KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo informatyczne (151)

3d art*****

W polu działalności firmy znajduje się doradztwo strategiczne e-business, produkty e-business, rozwiązania e-commerce, kampanie medialne, web design oraz technologie internetowe.

http://www.3dart.com.pl/ - 10 Mar 2000

Bertelsmann Service Center Poland*****

Zintegrowane rozwiązania Bertelsmann Service Center Poland (BSC) pozwalają naszym klientom skoncentrować się na ich podstawowej działalności, pozostawiając resztę pod naszą opieką. Inwestycje BSC zapewniają współpracującym z nami firmom dostęp do najnowszych technologii zaczynając od urządzeń do selektywnego pakowania i drukarek o wysokiej wydajności do najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny internetu i przetwarzania danych.

http://www.bertelsmann.pl/ - 30 Maj 2001

Btech - programowanie ABAP*****

BTech - firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach i rozwoju systemu SAP R/3. Programowanie we wszystkich modułach SAP R/3 oraz tworzenie hurtowni danych BW (Business Warehouse).

http://www.btech.pl/ - 29 Sie 2007

CAD Creations*****

Vortal internetowy zespołu CAD Cretions powstał z myślą przybliżenia tematyki systemów komputerowego wspomagania projektowania, wytwarzania, obliczen inżynierskich oraz specjalistycznych technologii internetowych.

http://www.cadc.cad.pl/ - 21 Lip 2001

http://www.impaq.com.pl/*****

Impaq to międzynarodowa firma z siedzibą główną w Zurychu, tworząca oprogramowanie i świadcząca usługi informatyczne dla bankowości, energetyki i sieci detalicznych w zakresie e-biznesu, systemów wspomagania decyzji oraz konsultingu informatycznego.

http://www.impaq.com.pl/ - 29 Mar 2000

Inwentaryzacja*****

Wykonywanie inwentaryzacji, programy komputerowe, usługowe prowadzenie rachunkowości - oto oferta, którą znaleźć można na stronie.

http://www.jkf.pl/ - 25 Lis 2004

Markomp*****

Witryna firmy komputerowej świadczącej szeroki zakres usług informatycznych: sprzedaż sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego (zwiazanego z sieciami LAN i WAN), sprzedaż i instalacja oprogramowania (programy biurowe, aplikacje do obsługi firm, inne), doradztwo -sieci komputerowe : NOVELL, MS Windows NT, Lantastic, Windows 95 i 98 , internet (zakładamy konta email, strony WWW, serwery wirtualne). Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz cennik.

http://www.markomp.com.pl/ - 10 Kwi 2000

MASTERS s.c.*****

Witryna firmy świadczącej usługi z zakreu informatyki: doradztwo, projektowanie i instalacje sieci komputerowych i systemów wielodostępnych, konserwacja siecji komputerowych i systemów wielodostępnych, sprzedaż sprzętu, oprogramowania i akcesoriów komputerowych oraz serwis i usługi internetowe. Na stronie znajdują się newsy z branży oraz informacje o firmie i oferta.

http://www.masters.com.pl/ - 11 Kwi 2000

ORACLE Polska*****

Specjalista od relacyjnych baz danych oraz dostawca kompleksowych rozwiązań dla świata biznesu. Ofertę firmy stanowią produkty (serwery, narzędzia, sieci, aplikacje, DDS) oraz usługi (szkolenia, asysta techniczna, konsulting). Na stronach podano profil firmy, aktualności, dane partnerów i użytkowników.

http://www.oracle.com.pl/ - 29 Maj 2002

SENTE - Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Oprogramowanie dla firm*****

SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - oprogramowanie dla firm, informatyczne systemy wspomagania zarządzania ERP, sklepy internetowe, platformy B2B, B2C, e-commerce, programy do obsługi sprzedaży.

http://www.sente.pl/ - 23 Kwi 2004