KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo w rolnictwie (21)

Aventis*****

Serwis koncernu farmaceutyczno-rolniczego Aventis, przeznaczony dla branży rolniczej. Firma promuje na nim swoje produkty do ochrony roślin i upraw, oferuje doradztwo dla rolników w zakresie produkcji plonów, ochrony upraw, nasion i zbiorów, poprawy ich jakości, przechowywania i przetwarzania.

http://www.aventiscs.pl/ - 14 Lut 2001

DWODR Świdnica*****

Witryna Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zawiera informacje z zakresu doradztwa ekonomiczno-technologicznego, rynku rolnego, marketingu rolniczego, agroturystyki.

http://www.dor-rol.com.pl/ - 21 Mar 2000

Portal Rolny*****

Portal Rolny oferuje internetowy serwis rynku rolnego (produkcja rolna, przetwórstwo, kupno, sprzedaż, doradztwo dla rolników).

http://www.ppr.pl/ - 9 Lut 2001

Worona*****

Zakład Badawczo-Wdrożeniowy Techniki Rolniczej B.M. WORONA zajmuje się udoskonalaniem technologii wykorzystywanych we współczesnym rolnictwie.

http://www.worona.com.pl/ - 18 Kwi 2000

Agro Mapa - badanie i analiza gleby, doradztwo rolnicze****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane badanie i analiza gleby. Oferta obejmuje także doradztwo rolnicze oraz mierzenie powierzchni pól.

http://www.agromapa.com/ - 1 Sty 2014

Grzybmar.pl****

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową www.Grzybmar.pl - są na niej informacje o polskim producencie i eksporterze pieczarek. Grzybmar to najwyższa jakość pieczarek, pewność tego, że wszystko będzie świeże. Jednocześnie gwarantujemy szybki i bezproblemowy transport pieczarek, terminowość dostaw, pełne bezpieczeństwo, po prostu w firmie Grzybmar jesteśmy w stanie sprawić, iż wszystko będzie na najwyższym poziomie.

http://www.grzybmar.pl/ - 21 Gru 2016

NM Agro****

Witryna firmy zajmującej się handlem pestycydami oraz eksportem i importem płodów rolnych. Na stronie znajdziesz historię spółki, ofertę, partnerów, których firma reprezentuje oraz dane adresowe.

http://www.nmagro.pl/ - 20 Wrz 2001

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bielsku Białej****

Strony instytucji doradczej działającej na terenie województwa śląskiego i zajmującej się świadczeniem usług skierowanych do producentów rolnych, kobiet i młodzieży wiejskiej oraz zainteresowanych przedsiębiorczością na obszarach wiejskich. Witryna zawiera opis ośrodka, informacje o kredytach, ekologii, agroturystyce, edukacji, gospodarce i innych podobnych zagadnieniach.

http://www.odr.bielsko.pl/ - 10 Lut 2005

Panda Import - producent folii do sianokiszonki****

Firma Panda Import działa na rynku jako producent folii do sianokiszonki i stretch. Oferujemy sprzedaż wyłącznie paletową, w przystępnej cenie. Zabezpieczenie kiszonkarskie skutecznie chroni przed wpływem niskich temperatur i promieni słonecznych.

http://www.foliadosianokiszonek.pl/ - 26 Kwi 2016

PolishAGRI bobik****

Firma PolishAgri z Polskim kapitałem prowadzi skup zbóż i rzepaku. Zajmujemy się też sprzedażą siewów rolnych, nawozów i środków ochrony roślin. Skupiony od rolników i producentów towar eksportujemy na rynek niemiecki, holenderski i skandynawski. Jesteśmy zainteresowani każdą ilością płodów rolnych. Skup prowadzimy przez cały rok. Każdy klient może na nas polegać. Zapewniamy uczciwe warunki finansowe i szybkie płatności.

http://www.polishagri.pl/ - 27 Kwi 2016