KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 804)

Aweko - biuro rachunkowe w Słupsku****

Strona internetowa biura rachunkowego Aweko ze Słupska oferującego kompleksową obsługę firm oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości na podstawie ryczałtu, książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Witryna zawiera wykaz wszystkich usług i dane kontaktowe.

http://www.aweko.com.pl/ - 16 Sie 2012

Bąkowski - doradztwo prawne w Warszawie****

Strona internetowa warszawskiej kancelarii Bąkowski. Doradzamy w kwestiach dotyczących nieruchomości, zajmujemy się obsługą prawną firm i spółek.

http://www.bakowski.net.pl/ - 13 Cze 2016

BHP Service - odzież robocza, doradztwo i szkolenia bhp. Warszawa ****

Sklep internetowy - sprzedaż: sprzęt bhp i ppoż, usługi, doradztwo, odzież robocza. Firma z Warszawy oferuje kompleksową obsługę bhp, doradztwo, szkolenia, pomiary, przeglądy gaśnic, instrukcje bhp, sprzęt, odzież bhp produkty ppoż itp. Na stronie asortyment wraz z cenami.

http://www.bhpservice.com.pl/ - 26 Sty 2006

BiEL Capital - Fundusze europejskie dla firm IPO****

BiEL Capital - To profesjonalne doradztwo finansowe uzyskujące fundusze europejskie dla firm, przedsiębiorstw, zajmujące się zagadnieniami IPO. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy znajdującą się na tej właśnie stronie.

http://www.bielcapital.com.pl/ - 16 Wrz 2008

BiM - badania i marketing. Wrocław****

Kompleksowa obsługa marketingowa - od badań rynku poprzez wyznaczanie celów strategicznych i konstruowanie planów działań po projektowanie materiałów marketingowych. Usługi zarówno dla firm jak i dla organizacji niekomercyjnych; badania rynku i opini społecznej, konsultacje, pomoc i doradztwo z zakresu zarządzania i komunikacji w organizacji. Usługi w zakresie społecznych, rynkowych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej i przedsięwzięć niedochodowych (m.in. reklama społeczna, marekting polityczny). Skuteczność i profesjonalizm gwarantowane dzięki doświadczeniu i specjalizacji.

http://www.bim.wroc.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Doradztwa i Ekspertyz****

Firma oferuje m.in. usługi: biura rachunkowego, doradztwa inwestycyjnego, projektowe, pomoc przy sporządzaniu wniosków kredytowych, pomoc przy sporządzaniu wniosków o dofinansowanie ze środków przeznaczonych na ochronę środowiska.

http://www.bderybnik.a4.pl/ - 25 Cze 2004

Biuro księgowe Siemianowice Śląskie****

Biuro księgowe "M.Olejniczak" działa od 1992 roku w Siemianowicach Śląskich i zajmuje się usługami finansowymi oraz wszechstronną obsługą rachunkową. W zakres usług wchodzi m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i optymalizacje podatkowe.

http://rachunkowosc-slask.pl/ - 30 Mar 2017

Biuro Projektów Kapitałowych s.c****

Wykonujemy: studium wykonalności (feasibility study), wnioski aplikacyjne, Plany Rozwoju Lokalnego, analizy ekonomiczno-finansowe, analizy finansowe, oceny działalności przedsiębiorstwa i biznes plany.

http://www.bpk.com.pl/ - 21 Paź 2004

Biuro rachunkowe Białystok****

Biuro rachunkowe świadczące pełen zakres usług księgowo-rachunkowych . W ofercie znajduje się także obsługa kadr i płac.Oferta skierowana przede wszystkim do mieszkańców województwa podlaskiego (Białystok i okolice).

http://biurorachunkowebialystok.com.pl/ - 16 Lis 2013

Biuro rachunkowe Bielany, Bemowo, Żoliborz i Ursynów - Taxmed.pl****

Biuro rachunkowe Taxmed posiada kilka oddziałów na terenie Warszawy, w takich dzielnicach, jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz czy Ursynów. Zapewniamy profesjonalna obsługę zgodnie z przepisami prawa i standardami rachunkowości.

http://www.taxmed.pl/ - 30 Lip 2013