KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 804)

Anita Momot Consulting****

AMC oferuje kompleksową obsługę księgową firm krajowych i zagranicznych a także prowadzenie spraw kadrowo - płacowych oraz rozliczeń z ZUS.

http://www.momot.com.pl/ - 9 Lis 2004

Anna Maria Panasiuk****

Firma ITCI została założona przez Annę Marię Panasiuk. W ofercie znaleźć można usługi w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego i korporacyjnego, a także handlowego i cywilnego oraz obsługę administracyjną, prawną i księgową. Zespół ekspertów pomaga znaleźć raje podatkowe w Europie i dokonać fuzji i przejęć w UE. Firma zajmuje się obsługą finansów i księgowości różnych spółek i przeprowadza rejestracje podmiotów gospodarczych w na całym świecie.

http://panasiuk.com.pl/ - 31 Lip 2014

Aranżacje wnętrz, home staging Warszawa | Homedoctors****

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Oferujemy home staging w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Pomagamy w aranżacji wnętrz.

http://homedoctors.pl/ - 6 Sie 2014

Arket badania marketingowe****

Arket - dynamicznie rozwijająca się agencja badań marketingowych i badań rynku, specjalizująca się w realizacji badań konsumenckich oraz B2B. Realizuje także usługi konsultingowe z zakresu skutecznego pozyskiwania informacji oraz podejmowania decyzji biznesowych.

http://arket.pl/ - 22 Lut 2014

ASX - Doradztwo - Projektowanie - Informatyka****

Na stronie oferta firmy w zakresie: projektowania, programowania, szkoleń, a także dane montaktowe.

http://asx-info.webpark.pl/ - 8 Kwi 2004

Attestor - szkolenia, obsługa prasowa, oferty pracy****

Szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo personalne i zawodowe, oferty pracy, pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, consulting, obsługa informatyczna, prasowa, poligraficzna, organizacja imprez biznesowych.

http://www.attestor.pl/ - 13 Wrz 2004

AtVANTAGE - doradztwo i wdrożenia systemów CRM****

Strona firmy konsultingowej w dziedzinie planowania i wdrażania projektów CRM. Aktualności, opisy wdrożeń i artykuły o tematyce Customer Relationship Management. Prezentacje rozwiązań dla różnych sektorów biznesu oraz broszury do pobrania.

http://www.vantage.pl/ - 3 Paź 2003

ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.****

Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty.

http://atwdb.pl/ - 28 Lis 2012

Audity, projektowanie i wdrażanie ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001****

Projektowanie, wdrażanie i dokumentowanie systemów jakości ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, HACCP, doradztwo, szkolenia, audity w zakresie ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, HACCP. Zarządzanie jakością. Audytor, menager i pełnomocnik SZJ.

http://www.pdca.pl/ - 2 Mar 2005

Autotesto - sprawdzenie auta przed zakupem, diagnostyka, inspekcja, oględziny****

Autotesto to firma skupiająca fachowców z branży motoryzacyjnej, dla których samochód to coś więcej niż tylko środek lokomocji. Z pasji do motoryzacji zrodziła się usługa sprawdzenia auta przed zakupem. Nasi eksperci wiedzą co sprawdzić w samochodzie przed zakupem, dlatego oględziny auta to dla nich pestka. Znajomość wszystkich modeli samochodów, rynku aut używanych w Polsce oraz sztuczek handlarzy sprawia, że diagnostyka samochodu przed zakupem nie będzie stanowiła problemu. Ekipa Autotesto przeprowadzi inspekcję samochodu perfekcyjnie, wyłapując wszelkie usterki techniczne, wizualne oraz wady ukryte, których przeciętny laik samochodowy z pewnością by nie zauważył. Oddeleguj nam to trudne zadanie sprawdzenia samochodu używanego a zapewniamy, że dostarczony przez nasz raport z oględzin oraz fachowa opinia nie pozostawią Ci żadnych wątpliwości.

http://www.autotesto.pl/ - 14 Lis 2014