KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo prawne (194)

Adwokaci & Doradcy*****

Kancelaria ADWOKACI i DORADCY funkcjonuje na rynku usług prawniczych od roku 1992, zajmuje się ona obsługą prawną podmiotów gospodarczych, wykonywaną przez Partnerów osobiście oraz przy zaangażowaniu stałego grona współpracowników: prawników, ekonomistów, biegłych rewidentów. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące działalności kancelarii. Strona dostępna w pięciu wersjach językowych.

http://www.adwidor.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biuro rachunkowe Częstochowa*****

Biuro rachunkowe, podatkowe VAT w Częstochowie - nasze biuro świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, księgowości oraz rachunkowości

http://www.biuropodatkowevat.pl - 27 Wrz 2010

Krajowy Rejestr Sądowy*****

Raporty Krajowego Rejestru Sądowego są głównym źródłem informacji dla przedsiębiorców. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce, z łatwością odnajdziesz interesującą Cię firmę.

http://krs.e-prawnik.pl/ - 14 Cze 2010

Poznańska Izba Notarialna*****

Na stronach Poznańskiej Izby Notarialnej znajdziesz: informacje o działalności Izby, historię, strukturę organizacyjną, zasięg terytoralny, wykaz kancelarii notarialnych, komunikaty. Izba prowadzi także serwis prawny, w ramach którego udostępnia - dla zarejestrowanych użytkowników - zbiory aktów normatywnych, orzecznictwo sądów polskich.

http://www.rejent.poznan.pl/ - 3 Paź 2001

ABI w praktyce - bezpieczeństwo danych osobowych****

Strona www firmy zajmującej się konsultingiem z obszaru ochrony danych osobowych a także pozostałych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania danych. W nowoczesnych spółkach bezpieczeństwo informacji przekłada się w wielu przypadkach na wiarygodność projektu tym samym ważne jest posiadanie wiedzy odnośnie norm prawnych oraz ich przestrzeganie.

http://www.abiwpraktyce.pl/ - 9 Lip 2013

ACCORD****

W ofercie - badanie sprawozdań, wyceny przedsiębiorstw i ich części, opinie i ekspertyzy z zakresu finansów, rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw, doradztwo prawne, organizacyjne i finansowe, plany biznesowe...

http://www.accord.wroc.pl/ - 12 Gru 2008

Adwokaci (Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór - Adwokaci Spólka Partnerska)****

Kancelaria oferuje: kompleksową obslugę prawną przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w j. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, czeskim. Poza tym: doradztwo prawne i podatkowe, audyt prawny, negocjacje, reprezentację przed sadami i organami administracji, szkolenia. Na stronie znajdziesz szczegółową prezentację kancelarii i jej oferty.

http://www.kkpw.pl/ - 30 Gru 2002

Adwokat Lublin - Rzetelne porady, prowadzenie spraw - Bernau, Mikołajczuk****

Uzyskaj podpowiedz lub wyjaśnienie pewnej kwestii prawnej budzącej Twoje wątpliwości, abyś jeszcze lepiej rozumiał i czuł się pewniej w sytuacji, w której się znalazłeś. Specjalizując się w prawie cywilnym, karnym, oraz rodzinnym adwokaci Lublin przedstawią Ci prawną ocenę i zasadność danego postępowania. Prawnik z kancelarii zaproponuje warianty cenowe i podpowie jak zminimalizować koszty mogące wyniknąć w toku procesu. Adwokaci - Adam Bernau, Tomasz Mikołajczuk zwrócą uwagę na to co jest istotne i ma znaczenie w danej sprawie, a co warto przemilczeć i odpowiednio się zabezpieczyć. Skontaktuj się

http://www.prawna.eu/ - 2 Lut 2014

Adwokat Monika Maskalska****

Strona internetowa kancelarii adwokackiej mecenas Moniki Maskalskiej świadczącej usługi prawne dla Klientów indywidualnych z Bydgoszczy i okolic. Mecenas zajmuje się głównie sprawami cywilnymi i rodzinnymi, w tym przede wszystkim o rozwód.

http://www.adwokat-maskalska.pl/ - 27 Lut 2015

Adwokat prawo spadkowe Wrocław****

Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem usług na rynku prawnym związanych z realizowaniem spraw z zakresu prawa spadkowego. Naszym klientom możemy zapewnić usługi wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów, co znów pozwala nam gwarantować naszym klientom indywidualne dopasowanie poszczególnych usług do oczekiwań i do prowadzonej sprawy. Jednocześnie również wykonanie usług doradztwa prawnego.

http://sprawy-spadkowe.wroclaw.pl/ - 31 Gru 2015