KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 845)

Autotesto - sprawdzenie auta przed zakupem, diagnostyka, inspekcja, oględziny****

Autotesto to firma skupiająca fachowców z branży motoryzacyjnej, dla których samochód to coś więcej niż tylko środek lokomocji. Z pasji do motoryzacji zrodziła się usługa sprawdzenia auta przed zakupem. Nasi eksperci wiedzą co sprawdzić w samochodzie przed zakupem, dlatego oględziny auta to dla nich pestka. Znajomość wszystkich modeli samochodów, rynku aut używanych w Polsce oraz sztuczek handlarzy sprawia, że diagnostyka samochodu przed zakupem nie będzie stanowiła problemu. Ekipa Autotesto przeprowadzi inspekcję samochodu perfekcyjnie, wyłapując wszelkie usterki techniczne, wizualne oraz wady ukryte, których przeciętny laik samochodowy z pewnością by nie zauważył. Oddeleguj nam to trudne zadanie sprawdzenia samochodu używanego a zapewniamy, że dostarczony przez nasz raport z oględzin oraz fachowa opinia nie pozostawią Ci żadnych wątpliwości.

http://www.autotesto.pl/ - 14 Lis 2014

Autumn Care - agencja opieki nad osobami starszymi****

Nasza doświadczona agencja opieki nad osobami starszymi pod nazwą autumn.care.eu posiada swoje biuro w Poznaniu. Oferuje uczciwą pracę na dobrych warunkach dla wszystkich tych osób, które chcą pracować w Niemczech jako opiekunowie osób starszych. Współpracujemy od wielu lat z licznymi rodzinami niemieckimi.

http://autumn-care.eu/ - 24 Paź 2018

Aweko - biuro rachunkowe w Słupsku****

Strona internetowa biura rachunkowego Aweko ze Słupska oferującego kompleksową obsługę firm oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości na podstawie ryczałtu, książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Witryna zawiera wykaz wszystkich usług i dane kontaktowe.

http://www.aweko.com.pl/ - 16 Sie 2012

Bąkowski - doradztwo prawne w Warszawie****

Strona internetowa warszawskiej kancelarii Bąkowski. Doradzamy w kwestiach dotyczących nieruchomości, zajmujemy się obsługą prawną firm i spółek.

http://www.bakowski.net.pl/ - 13 Cze 2016

Bbdeconstans.pl - Biuro rachunkowe****

Biuro rachunkowe zlokalizowane na terenie Krakowa. Zespół księgowych oferuje kompleksowe usługi rozliczania firm i osób prywatnych. Fachowa reprezentacja klientów przed urzędami. Świadczymy również usługi doradztwa podatkowego.

http://bdeconstans.pl/ - 4 Paź 2018

BF Audyt - biegli rewidenci, doradztwo księgowe i transakcyjne****

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy audytorskiej BF Audyt. Spółka zapewnia pełną ofertę usług biegłego rewidenta, a także doradztwo księgowe i transakcyjne. Sprawdź wybrane elementy oferty: - badanie sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta; - pełen audyt finansowy firmy i przeglądy według uzgodnionych kryteriów; - badanie przygotowanego planu przekształcenia; - tworzenie modeli finansowych na potrzeby planów połączenia spółek, przekształcenia, restrukturyzacji i transakcji strategicznych przedsiębiorstwa; - wparcie procesów controlingu, audytu finansowego prowadzonego przez inny podmiot; - tworzenie i dostosowanie polityk rachunkowości; - wycenę przedsiębiorstw według ustalonych kryteriów; - analizy due diligence, vendor due diligence i inne analizy finansowe i ekonomiczne; Specjaliści BFAudyt to fachowcy z długoletnim, udokumentowanym doświadczeniem, wspierani przez zespół ekspertów od podatków, prawa i finansów.

http://bfaudyt.pl/ - 22 Maj 2018

BHP Service - odzież robocza, doradztwo i szkolenia bhp. Warszawa ****

Sklep internetowy - sprzedaż: sprzęt bhp i ppoż, usługi, doradztwo, odzież robocza. Firma z Warszawy oferuje kompleksową obsługę bhp, doradztwo, szkolenia, pomiary, przeglądy gaśnic, instrukcje bhp, sprzęt, odzież bhp produkty ppoż itp. Na stronie asortyment wraz z cenami.

http://www.bhpservice.com.pl/ - 26 Sty 2006

BiEL Capital - Fundusze europejskie dla firm IPO****

BiEL Capital - To profesjonalne doradztwo finansowe uzyskujące fundusze europejskie dla firm, przedsiębiorstw, zajmujące się zagadnieniami IPO. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy znajdującą się na tej właśnie stronie.

http://www.bielcapital.com.pl/ - 16 Wrz 2008

BiM - badania i marketing. Wrocław****

Kompleksowa obsługa marketingowa - od badań rynku poprzez wyznaczanie celów strategicznych i konstruowanie planów działań po projektowanie materiałów marketingowych. Usługi zarówno dla firm jak i dla organizacji niekomercyjnych; badania rynku i opini społecznej, konsultacje, pomoc i doradztwo z zakresu zarządzania i komunikacji w organizacji. Usługi w zakresie społecznych, rynkowych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej i przedsięwzięć niedochodowych (m.in. reklama społeczna, marekting polityczny). Skuteczność i profesjonalizm gwarantowane dzięki doświadczeniu i specjalizacji.

http://www.bim.wroc.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Doradztwa i Ekspertyz****

Firma oferuje m.in. usługi: biura rachunkowego, doradztwa inwestycyjnego, projektowe, pomoc przy sporządzaniu wniosków kredytowych, pomoc przy sporządzaniu wniosków o dofinansowanie ze środków przeznaczonych na ochronę środowiska.

http://www.bderybnik.a4.pl/ - 25 Cze 2004