KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo inwestycyjne (89)

CII GROUP*****

CII Group jest międzynarodową firmą konsultingową oferującą usługi w zakresie doradztwa strategicznego, zarządzania operacyjnego oraz inwestycji. Na stronie znajdziecie informacje o firmie i jej działalności.

http://www.cii.pl/pl/ - 20 Wrz 2000

INICJATYWA MIKRO*****

Inicjatywa Mikro udziela pożyczek na rozwój działalności gospodarczej oraz dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Tutaj zapoznasz się niezbędnymi informacjami na temat pożyczek, systemu pomocy i możliwości współpracy.

http://www.inicjatywamikro.pl/ - 19 Gru 2003

Investment Fund Market*****

Strona pierwszego polskiego niezależnego dystrybutora funduszy inwestycyjnych.

http://www.ifmpl.com/ - 5 Paź 2004

Metropolitan Address*****

Informacje o firmie zajmującej sie doradztwem dla developerów, firm budowlanych zajmujących się budownictwem z zakresu mieszkalnego. Na stronie informacje dotyczące ropoczętych inwestycjii świadczonych usług.

http://www.metropolitan.pl/ - 6 Sie 2001

Plaut Polska*****

Grupa doradcza światowego rynku konsultingowego. Strona zawiera historię firmy, opis jej działalności, ofertę i in. informacje.

http://www.plaut.pl/ - 16 Sty 2003

Wielkopolski Bank Kredytowy S.A.*****

WBK - Wielkopolski Bank Kredytowy jest bankiem uniwersalnym, zajmującym się kompleksową obsługą firm państwowych i prywatnych, samorządów lokalnych oraz ludności. Prowadzi działalność kredytową, rozliczeniową i depozytową, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

http://www.wbk.pl/ - 14 Lut 2000

Wrocławskie Centrum Wyceny i Obsługi Geodezyjno-Kartograficznej s.c.*****

Firma świadczy kompleksową obsługę nieruchomości w zakresie wycen, geodezji, doradztwa inwestycyjnego. oraz obsługę przedsiębiorstw w zakresie wyceny przedsiębiorstw, wartości niematerialnych i prawnych, niesądowego zniesienia współwłasności, itp.

http://www.wcw.com.pl/ - 27 Kwi 2000

ABCcomputer****

Firma ABCcomputer - serwery WWW, hosting, tworzenie serwisów WWW, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, oprogramowanie do zarządzania firmą CDN,

http://www.abcc.pl/ - 30 Wrz 2003

Agencja Windykacji i Marketingu Awimar****

Agencja Awimar jest jedną z najdłużej na polskim runku działających firm zajmujących się odzyskiwaniem długów, obrotem wierzytelnościami, wywiadem gospodarczym, itp. Informacje o firmie, kontakt i oferta.

http://www.awimar.com.pl/ - 30 Lis 2001

ARDVIL s.c.****

Witryna firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zakres świadczonych usług obejmuje między innymi kompleksową obsługę związaną ze sprzedażą, wynajmem nieruchomości, doradztwo inwestycyjne, wyceny nieruchomości oraz obsługę inwestycji. Na stronach dostępna oferta nieruchomości. Można też zamieścić własne ogłoszenie.

http://www.ardvil.com.pl/ - 6 Mar 2000