KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 824)

Biuro usług księgowych i finansowych Warszawa-Wola****

Istniejemy na rynku od 2005 roku i prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, finansów , kadr i płac, wyprowadzaniem zaległości. Oferujemy usługi dodatkowe z zakresu rejestrowania firm, podatków PCC itp.

http://www.biurofortuna.pl/ - 11 Maj 2018

Biuro Usług Technicznych PLUS Piotr Bajor - doradztwo i szkolenia****

Wdrażanie systemów zarządzania wg ISO 9001:2000, 14001, 17025, AQAP. Prowadzimy szkolenia auditorów, pełnomocników, szkolenia metrologiczne, MSA, SPC, oferujemy programy do ewidencji wyposażenia pomiarowego, kontroli czujników zegarowych.

http://bajor.pl/ - 21 Sie 2006

Biuro wirtualne Warszawa Śródmieście****

Nasze wirtualne biuro mieści się na ul. Mickiewicza 37. Co możemy Wam dać? Wirtualne biuro to miejsce, w którym możesz mieć zarejestrowaną Swoją firmę. Jeśli pracujesz zdalnie w domu to może to być idealne rozwiązanie. Jeśli chcesz dysponować poważanym adresem swojej firmy to ta ofert jest idealna dla Ciebie. Walorem naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na bardzo szybki i bezproblemowy dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie auta w darmowej strefie.

http://www.ale-biuro.pl/ - 23 Sty 2016

Blue Energy Sp. z o.o. - analiza ryzyka, testy penetracyjne, wdrożenie ISO****

Firma specjalizująca się w takich dziedzinach, jak wdrożenie ISO 22301, 31000, 27001, 9001:2015 oraz ISMS, zarządzanie ciągłością działania, a także audyt polityki bezpieczeństwa teleinformatycznego i danych osobowych. Oferujemy doradztwo, oprogramowanie do analizy ryzyka, testy penetracyjne, lean management, outsourcing ABI, workflow oraz system upłynniający elektroniczny obieg dokumentów.

http://www.grupablue.pl/ - 21 Paź 2015

Blue Oak Advisory****

Szukacie Państwo takiej firmy, która w bardzo profesjonalny sposób zajmuje się pomocą wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy potrzebują kapitału? W takim razie zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową www.blueoak.pl, bo mamy 100% pewności, iż Blue Oak Advisory to strzał w dziesiątkę. Zresztą nie chodzi tylko o pozyskanie kapitału, ale szereg innych usług, np. fuzje i przejęcia czy usługi doradcze.

http://blueoak.pl/ - 8 Sty 2016

Burda consulting crew, tłumaczenia czeskie****

Burda-cc specjalizujemy się w kontaktach gospodarczych pomiędzy czeskimi, a polskimi podmiotami gospodarczymi, zajmujemy się tłumaczeniami na język czeski, kojarzymy firmy, wyszukujemy rynki zbytu, kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, pomoc w założeniu firmy, badania rynku, pomoc w reklamie w mediach, promowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

http://www.burda-cc.com/ - 23 Sie 2004

Business Expert Z. Jerzmanowski Sp.j.****

Firma konsultingowo-prawna zajmująca się doradztwem gospodarczym dla firm z sektora komunalnego, samorządów terytorialnych i inwestorów. Specjalizacja - przekształcenia, prywatyzacja, restrukturyzacja, fuzje, przejęcia podmiotów komunalnych.

http://www.businessexpert.pl/ - 30 Maj 2005

Cap Gemini Ernst & Young - konsulting, informatyka, outsourcing****

Cap Gemini Ernst & Young. Jedna z największych na świecie firm doradczych i informatycznych. Doradztwo strategiczne, finanse, marketing, e-biznes, CRM, SCM, systemy ERP, restrukturyzacja, controlling, VBM, zarządzanie zasobami ludzkimi, outsourcing.

http://www.pl.cgey.com/ - 7 Sty 2004

Capgemini Polska - konsulting, informatyka, outsourcing****

Jedna z największych na świecie organizacji w zakresie doradztwa i nowoczesnych technologii. Polski zespół liczy ponad 300 ekspertów z zakresu doradztwa strategicznego, finansowego, zarządzania relacjami z klientem (CRM), zarządzania łańcuchem dostaw, systemów ERP, restrukturyzacji, zarządzania wartością firmy (VBM), kontrolingu, zarządzania zasobami ludzkimi, shared services, outsourcingu procesów biznesowych i infrastruktury IT.

http://www.pl.capgemini.com/ - 7 Cze 2004

Cargo Consultants - magazyn czasowego składowania w Warszawie****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie firmy Cargo Consultants. Oferujemy wynajem magazynu czasowego składowania, doradztwo, odprawy celne i oznakowanie CE.

http://www.cargoconsultants.com.pl/ - 13 Paź 2015