli wypatrujesz właściwej osoby która skutecznie i ekspresowo pomoże Ci rozsupłać każdy problem to doskonałym pretendentem jest nasz adwokat Radom to miasto w którym powstaje raz za razem więcej kancelarii adwokackich. Jesteśmy pasjonatami, prawo to nie wyłącznie nasz fach lecz i pasja. Przez to w pełni angażujemy się i z werwą podchodzimy do każdej zleconej nam sprawy. Wybierając naszą kancelarię waszą sprawą zajmie się kompetentny radca prawny.

http://www.adwokat-radom.net.pl/ - 1 Lis 2016

Adwokat z Wrocławia****

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem swoich klientów przed różnego rodzaju instytucjami. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz szacunek i dyskrecję we wzajemnych kontaktach, to doskonale trafiłeś. Kancelaria prawnicza Marcin Głód oferuje kompleksową obsługę prawna osób prywatnych oraz firm.

http://kancelariaglod.pl/ - 9 Maj 2014

AGENCJA DORADZTWA CELNEGO "EKSPERT"****

Przygotowanie deklaracji INTRASTAT w formie elektronicznej. Doradztwo celne związane z wymianą towarową w UE.

http://www.expert.link.pl/ - 7 Lip 2004

Agro Navi - Dotacje unijne na rozwój firmy, paszport do eksportu****

Zespół doradców pomagający uzyskać dotacje unijne na rozwój małych firm, a także średnich i dużych podmiotów gospodarczych. W zakres jego działań wchodzi m.in. przygotowanie paszportu do eksportu.

http://www.argonavi.pl/ - 8 Kwi 2015

AIM Personel System - szkolenia, konsulting, doradztwo****

AIM Personel System jest polską firmą specjalizującą się w wypracowywaniu i realizowaniu, wspólnie z klientami, strategii osiągania celów rynkowych. Poza pakietem usług konsultacyjnych istotną rolę w naszej działalności odgrywają szkolenia kadry pracowniczej. Nasze programy treningowe adresujemy głównie do menedżerów oraz pracowników działów sprzedaży i marketingu.

http://www.aim-ps.com.pl/ - 3 Lis 2003

Akademia HPF - Health Coaching****

Specjalizujemy się w health coachingu dla osób z nadwagą, nadciśnieniem tętniczym i rehabilitacji po zawałach serca. Dla dzieci z nadwagą prowadzimy zajęcia soportowe i organizujemy kolonie i obozy sportowo-edukacyjne.

http://www.hpf.pl/ - 12 Cze 2009

American.pl****

Firma zajmuje się nawiązywaniem kontaktów zagranicznych dla firm i organizacji - wyszukuje partnera zagranicznego, nawiązuje kontakt i prowadzi korespondencje oraz tłumaczenia.

http://www.american.pl/ - 29 Gru 2003

Analizy biznesowe, optymalizacja procesów, automatyka przemysłowa****

Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, systemy BI, system ERP II, EDI. Analizy biznesowe pod kątem zwiększenia wydajności produkcji, optymalizacja procesów, automatyka przemysłowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Optymalizacja procesów, analizy biznesowe - systemy BI, Infor Erp, Edi.

http://www.aplixcom.pl/ - 2 Paź 2009

Andersen & Wagner Ltd****

Andersen & Wagner Limited - Spółki zagraniczne, rejestracja spółek offshore, planowanie podatkowe, raje podatkowe, otwieranie rachunków bankowych.

http://www.aw-offshore.com/ - 18 Mar 2005

Andersen Business Consulting****

Andersen - firma konsultingowa. Zatrudnia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych konsultantów. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i informatycznym. Od 1995 roku Andersen Business Consulting świadczy swoje usługi największym firmom w Polsce.

http://www.andersenbc.com/index.html - 5 Lis 2004