KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo w zakresie ochrony środowiska (48)

Polimat- oczyszczalnie ścieków*****

Proponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Staramy się realizować nasze założenia poprzez wykorzystanie możliwie najlepszych rozwiązań. Stosowane przez naszą firmę technologie zachęcają specjalistów i naukowców do aktywnego partnerstwa.

http://www.polimat.pl/ - 1 Paź 2010

ARE s.a.****

Witryna firmy ARE zajmującej się dostarczaniem agendom rządowym i przedsiębiorstwom energetycznym informacji o funkcjonowaniu sektora paliwowo-energetycznego i jego poszczególnych podsektorów oraz przedsiębiorstw energetycznych działających w warunkach gospodarki rynkowej, a także informacji o oddziaływaniu energetyki na środowisko.

http://www.are.waw.pl/ - 4 Lip 2000

Biuro Konsultingowe Ochrony Środowiska Ekosystem Śląsk ****

Ochrona środowiska - opracowywanie raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko, przeglądy ekologiczne, analizy powykonawcze przedsięwzięć. Przygotowanie wniosków o pozwolenia. Analizy środowiskowe, ekspertyzy ekologiczne, pomiary hałasu.

http://www.eko-slask.pl/ - 7 Mar 2005

Biuro Rachunkowe PROFIT - nowoczesna rachunkowość****

Strona Biura Rachunkowego oferującego pełny zakres usług kadrowo-księgowych: ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, kadry i płace, ZUS, biznesplany, analizy. Nowoczesne rozwiązania.

http://www.biuroprofit.pl/ - 3 Paź 2005

Biuro-System Częstochowa****

Ofrta w zakresie systemowego zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Witryna zawiera informacje na temat kursów, szkoleń, zrealizowane projekty, referencje.

http://www.biuro-system.cze.pl/ - 9 Mar 2004

ECO RGS****

Działające w Warszawie przedsiębiorstwo ECO RGS zajmuje się badaniem chemicznym gruntów oraz usuwaniem zanieczyszczeń ropopochodnych w glebach. Specjalnością firmy jest remediacja wód, a także odbiór terenów skażonych w Warszawie.

http://www.eco-rgs.pl/ - 6 Gru 2018

Eko-Eka - doradztwo ochrona środowiska****

Firma zajmuje się doradztwem w kwestiach ochrony środowiska oraz BHP. Zespół specjalistów pomaga przede wszystkim przygotować sprawozdanie o odpadach oraz uzyskać zezwolenie na ich transport. Wspierają ponadto przedsiębiorców przy sporządzaniu corocznego raportu Kobize, a także pomagają otrzymać pozwolenie wodnoprawne.

http://www.eko-eka.pl/ - 27 Sty 2015

EKOMILA - wnioski o pozwolenie na wytwarzanie odpadów****

Firma EKOMILA to kompleksowa obsługa z zakresu ochrony przedsiębiorstwa. Zapewniamy m.in. sporządzanie wniosków o pozwolenie na wytwarzanie odpadów, zezwolenie na zbieranie odpadów, przygotowujemy dane do raportu KOBIZE. Zajmujemy się również opłatami za korzystanie ze środowiska i sporządzaniem kart informacyjnych przedsięwzięcia. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

http://www.ekomila.com.pl/ - 28 Gru 2016

EKOPROJEKT****

Firma konsultingowa wykonuje oceny oddziaływania na środowisko, operaty do uzyskania pozwoleń na korzystanie ze środowiska, projekty z zakresu akustyki środowiska i ochrony przed hałasem. Plany akustyczne, badania i pomiary hałasu. Na stronie informacje o firmie, ofercie.

http://www.ekoprojekt.pl/ - 12 Lip 2002

FORSTON****

FORSTON - przedsiębiorstwo konsultingu i finansowania inwestycji w energetyce i ekologii. Główne obszary działania to inwerstycje w energetykę, ekologię, ciepłownictwo, audyt energetyczny, spalarnie śmieci, oczyszczalnie ścieków. Firma zapewnia kredyt, grant, kapitał.

http://www.forston.pl/ - 1 Cze 2004