KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting (2 847)

Capgemini Polska - konsulting, informatyka, outsourcing****

Jedna z największych na świecie organizacji w zakresie doradztwa i nowoczesnych technologii. Polski zespół liczy ponad 300 ekspertów z zakresu doradztwa strategicznego, finansowego, zarządzania relacjami z klientem (CRM), zarządzania łańcuchem dostaw, systemów ERP, restrukturyzacji, zarządzania wartością firmy (VBM), kontrolingu, zarządzania zasobami ludzkimi, shared services, outsourcingu procesów biznesowych i infrastruktury IT.

http://www.pl.capgemini.com/ - 7 Cze 2004

Cargo Consultants - magazyn czasowego składowania w Warszawie****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie firmy Cargo Consultants. Oferujemy wynajem magazynu czasowego składowania, doradztwo, odprawy celne i oznakowanie CE.

http://www.cargoconsultants.com.pl/ - 13 Paź 2015

CDF - Kredyty samochodowe, budowlane, pożyczki hipoteczne****

Kredyty złotówkowe i indeksowane dla osób fizycznych i prawnych. Oferujemy kredyt samochodowy, budowlany i pożyczki hipoteczne. Kredyty na samochody nowe i używane.

http://www.cdf-kredyt.pl/ - 18 Cze 2004

CDZ Meritum Sp. z o.o. - doradztwo, certyfikacja ISO****

Firma posiada bogatą ofertę szkoleń dla przedsiębiorstw oraz audytorów wewnętrznych obejmujących takie normy ISO jak 14001, 20000, 22301, 27001, 31000 oraz 9001. Firma zajmuje się również szeroko pojętym doradztwem w kwestiach certyfikacji. Proponuje także profesjonalne oprogramowanie wspierające wdrażanie nowych standardów.

http://www.centrum-doskonalenia.pl/ - 27 Sty 2015

Centrum Bankowości Hipotecznej****

Jesteśmy firmą, działającą na zasadzie outsourcingu bankowego. Centrum Bankowości Hipotecznej specjalizuje się w finansowaniu nieruchomości. Uważamy, iż koncentracja działań jest główną drogą do osiągnięcia profesjonalizmu i ekskluzywności usług. Najwyższą wartością naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dzięki temu wszyscy pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Staramy się traktować każdego Klienta indywidualnie i z najwyższą uwagą spełniać jego oczekiwania.

http://www.cbh.com.pl/ - 5 Kwi 2007

Centrum Doradztwa Strategicznego****

Centrum Doradztwa Strategicznego jest firmą konsultingowo - szkoleniową działającą w zakresie planowania i zarządzania strategicznego, doradztwa dla instytucji publicznych i firm w sytuacjach konfliktu społecznego, public relations, informacji publicznej oraz badań socjologicznych i rynkowych.

http://www.cds.krakow.pl/ - 6 Maj 2002

Centrum Wspierania Biznesu w Lęborku Andrzej Sułkowski****

Klienci przychodzą do nas w celu przedyskutowania i rozwiązania nurtujących ich problemów. W czasie pierwszego spotkania doradca jest w stanie zdiagnozować problem. Może on zostać rozwiązany już w trakcie pierwszej wizyty lub w trakcie spotkań ze współpracującymi konsultantami.

http://www.xn--andrzejsukowski-7sc.pl/ - 25 Lut 2014

CENTRUM WSPIERANIA PROJEKTÓW EUROPEJSKICH****

Ogólnopolska instytucja zajmująca się doradztwem i szkoleniami dla przedsiębiorstw, gmin, powiatów oraz organizacji pozarządowych w zakresie pozyskiwania środków z UE (fundusze strukturalne, SAPARD, PHARE i inne) oraz źródeł krajowych (kredyty, pożyczki, dotacje, poręczenia).

http://www.cwpe.pl/ - 5 Kwi 2004

Centrum Zarządzania Jakością INFOP****

Centrum Zarządzania Jakością INFOP zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania jakością ISO, ISO 9000, ISO 14000, ISO 18000, HACCP, jak również pomocą w uzyskaniu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Firma oferuje również szkolenia w zakresie systemów zarządzania. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

http://www.infop.pl/ - 23 Sie 2004

Coaching Polska****

Specjalizacją Marzeny Figury jest life oraz business coaching. Trenerka pomaga swoim Klientom realizować wcześniej postawione cele. Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do osób z Radomia.

http://www.coachingpolska.com.pl/ - 8 Paź 2014