KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 780)

Centrum Doradztwa Strategicznego****

Centrum Doradztwa Strategicznego jest firmą konsultingowo - szkoleniową działającą w zakresie planowania i zarządzania strategicznego, doradztwa dla instytucji publicznych i firm w sytuacjach konfliktu społecznego, public relations, informacji publicznej oraz badań socjologicznych i rynkowych.

http://www.cds.krakow.pl/ - 6 Maj 2002

Centrum Wspierania Biznesu w Lęborku Andrzej Sułkowski****

Klienci przychodzą do nas w celu przedyskutowania i rozwiązania nurtujących ich problemów. W czasie pierwszego spotkania doradca jest w stanie zdiagnozować problem. Może on zostać rozwiązany już w trakcie pierwszej wizyty lub w trakcie spotkań ze współpracującymi konsultantami.

http://www.xn--andrzejsukowski-7sc.pl/ - 25 Lut 2014

CENTRUM WSPIERANIA PROJEKTÓW EUROPEJSKICH****

Ogólnopolska instytucja zajmująca się doradztwem i szkoleniami dla przedsiębiorstw, gmin, powiatów oraz organizacji pozarządowych w zakresie pozyskiwania środków z UE (fundusze strukturalne, SAPARD, PHARE i inne) oraz źródeł krajowych (kredyty, pożyczki, dotacje, poręczenia).

http://www.cwpe.pl/ - 5 Kwi 2004

Centrum Zarządzania Jakością INFOP****

Centrum Zarządzania Jakością INFOP zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania jakością ISO, ISO 9000, ISO 14000, ISO 18000, HACCP, jak również pomocą w uzyskaniu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Firma oferuje również szkolenia w zakresie systemów zarządzania. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

http://www.infop.pl/ - 23 Sie 2004

Coaching Polska****

Specjalizacją Marzeny Figury jest life oraz business coaching. Trenerka pomaga swoim Klientom realizować wcześniej postawione cele. Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do osób z Radomia.

http://www.coachingpolska.com.pl/ - 8 Paź 2014

COFI HR - Program do rozliczania delegacji****

Firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem z zakresu zarządzania projektami i personelem, w tym również pod kątem podróży służbowych. Oferta Cofi Hr to także profesjonalny program do rozliczania delegacji.

http://www.cofihr.com/ - 14 Maj 2015

CONCEPT wnioski unijne szczecin****

W Szczecinie znajduje się przedsiębiorstwo Concept, jakie od 2009 roku zajmuje się usługami z branży nieruchomości. Oferujemy: certyfikaty charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i remontowe, kosztorysy, badania termowizyjne, planowanie inwestycyjne oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. Proponujemy również usługi sporządzania analiz ekonomiczno - finansowych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, w związku z tym zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, jacy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.

http://concept.szczecin.pl/ - 9 Paź 2015

Consultim****

Biura Doradztwa Gospodarczego CONSULTIM Sp. z o.o. Strona firmy zajmującej się doradztwem strategicznym i gospodarczym. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.consultim.com.pl/ - 23 Mar 2002

Consultim - doradztwo finansowe i biznesowe, wycena przedsiębiorstwa i marki****

Oferta biura specjalizującego się w doradztwie finansowym i biznesowym, a także w wycenie przedsiębiorstwa lub marki. Przeprowadzimy studium wykonalności oraz dokumentację cen transferowych.

http://consultim.pl/ - 4 Sty 2016

ConsultRisk - ekspertyza przeciwpożarowa, ocena zagrożenia i dokument zabezpieczenia przed wybuchem****

Nasi rzeczoznawcy przygotowują dokumenty zabezpieczenia przed wybuchem, oceniając jak realne jest zagrożenie. Pozwala to stworzyć scenariusz pożarowy, a z pomocą ekspertyzy firmy ConsultRisk, zapobiec mu.

http://www.consultrisk.pl/ - 24 Sty 2018