KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 847)

Biuro księgowe Siemianowice Śląskie****

Biuro księgowe "M.Olejniczak" działa od 1992 roku w Siemianowicach Śląskich i zajmuje się usługami finansowymi oraz wszechstronną obsługą rachunkową. W zakres usług wchodzi m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i optymalizacje podatkowe.

http://rachunkowosc-slask.pl/ - 30 Mar 2017

Biuro Projektów Kapitałowych s.c****

Wykonujemy: studium wykonalności (feasibility study), wnioski aplikacyjne, Plany Rozwoju Lokalnego, analizy ekonomiczno-finansowe, analizy finansowe, oceny działalności przedsiębiorstwa i biznes plany.

http://www.bpk.com.pl/ - 21 Paź 2004

Biuro rachunkowe Białystok****

Biuro rachunkowe świadczące pełen zakres usług księgowo-rachunkowych . W ofercie znajduje się także obsługa kadr i płac.Oferta skierowana przede wszystkim do mieszkańców województwa podlaskiego (Białystok i okolice).

http://biurorachunkowebialystok.com.pl/ - 16 Lis 2013

Biuro rachunkowe Bielany, Bemowo, Żoliborz i Ursynów - Taxmed.pl****

Biuro rachunkowe Taxmed posiada kilka oddziałów na terenie Warszawy, w takich dzielnicach, jak: Bielany, Bemowo, Żoliborz czy Ursynów. Zapewniamy profesjonalna obsługę zgodnie z przepisami prawa i standardami rachunkowości.

http://www.taxmed.pl/ - 30 Lip 2013

Biuro rachunkowe Klinika Podatkowa****

Klinika Podatkowa specjalizuje się w kompleksowych usługach księgowych oraz we wsparciu prawnym firm, spółek, organizacji - stowarzyszeń, fundacji. Posiadamy ogromną wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie działania firm na terenie Polski - w aspekcie przepisów podatkowych, jak również prawa cywilnego. Jesteśmy sprytni i znamy doskonale sprytne rozwiązania, które w sposób całkowicie legalny pomogą zaoszczędzić na podatkach i innych wydatkach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wszystkich zainteresowanych namawiamy na kontakt bezpośredni - chętnie spotkamy się, opowiemy na żywo o naszych możliwościach, o możliwościach współpracy. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno stałą opiekę prawną i księgową, jak również pomóc w konkretnych, określonych przypadkach - zwłaszcza w takich, które wydają się być przegrane.

http://klinikapodatkowa.pl/ - 7 Maj 2016

Biuro rachunkowe, kompleksowa księgowość Chorzów, Zabrze, Katowice****

Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa, finansowa, kadrowa i płacowa. Rozliczenia PIT CIT VAT. Mała i duża księgowość. Dojeżdżamy do klienta na terenie Górnego Śląska.

http://www.asc-biurorachunkowe.pl/ - 26 Maj 2013

Biuro rachunkowe Lublin****

Prawo i podatki to jedna z najlepszych i najprężniej działających firm na rynku, która to świadczy bogate i bardzo różnorodne usługi swoim klientom już od 2010 roku. Każdy kto pragnie otrzymać fachową i profesjonalną pomoc w tej kategorii powinien zapoznać się z ofertą i skorzystać z niej mając pełne przekonanie, że otrzymana tutaj rada będzie doskonała pod każdym względem. Firma zatrudnia jedynie profesjonalistów, którzy bardzo poważnie podchodzą do wykonywanych zajęć, a dodatkowo wręcz pracę traktują jak pasję oraz hobby. Każdy znajdzie tutaj wysokiej jakości usługi, z jakich to z całą pewnością będzie bardzo zadowolony.

http://prawoipodatki.com/ - 18 Lip 2015

BIURO RACHUNKOWE M.PLUTA obsługa księgowa****

Biuro rachunkowe Mirosława Pluta prowadzi księgowość dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Mieścimy się w Łodzi. Biuro umieszczone jest w budynku spółdzielni mieszkaniowej Batory. Uzyskaliśmy obowiązkowe ubezpieczenie i certyfikat wydany przez Centrum Informacji Księgowej. Oznajmiamy naszych klientów o możliwości przesyłania zapytań, dotyczących usług księgowych, drogą telefoniczną bądź e-mailem. Nasze biuro rachunkowe pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Zatwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Dogodne terminy spotkań z klientem ustalamy wcześniej telefonicznie. Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów. Sporządzamy również ewidencje przychodów, czyli ryczałt i ewidencje VAT. Na prośbę klienta przygotowujemy rozliczenie ZUS lub rozliczenie w zakresie VAT od artykułów budowlanych. Dane kontaktowe podaliśmy na witrynie.

http://www.obslugaksiegowalodz.pl/ - 13 Sie 2013

Biuro Rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer- usługi księgowe Konin****

Firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości i księgowości Rzetelne,skuteczne działania w oparciu o doświadczenie, kompetencje oraz zaangażowanie. Indywidualnie przygotowywana oferta według określonych potrzeb i wymagań ze strony klienta. Rozsądne ceny, wysoka jakość świadczonych usług.

http://www.partner.konin.pl/ - 6 Wrz 2013

Biuro Rachunkowe Radom DoS****

Aby zlecić usługowe prowadzenie rachunkowości swojej firmy biuru rachunkowemu, polecamy zapoznanie się z ofertą biura księgowego DOs z Radomia, które świadczy usługi księgowe podatkowe rozliczenia małych, średnich i dużych firm. Ponadto Kadry i płace, ZUS. Radom, Długojowska 141, tel.483651065. Dokładnie, rzetelnie, zawsze na czas świadczą wszechstronne usługi księgowe. Możesz im zaufać. Posiada uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro Rachunkowe DOS Radom, Księgowość i finanse - Nasze biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczeniach i prowadzeniu spraw podatkowych firm. Podmiot rozpoczynając współpracę z nami od razu dysponuje fachowym wsparciem w zakresie rachunkowości. Prowadzimy księgowość dla firm, jeśli więc zostaniesz naszym klientem zoszczędzisz czas na biurokrację i możesz swobodnie prowadzić swój biznes. KPiR, Księga Książka Przychodów i Rozchodów, Kadry i płace, Zus, Pit, Vat 23%, rozliczenia, deklaracje.

http://dos.radom.pl/ - 14 Sty 2011