KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 838)

Andersen Business Consulting****

Andersen - firma konsultingowa. Zatrudnia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych konsultantów. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i informatycznym. Od 1995 roku Andersen Business Consulting świadczy swoje usługi największym firmom w Polsce.

http://www.andersenbc.com/index.html - 5 Lis 2004

Anita Momot Consulting****

AMC oferuje kompleksową obsługę księgową firm krajowych i zagranicznych a także prowadzenie spraw kadrowo - płacowych oraz rozliczeń z ZUS.

http://www.momot.com.pl/ - 9 Lis 2004

Anna Maria Panasiuk****

Firma ITCI została założona przez Annę Marię Panasiuk. W ofercie znaleźć można usługi w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego i korporacyjnego, a także handlowego i cywilnego oraz obsługę administracyjną, prawną i księgową. Zespół ekspertów pomaga znaleźć raje podatkowe w Europie i dokonać fuzji i przejęć w UE. Firma zajmuje się obsługą finansów i księgowości różnych spółek i przeprowadza rejestracje podmiotów gospodarczych w na całym świecie.

http://panasiuk.com.pl/ - 31 Lip 2014

Aranżacje wnętrz, home staging Warszawa | Homedoctors****

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Oferujemy home staging w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Pomagamy w aranżacji wnętrz.

http://homedoctors.pl/ - 6 Sie 2014

Arket badania marketingowe****

Arket - dynamicznie rozwijająca się agencja badań marketingowych i badań rynku, specjalizująca się w realizacji badań konsumenckich oraz B2B. Realizuje także usługi konsultingowe z zakresu skutecznego pozyskiwania informacji oraz podejmowania decyzji biznesowych.

http://arket.pl/ - 22 Lut 2014

ASX - Doradztwo - Projektowanie - Informatyka****

Na stronie oferta firmy w zakresie: projektowania, programowania, szkoleń, a także dane montaktowe.

http://asx-info.webpark.pl/ - 8 Kwi 2004

Attestor - szkolenia, obsługa prasowa, oferty pracy****

Szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo personalne i zawodowe, oferty pracy, pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, consulting, obsługa informatyczna, prasowa, poligraficzna, organizacja imprez biznesowych.

http://www.attestor.pl/ - 13 Wrz 2004

AtVANTAGE - doradztwo i wdrożenia systemów CRM****

Strona firmy konsultingowej w dziedzinie planowania i wdrażania projektów CRM. Aktualności, opisy wdrożeń i artykuły o tematyce Customer Relationship Management. Prezentacje rozwiązań dla różnych sektorów biznesu oraz broszury do pobrania.

http://www.vantage.pl/ - 3 Paź 2003

ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.****

Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty.

http://atwdb.pl/ - 28 Lis 2012

Audity, projektowanie i wdrażanie ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001****

Projektowanie, wdrażanie i dokumentowanie systemów jakości ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, HACCP, doradztwo, szkolenia, audity w zakresie ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, HACCP. Zarządzanie jakością. Audytor, menager i pełnomocnik SZJ.

http://www.pdca.pl/ - 2 Mar 2005