KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 780)

Blue Energy Sp. z o.o. - analiza ryzyka, testy penetracyjne, wdrożenie ISO****

Firma specjalizująca się w takich dziedzinach, jak wdrożenie ISO 22301, 31000, 27001, 9001:2015 oraz ISMS, zarządzanie ciągłością działania, a także audyt polityki bezpieczeństwa teleinformatycznego i danych osobowych. Oferujemy doradztwo, oprogramowanie do analizy ryzyka, testy penetracyjne, lean management, outsourcing ABI, workflow oraz system upłynniający elektroniczny obieg dokumentów.

http://www.grupablue.pl/ - 21 Paź 2015

Blue Oak Advisory****

Szukacie Państwo takiej firmy, która w bardzo profesjonalny sposób zajmuje się pomocą wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy potrzebują kapitału? W takim razie zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową www.blueoak.pl, bo mamy 100% pewności, iż Blue Oak Advisory to strzał w dziesiątkę. Zresztą nie chodzi tylko o pozyskanie kapitału, ale szereg innych usług, np. fuzje i przejęcia czy usługi doradcze.

http://blueoak.pl/ - 8 Sty 2016

Burda consulting crew, tłumaczenia czeskie****

Burda-cc specjalizujemy się w kontaktach gospodarczych pomiędzy czeskimi, a polskimi podmiotami gospodarczymi, zajmujemy się tłumaczeniami na język czeski, kojarzymy firmy, wyszukujemy rynki zbytu, kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, pomoc w założeniu firmy, badania rynku, pomoc w reklamie w mediach, promowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

http://www.burda-cc.com/ - 23 Sie 2004

Business Expert Z. Jerzmanowski Sp.j.****

Firma konsultingowo-prawna zajmująca się doradztwem gospodarczym dla firm z sektora komunalnego, samorządów terytorialnych i inwestorów. Specjalizacja - przekształcenia, prywatyzacja, restrukturyzacja, fuzje, przejęcia podmiotów komunalnych.

http://www.businessexpert.pl/ - 30 Maj 2005

Cap Gemini Ernst & Young - konsulting, informatyka, outsourcing****

Cap Gemini Ernst & Young. Jedna z największych na świecie firm doradczych i informatycznych. Doradztwo strategiczne, finanse, marketing, e-biznes, CRM, SCM, systemy ERP, restrukturyzacja, controlling, VBM, zarządzanie zasobami ludzkimi, outsourcing.

http://www.pl.cgey.com/ - 7 Sty 2004

Capgemini Polska - konsulting, informatyka, outsourcing****

Jedna z największych na świecie organizacji w zakresie doradztwa i nowoczesnych technologii. Polski zespół liczy ponad 300 ekspertów z zakresu doradztwa strategicznego, finansowego, zarządzania relacjami z klientem (CRM), zarządzania łańcuchem dostaw, systemów ERP, restrukturyzacji, zarządzania wartością firmy (VBM), kontrolingu, zarządzania zasobami ludzkimi, shared services, outsourcingu procesów biznesowych i infrastruktury IT.

http://www.pl.capgemini.com/ - 7 Cze 2004

Cargo Consultants - magazyn czasowego składowania w Warszawie****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie firmy Cargo Consultants. Oferujemy wynajem magazynu czasowego składowania, doradztwo, odprawy celne i oznakowanie CE.

http://www.cargoconsultants.com.pl/ - 13 Paź 2015

CDF - Kredyty samochodowe, budowlane, pożyczki hipoteczne****

Kredyty złotówkowe i indeksowane dla osób fizycznych i prawnych. Oferujemy kredyt samochodowy, budowlany i pożyczki hipoteczne. Kredyty na samochody nowe i używane.

http://www.cdf-kredyt.pl/ - 18 Cze 2004

CDZ Meritum Sp. z o.o. - doradztwo, certyfikacja ISO****

Firma posiada bogatą ofertę szkoleń dla przedsiębiorstw oraz audytorów wewnętrznych obejmujących takie normy ISO jak 14001, 20000, 22301, 27001, 31000 oraz 9001. Firma zajmuje się również szeroko pojętym doradztwem w kwestiach certyfikacji. Proponuje także profesjonalne oprogramowanie wspierające wdrażanie nowych standardów.

http://www.centrum-doskonalenia.pl/ - 27 Sty 2015

Centrum Bankowości Hipotecznej****

Jesteśmy firmą, działającą na zasadzie outsourcingu bankowego. Centrum Bankowości Hipotecznej specjalizuje się w finansowaniu nieruchomości. Uważamy, iż koncentracja działań jest główną drogą do osiągnięcia profesjonalizmu i ekskluzywności usług. Najwyższą wartością naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dzięki temu wszyscy pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Staramy się traktować każdego Klienta indywidualnie i z najwyższą uwagą spełniać jego oczekiwania.

http://www.cbh.com.pl/ - 5 Kwi 2007