KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 838)

Adwokat Radom radca prawny****

W naszej kancelarii świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Użytkowników osobistych oraz przedsiębiorców. Jeżeli wypatrujesz właściwej osoby która skutecznie i ekspresowo pomoże Ci rozsupłać każdy problem to doskonałym pretendentem jest nasz adwokat Radom to miasto w którym powstaje raz za razem więcej kancelarii adwokackich. Jesteśmy pasjonatami, prawo to nie wyłącznie nasz fach lecz i pasja. Przez to w pełni angażujemy się i z werwą podchodzimy do każdej zleconej nam sprawy. Wybierając naszą kancelarię waszą sprawą zajmie się kompetentny radca prawny.

http://www.adwokat-radom.net.pl/ - 1 Lis 2016

Adwokat z Wrocławia****

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem swoich klientów przed różnego rodzaju instytucjami. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz szacunek i dyskrecję we wzajemnych kontaktach, to doskonale trafiłeś. Kancelaria prawnicza Marcin Głód oferuje kompleksową obsługę prawna osób prywatnych oraz firm.

http://kancelariaglod.pl/ - 9 Maj 2014

AGENCJA DORADZTWA CELNEGO "EKSPERT"****

Przygotowanie deklaracji INTRASTAT w formie elektronicznej. Doradztwo celne związane z wymianą towarową w UE.

http://www.expert.link.pl/ - 7 Lip 2004

Agro Navi - Dotacje unijne na rozwój firmy, paszport do eksportu****

Zespół doradców pomagający uzyskać dotacje unijne na rozwój małych firm, a także średnich i dużych podmiotów gospodarczych. W zakres jego działań wchodzi m.in. przygotowanie paszportu do eksportu.

http://www.argonavi.pl/ - 8 Kwi 2015

AIM Personel System - szkolenia, konsulting, doradztwo****

AIM Personel System jest polską firmą specjalizującą się w wypracowywaniu i realizowaniu, wspólnie z klientami, strategii osiągania celów rynkowych. Poza pakietem usług konsultacyjnych istotną rolę w naszej działalności odgrywają szkolenia kadry pracowniczej. Nasze programy treningowe adresujemy głównie do menedżerów oraz pracowników działów sprzedaży i marketingu.

http://www.aim-ps.com.pl/ - 3 Lis 2003

Akademia HPF - Health Coaching****

Specjalizujemy się w health coachingu dla osób z nadwagą, nadciśnieniem tętniczym i rehabilitacji po zawałach serca. Dla dzieci z nadwagą prowadzimy zajęcia soportowe i organizujemy kolonie i obozy sportowo-edukacyjne.

http://www.hpf.pl/ - 12 Cze 2009

American.pl****

Firma zajmuje się nawiązywaniem kontaktów zagranicznych dla firm i organizacji - wyszukuje partnera zagranicznego, nawiązuje kontakt i prowadzi korespondencje oraz tłumaczenia.

http://www.american.pl/ - 29 Gru 2003

Analiza wyników badań ankiety****

Specjaliści z firmy Promediana to doświadczeni eksperci zajmujący się między innymi prawidłowym opisem ankiety czy analizą wyników badań statystycznych. Z oferty firmy często korzystają studenci ostatniego roku studiów, którzy nie są pewni w jak sposób prawidłowo opisać wyniki ankiety. Dzięki wsparciu pracowników firmy Promediana, wyniki badań przeprowadzonych przez studentów na potrzeby pracy magisterskiej czy innej pracy dyplomowej, ankiety stworzone na potrzeby wyżej wspomnianych prac, zostają skorygowane i profesjonalnie opisane. Wolne od błędów analizy ankiet studenci mogą zatem dodać do swojej pracy dyplomowej zyskując pewność, że ten element ich pracy został przejrzany i poprawiony przez ekspertów. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy.

http://statystyka-ankieta.pl/ - 29 Cze 2018

Analizy biznesowe, optymalizacja procesów, automatyka przemysłowa****

Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, systemy BI, system ERP II, EDI. Analizy biznesowe pod kątem zwiększenia wydajności produkcji, optymalizacja procesów, automatyka przemysłowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Optymalizacja procesów, analizy biznesowe - systemy BI, Infor Erp, Edi.

http://www.aplixcom.pl/ - 2 Paź 2009

Andersen & Wagner Ltd****

Andersen & Wagner Limited - Spółki zagraniczne, rejestracja spółek offshore, planowanie podatkowe, raje podatkowe, otwieranie rachunków bankowych.

http://www.aw-offshore.com/ - 18 Mar 2005