KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 824)

Autotesto - sprawdzenie auta przed zakupem, diagnostyka, inspekcja, oględziny****

Autotesto to firma skupiająca fachowców z branży motoryzacyjnej, dla których samochód to coś więcej niż tylko środek lokomocji. Z pasji do motoryzacji zrodziła się usługa sprawdzenia auta przed zakupem. Nasi eksperci wiedzą co sprawdzić w samochodzie przed zakupem, dlatego oględziny auta to dla nich pestka. Znajomość wszystkich modeli samochodów, rynku aut używanych w Polsce oraz sztuczek handlarzy sprawia, że diagnostyka samochodu przed zakupem nie będzie stanowiła problemu. Ekipa Autotesto przeprowadzi inspekcję samochodu perfekcyjnie, wyłapując wszelkie usterki techniczne, wizualne oraz wady ukryte, których przeciętny laik samochodowy z pewnością by nie zauważył. Oddeleguj nam to trudne zadanie sprawdzenia samochodu używanego a zapewniamy, że dostarczony przez nasz raport z oględzin oraz fachowa opinia nie pozostawią Ci żadnych wątpliwości.

http://www.autotesto.pl/ - 14 Lis 2014

Aweko - biuro rachunkowe w Słupsku****

Strona internetowa biura rachunkowego Aweko ze Słupska oferującego kompleksową obsługę firm oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości na podstawie ryczałtu, książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Witryna zawiera wykaz wszystkich usług i dane kontaktowe.

http://www.aweko.com.pl/ - 16 Sie 2012

Bąkowski - doradztwo prawne w Warszawie****

Strona internetowa warszawskiej kancelarii Bąkowski. Doradzamy w kwestiach dotyczących nieruchomości, zajmujemy się obsługą prawną firm i spółek.

http://www.bakowski.net.pl/ - 13 Cze 2016

BF Audyt - biegli rewidenci, doradztwo księgowe i transakcyjne****

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy audytorskiej BF Audyt. Spółka zapewnia pełną ofertę usług biegłego rewidenta, a także doradztwo księgowe i transakcyjne. Sprawdź wybrane elementy oferty: - badanie sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta; - pełen audyt finansowy firmy i przeglądy według uzgodnionych kryteriów; - badanie przygotowanego planu przekształcenia; - tworzenie modeli finansowych na potrzeby planów połączenia spółek, przekształcenia, restrukturyzacji i transakcji strategicznych przedsiębiorstwa; - wparcie procesów controlingu, audytu finansowego prowadzonego przez inny podmiot; - tworzenie i dostosowanie polityk rachunkowości; - wycenę przedsiębiorstw według ustalonych kryteriów; - analizy due diligence, vendor due diligence i inne analizy finansowe i ekonomiczne; Specjaliści BFAudyt to fachowcy z długoletnim, udokumentowanym doświadczeniem, wspierani przez zespół ekspertów od podatków, prawa i finansów.

http://bfaudyt.pl/ - 22 Maj 2018

BHP Service - odzież robocza, doradztwo i szkolenia bhp. Warszawa ****

Sklep internetowy - sprzedaż: sprzęt bhp i ppoż, usługi, doradztwo, odzież robocza. Firma z Warszawy oferuje kompleksową obsługę bhp, doradztwo, szkolenia, pomiary, przeglądy gaśnic, instrukcje bhp, sprzęt, odzież bhp produkty ppoż itp. Na stronie asortyment wraz z cenami.

http://www.bhpservice.com.pl/ - 26 Sty 2006

BiEL Capital - Fundusze europejskie dla firm IPO****

BiEL Capital - To profesjonalne doradztwo finansowe uzyskujące fundusze europejskie dla firm, przedsiębiorstw, zajmujące się zagadnieniami IPO. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy znajdującą się na tej właśnie stronie.

http://www.bielcapital.com.pl/ - 16 Wrz 2008

BiM - badania i marketing. Wrocław****

Kompleksowa obsługa marketingowa - od badań rynku poprzez wyznaczanie celów strategicznych i konstruowanie planów działań po projektowanie materiałów marketingowych. Usługi zarówno dla firm jak i dla organizacji niekomercyjnych; badania rynku i opini społecznej, konsultacje, pomoc i doradztwo z zakresu zarządzania i komunikacji w organizacji. Usługi w zakresie społecznych, rynkowych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej i przedsięwzięć niedochodowych (m.in. reklama społeczna, marekting polityczny). Skuteczność i profesjonalizm gwarantowane dzięki doświadczeniu i specjalizacji.

http://www.bim.wroc.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Doradztwa i Ekspertyz****

Firma oferuje m.in. usługi: biura rachunkowego, doradztwa inwestycyjnego, projektowe, pomoc przy sporządzaniu wniosków kredytowych, pomoc przy sporządzaniu wniosków o dofinansowanie ze środków przeznaczonych na ochronę środowiska.

http://www.bderybnik.a4.pl/ - 25 Cze 2004

Biuro księgowe Siemianowice Śląskie****

Biuro księgowe "M.Olejniczak" działa od 1992 roku w Siemianowicach Śląskich i zajmuje się usługami finansowymi oraz wszechstronną obsługą rachunkową. W zakres usług wchodzi m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i optymalizacje podatkowe.

http://rachunkowosc-slask.pl/ - 30 Mar 2017

Biuro Projektów Kapitałowych s.c****

Wykonujemy: studium wykonalności (feasibility study), wnioski aplikacyjne, Plany Rozwoju Lokalnego, analizy ekonomiczno-finansowe, analizy finansowe, oceny działalności przedsiębiorstwa i biznes plany.

http://www.bpk.com.pl/ - 21 Paź 2004