KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 780)

Biuro rachunkowe Klinika Podatkowa****

Klinika Podatkowa specjalizuje się w kompleksowych usługach księgowych oraz we wsparciu prawnym firm, spółek, organizacji - stowarzyszeń, fundacji. Posiadamy ogromną wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie działania firm na terenie Polski - w aspekcie przepisów podatkowych, jak również prawa cywilnego. Jesteśmy sprytni i znamy doskonale sprytne rozwiązania, które w sposób całkowicie legalny pomogą zaoszczędzić na podatkach i innych wydatkach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wszystkich zainteresowanych namawiamy na kontakt bezpośredni - chętnie spotkamy się, opowiemy na żywo o naszych możliwościach, o możliwościach współpracy. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno stałą opiekę prawną i księgową, jak również pomóc w konkretnych, określonych przypadkach - zwłaszcza w takich, które wydają się być przegrane.

http://klinikapodatkowa.pl/ - 7 Maj 2016

Biuro rachunkowe, kompleksowa księgowość Chorzów, Zabrze, Katowice****

Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa, finansowa, kadrowa i płacowa. Rozliczenia PIT CIT VAT. Mała i duża księgowość. Dojeżdżamy do klienta na terenie Górnego Śląska.

http://www.asc-biurorachunkowe.pl/ - 26 Maj 2013

Biuro rachunkowe Lublin****

Prawo i podatki to jedna z najlepszych i najprężniej działających firm na rynku, która to świadczy bogate i bardzo różnorodne usługi swoim klientom już od 2010 roku. Każdy kto pragnie otrzymać fachową i profesjonalną pomoc w tej kategorii powinien zapoznać się z ofertą i skorzystać z niej mając pełne przekonanie, że otrzymana tutaj rada będzie doskonała pod każdym względem. Firma zatrudnia jedynie profesjonalistów, którzy bardzo poważnie podchodzą do wykonywanych zajęć, a dodatkowo wręcz pracę traktują jak pasję oraz hobby. Każdy znajdzie tutaj wysokiej jakości usługi, z jakich to z całą pewnością będzie bardzo zadowolony.

http://prawoipodatki.com/ - 18 Lip 2015

BIURO RACHUNKOWE M.PLUTA obsługa księgowa****

Biuro rachunkowe Mirosława Pluta prowadzi księgowość dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Mieścimy się w Łodzi. Biuro umieszczone jest w budynku spółdzielni mieszkaniowej Batory. Uzyskaliśmy obowiązkowe ubezpieczenie i certyfikat wydany przez Centrum Informacji Księgowej. Oznajmiamy naszych klientów o możliwości przesyłania zapytań, dotyczących usług księgowych, drogą telefoniczną bądź e-mailem. Nasze biuro rachunkowe pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Zatwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Dogodne terminy spotkań z klientem ustalamy wcześniej telefonicznie. Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów. Sporządzamy również ewidencje przychodów, czyli ryczałt i ewidencje VAT. Na prośbę klienta przygotowujemy rozliczenie ZUS lub rozliczenie w zakresie VAT od artykułów budowlanych. Dane kontaktowe podaliśmy na witrynie.

http://www.obslugaksiegowalodz.pl/ - 13 Sie 2013

Biuro Rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer- usługi księgowe Konin****

Firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości i księgowości Rzetelne,skuteczne działania w oparciu o doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie. Indywidualnie przygotowywana oferta według określonych potrzeb i wymagań ze strony klienta. Rozsądne ceny, wysoka jakość świadczonych usług.

http://www.partner.konin.pl/ - 6 Wrz 2013

Biuro Rachunkowe Radom DoS****

Aby zlecić usługowe prowadzenie rachunkowości swojej firmy biuru rachunkowemu, polecamy zapoznanie się z ofertą biura księgowego DOs z Radomia, które świadczy usługi księgowe podatkowe rozliczenia małych, średnich i dużych firm. Ponadto Kadry i płace, ZUS. Radom, Długojowska 141, tel.483651065. Dokładnie, rzetelnie, zawsze na czas świadczą wszechstronne usługi księgowe. Możesz im zaufać. Posiada uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro Rachunkowe DOS Radom, Księgowość i finanse - Nasze biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczeniach i prowadzeniu spraw podatkowych firm. Podmiot rozpoczynając współpracę z nami od razu dysponuje fachowym wsparciem w zakresie rachunkowości. Prowadzimy księgowość dla firm, jeśli więc zostaniesz naszym klientem zoszczędzisz czas na biurokrację i możesz swobodnie prowadzić swój biznes. KPiR, Księga Książka Przychodów i Rozchodów, Kadry i płace, Zus, Pit, Vat 23%, rozliczenia, deklaracje.

http://dos.radom.pl/ - 14 Sty 2011

Biuro rachunkowe warszawa****

Biuro rachunkowe TaxClear to miejsce w którym księgowi, podejdą do każdego zlecenia klienta w pełni profesjonalnie i z należytym szacunkiem do klienta. Jesteś mieszkańcem Warszawy? Do naszego biura rachunkowego z każdego miejsca w Warszawie jest blisko. Skorzystaj z usług i przekonaj się na własnej skórze, że warto być jednym z klientów którzy z nami współpracują.

http://taxclear.pl/ - 12 Lip 2016

Biuro rachunkowe Warszawa Praga****

Strona internetowa Biura Rachunkowego BUKiA działającego na warszawskiej Pradze. W zakres działań firmy wchodzi obsługa księgowa i audytorska klientów indywidualnych oraz firm.

http://www.bukia.com.pl/ - 16 Paź 2013

Biuro Usług Technicznych PLUS Piotr Bajor - doradztwo i szkolenia****

Wdrażanie systemów zarządzania wg ISO 9001:2000, 14001, 17025, AQAP. Prowadzimy szkolenia auditorów, pełnomocników, szkolenia metrologiczne, MSA, SPC, oferujemy programy do ewidencji wyposażenia pomiarowego, kontroli czujników zegarowych.

http://bajor.pl/ - 21 Sie 2006

Biuro wirtualne Warszawa Śródmieście****

Nasze wirtualne biuro mieści się na ul. Mickiewicza 37. Co możemy Wam dać? Wirtualne biuro to miejsce, w którym możesz mieć zarejestrowaną Swoją firmę. Jeśli pracujesz zdalnie w domu to może to być idealne rozwiązanie. Jeśli chcesz dysponować poważanym adresem swojej firmy to ta ofert jest idealna dla Ciebie. Walorem naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na bardzo szybki i bezproblemowy dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie auta w darmowej strefie.

http://www.ale-biuro.pl/ - 23 Sty 2016