KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo logistyczne (28)

Warehouses.pl - Kompleksowy wynajem magazynów*****

Colliers International Poland to doświadczona i ceniona firma, która oferuje swoim klientom kompleksowy wynajem magazynów w bardzo przystępnej cenie. Możemy pochwalić się wielkim doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają nam pozytywne opinie i polecają nasze usługi swoim znajomym. Zawsze staramy się być przynajmniej jeden krok przed naszą konkurencją dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientów. Odwiedź jeszcze dziś naszą stronę internetową, zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów.

http://www.warehouses.pl/ - 23 Kwi 2015

Berudium - zarządzanie i optymalizacja łańcucha dostaw****

Specjalizacją firmy jest doradztwo logistyczne. Zespół Berudium wspiera swoich Klientów m.in. w zarządzaniu i optymalizacji łańcucha dostaw.

http://www.sc-support.pl/ - 13 Lut 2015

Biuro-System Częstochowa****

Ofrta w zakresie systemowego zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Witryna zawiera informacje na temat kursów, szkoleń, zrealizowane projekty, referencje.

http://www.biuro-system.cze.pl/ - 9 Mar 2004

CLS Optima - magazynowanie towarów, logistyka****

Firma zajmuje się magazynowaniem towarów, doradztwem logistycznym oraz kompletacją produktów i konfekcjonowaniem.

http://clsoptima.pl/ - 20 Mar 2014

Cursor S.A. - Outsourcing sił sprzedaży****

Eksperci z zakresu logistyki e-commerce i sklepów internetowych, firma Cursor S.A., proponuje wsparcie oraz outsourcing sił sprzedaży. Zajmujemy się też obsługą programów lojalnościowych oraz sektorem field marketing i merchandisingiem. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

http://www.cursor.pl/ - 16 Cze 2015

Europegaz - transport i logistyka****

Strona firmy, której usługi obejmują: kompletną obsługę logistyczna, transport międzynarodowy, transport krajowy, dystrybucję, magazynowanie, konfekcjonowanie, tworzenie zestawów promocyjnych, skład celny.

http://www.europegaz.com.pl/ - 9 Paź 2001

Instytut Logistyki i Magazynowania****

Strona internetowa Instytutu Logistyki i Magazynowania - krajowej organizacji Gs1. Informacje z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, kodów kreskowych, etykiet, dokumentów elektronicznych i innych.

http://www.gs1pl.org/ - 14 Mar 2014

Karstans sp. z o.o.****

Strona konsultantów ekonomicznych, finansowych i prawnych. Informacje o firmie, referencje, zrealizowane projekty.

http://www.karstans.pl/ - 21 Wrz 2001

LOGIS****

Logis - systemy logistyki magazynowej, doradztwo w zakresie techniki składowania. Znajdziesz tutaj informacje o firmie i jej produktach, realizacje oraz referencje.

http://www.logis.pl/ - 27 Sie 2001

M.B.B. - centrum logistyczne****

Firma M.B.B. Logistics świadczymy usługi logistyczne, takie jak magazynowanie i pakowanie towarów do wysyłki. Współpracujemy z firmami kurierskimi z Polski i Niemiec. Zapewniamy kompleksową obsługę przesyłek dla przedsiębiorstw z różnych sektorów i branż.

http://mbblogistics.pl/ - 1 Paź 2018