KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo inwestycyjne (92)

CII GROUP*****

CII Group jest międzynarodową firmą konsultingową oferującą usługi w zakresie doradztwa strategicznego, zarządzania operacyjnego oraz inwestycji. Na stronie znajdziecie informacje o firmie i jej działalności.

http://www.cii.pl/pl/ - 20 Wrz 2000

Gruzja dla Ciebie*****

Pomagamy bezpiecznie przeprowadzić inwestycję w nieruchomości w Gruzji. Skorzystaj i zainwestuj w najszybciej rozwijający się rynek nieruchomości w Europie. Już od 10% wkładu własnego. Dochodowy apartament z widokiem na morze. Obsługa wynajmu gwarantowana. Pomożemy Ci we wszelkich formalnościach. Pełne prawo własności ? wpis w księdze wieczystej.

http://https://gruzjadlaciebie.pl/ - 28 Sie 2018

INICJATYWA MIKRO*****

Inicjatywa Mikro udziela pożyczek na rozwój działalności gospodarczej oraz dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Tutaj zapoznasz się niezbędnymi informacjami na temat pożyczek, systemu pomocy i możliwości współpracy.

http://www.inicjatywamikro.pl/ - 19 Gru 2003

Investment Fund Market*****

Strona pierwszego polskiego niezależnego dystrybutora funduszy inwestycyjnych.

http://www.ifmpl.com/ - 5 Paź 2004

Metropolitan Address*****

Informacje o firmie zajmującej sie doradztwem dla developerów, firm budowlanych zajmujących się budownictwem z zakresu mieszkalnego. Na stronie informacje dotyczące ropoczętych inwestycjii świadczonych usług.

http://www.metropolitan.pl/ - 6 Sie 2001

Plaut Polska*****

Grupa doradcza światowego rynku konsultingowego. Strona zawiera historię firmy, opis jej działalności, ofertę i in. informacje.

http://www.plaut.pl/ - 16 Sty 2003

Wielkopolski Bank Kredytowy S.A.*****

WBK - Wielkopolski Bank Kredytowy jest bankiem uniwersalnym, zajmującym się kompleksową obsługą firm państwowych i prywatnych, samorządów lokalnych oraz ludności. Prowadzi działalność kredytową, rozliczeniową i depozytową, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

http://www.wbk.pl/ - 14 Lut 2000

Wrocławskie Centrum Wyceny i Obsługi Geodezyjno-Kartograficznej s.c.*****

Firma świadczy kompleksową obsługę nieruchomości w zakresie wycen, geodezji, doradztwa inwestycyjnego. oraz obsługę przedsiębiorstw w zakresie wyceny przedsiębiorstw, wartości niematerialnych i prawnych, niesądowego zniesienia współwłasności, itp.

http://www.wcw.com.pl/ - 27 Kwi 2000

ABCcomputer****

Firma ABCcomputer - serwery WWW, hosting, tworzenie serwisów WWW, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, oprogramowanie do zarządzania firmą CDN,

http://www.abcc.pl/ - 30 Wrz 2003

Agencja Windykacji i Marketingu Awimar****

Agencja Awimar jest jedną z najdłużej na polskim runku działających firm zajmujących się odzyskiwaniem długów, obrotem wierzytelnościami, wywiadem gospodarczym, itp. Informacje o firmie, kontakt i oferta.

http://www.awimar.com.pl/ - 30 Lis 2001