KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo ubezpieczeniowe (29)

Hexa Dochodzenie Odszkodowań - Pomagamy uzyskać odszkodowania od zakładów ubezpieczeń.*****

Jeżeli jesteś ofiarą wypadku lub decyzji zakładu ubezpieczeń - zgłoś się do nas. Pomagamy w uzyskaniu należnego odszkodowania. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń. Odszkodowania za szkody na osobie. Odszkodowania komunikacyjne. Odszkodowania majątkowe.

http://www.odszkodowanie.pl - 12 Sie 2004

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE).*****

Obiektywna strona pomagająca wybrać najkorzystniejszy wariant pracowniczego programu emerytalnego, dane adresowane do pracodawców i pracowników, regulacje prawne .Znajdziemy ofertę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i otwartych funduszy emerytalnych.

http://www.ppe.com.pl/ - 22 Sie 2001

4telpartner.pl - poświadczenie bezpieczeństwa****

Od 6 lat nasza firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu ochrony i bezpieczeństwa informacji. Zapewniamy naszym klientom między innymi usług z zakresu ochrony informacji niejawnych. Wykonujemy między innymi opracowanie pełnej dokumentacji wymaganej dla pełnomocnika ochrony. Szkolimy pracowników w ramach szkoleń organizowanych przez pełnomocników ochrony.

http://4telpartner.pl/ - 18 Lis 2014

Agencja ubezpieczeniowa w Warszawie, doradca ds. ubezpieczeń i finansów****

Informacje na temat ubezpieczeń życia, zdrowia i majątku. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą wielu rodzajów ubezpieczeń, inwestycjami i innymi produktami finansowymi. Możliwość kontaktu z agentem poprzez formularz lub telefonicznie.

http://doradztwo-ubezpieczeniowe.pl/ - 22 Wrz 2010

Centrum Roszczeń Ubezpieczeniowych - Lublin, Rzeszów****

Centrum Roszczeń Ubezpieczeniowych oferuje usługi w zakresie pomocy poszkodowanym w wypadkach przy dochodzeniu należnych im roszczeń ubezpieczeniowych. W swoich szeregach skupia doświadczonych pracowników o gruntownym przygotowaniu merytorycznym, bogatym doświadczeniu zawodowym i wysokiej kulturze osobistej.

http://cru.pl/ - 17 Mar 2004

Ergo Hestia - ubezpieczenia samochodowe****

Ergohestia jest jednym z liderów na rynku ubezpieczeń. Agencja w branży działa już od przeszło piętnastu lat. Oferujemy szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Wśród proponowanych polis znajdą Państwo ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance. Proponujemy także atrakcyjny pakiet łączący OC i AC, a także ubezpieczenia domu i mieszkania. W ofercie nie zabrakło również ubezpieczeń zdrowotnych (turystyczne, zwrot kosztów leczenia) oraz produktów przygotowanych z myślą o firmach. Oferujemy ubezpieczenie firmy, biura oraz OC zawodu. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Państwu dobrać produkt idealnie spełniające indywidualne oczekiwania.

http://ergohestia.waw.pl/ - 4 Cze 2014

Fiducja - Dochodzenie odszkodowań za szkody transportowe w Poznaniu****

Firma prowadząca działalność opierającą się na dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne, szkody transportowe oraz różnego rodzaju zdarzenia losowe. Oferuje także audyty i doradztwo ubezpieczeniowe.

http://www.fiducja.pl/ - 5 Mar 2015

Kancelaria odszkodowawcza w Londynie****

Witryna internetowa kancelarii odszkodowawczej świadczącej usługi prawne dla Polaków, którzy ucierpieli w Londynie w wyniku wypadku. Kancelaria prawna specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie za wypadki na drodze, w pracy oraz za zaniedbania i błędy medyczne. Na stronie znajdują się również przydatne porady prawne oraz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania.

http://londyn-odszkodowania.co.uk/ - 30 Cze 2017

Multiagencja Ubezpieczeniowa Safety - PZU, Hestia****

Multiagencja Ubezpieczeniowa Safety mająca biuro w Kaliszu oferuje ubezpieczenia towarzystw takich jak PZU, Hestia, Link 4, AXA Direct, Aviva, You Can Drive.

http://www.e-safety.pl/ - 5 Lut 2014

Nobiles Polska****

Firma zajmuje się oceną ryzyka w buisnesie i opracowaniem stosownego programu bezpieczeństwa. Programy TQM, systemy zarządzania w firmach.

http://nobilespolska.pl/ - 15 Lut 2005