KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo budowlane (91)

AGENCJA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI RZECZOZNAWSTWO MAJĄTKOWE VARIANT A*****

Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym (kupno-sprzedaż, najem, dzierżawa nieruchomosci komercyjnych i mieszkalnych) oraz wyceną nieruchomości dla osób fizycznych i prawnych dla każdego celu (np. zabezpieczenia hipotecznego kredytów bankowych).

http://variant.com.pl/ - 30 Maj 2001

Innowacyjne systemy suchej zabudowy wnętrz*****

Projektujesz? Budujesz dla siebie lub innych? Jestes dystrybutorem? To strona dla Ciebie...

http://www.lafargenidagips.pl/ - 15 Mar 2001

MATEX S. A. Kraków*****

Witryna firmy świadczącej usługi z zakresu budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej, ochrony zabytków a także w zakresie architektury, inżynierii oraz doradztwa technicznego. Na stronach znajduje się oferta oraz zdjęcia.

http://www.matex.com.pl/ - 23 Sty 2006

Metropolitan Address*****

Informacje o firmie zajmującej sie doradztwem dla developerów, firm budowlanych zajmujących się budownictwem z zakresu mieszkalnego. Na stronie informacje dotyczące ropoczętych inwestycjii świadczonych usług.

http://www.metropolitan.pl/ - 6 Sie 2001

Portal Budowlany*****

Portal Budowlany Monter skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Znaleźć tu można katalog firm działających w branży, tematyczne działy poświęcone poszczególnym segmentom budownictwa. Oprócz tego Aktualności i Publikacje, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji.

http://www.monter.pl/ - 28 Mar 2003

Bien-Zenker - domy przyszłości****

Firma Bien - Haus AG zajmuje się budowaniem domów, mieszkań korzystająca z najlepszych materiałów.

http://www.bien-zenker.com.pl/ - 26 Wrz 2000

Biprogeo - Projekt Sp. z o.o.****

Wrocławska firma projektowa zajmująca się projektowaniem dróg i ulic, nadzorem autorskim i inwestorskim podczas budowy, przebudowy i remontów dróg, a także doradztwem inżynierskim i ekonomicznym. Na stronie znajdziesz wykaz zrealizowanych prac.

http://www.biprogeo.wroc.pl/ - 28 Sty 2002

Bistyp-Consulting. Wydawca informatorów ułatwiających wyceny nieruchomości.Warszawa****

Firma zajmuje się m. in. wyceną wartości gruntów, budynków, oceną stanu technicznego budowli, nadzorem budowlanym, inwentaryzacją obiektów budowlanych. Jest również wydawcą informatorów pomocnych w wycenach nieruchomości, sporządzaniu kosztorysów, itp. Na stronie dokładna oferta, cennik, warunki prenumeraty.

http://www.bistyp-cons.com.pl/ - 23 Sty 2006

Blog firma - księgowość i szkolenia dla działalności gospodarczej****

Blog opowiada o różnych aspektach prowadzenia przedsiębiorstwa w małym mieście, jak radzić sobie z różnymi problemami jak rozliczenia do wielu urzędów, stosy faktur oraz jeśli posiadamy to wszelkie sprawy pracownicze. Strona wskazuje jakie rozwiązania najlepiej wybrać tak aby, nie narażać się na samym początku na dodatkowe, niepotrzebne koszty. W blogu tym możecie dowiedzieć się czym jest rachunkowość firmy, jakie ubezpieczenie będzie najbardziej korzystne oraz o tym jaki sens mają szkolenia pracowników.

http://ubezpieczeniaiedukacja.blogspot.com/ - 16 Gru 2016

BUDMAN - CERAMIKA BUDOWLANA****

Firma "Budman" prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów ceramiki budowlanej. Firma prowadzi także szkolenia dla architektów i dekarzy, gwarantując fachową obsługę techniczną swoim klientom.

http://www.budman.com.pl/ - 30 Cze 2004