KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo w zakresie ochrony środowiska (47)

Items Polska - Ochrona i kształtowanie środowiska****

W dziedzinie ekologii promujemy własne całkowicie nowatorskie rozwiązania oparte o wykorzystanie sił natury w walce o czyste środowisko. Przyroda już wielokrotnie udowodniła nam swoją siłę i umiejętność samooczyszczania, a my staramy się te umiejętności wykorzystywać w naszych rozwiązaniach.

http://items.com.pl/ - 3 Sie 2004

Ochrona środowiska AM Enviro****

Am Enviro pracownia analiz środowiskowych oferująca wykonanie między innymi pomiar natężenia hałasu, pomiary akustyczne, decyzje środowiskowe i wiele innych ściśle powiązanych z ochrona środowisk i wydawaniem różnego rodzaju pozwoleń czy kart informacyjnych.

http://www.am-enviro.pl/ - 5 Paź 2014

Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość****

Oddawana w Państwa ręce strona, została stworzona z myślą o Przedsiębiorcach, stojących przed problemem prawa ochrony środowiska we własnej firmie. Serwis zawiera kluczowy opis finansowych wymogów środowiskowych kierowanych do podmiotów gospodarczych. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań, portal umożliwia kilka opcji kontaktu z ekspertami w omawianej dziedzinie.

http://rozliczeniasrodowiskowe.pl/ - 20 Lis 2012

Pomiary hałasu i decyzje środowiskowe ****

EKO-PROJEKT świadczy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie ochrony środowiska. Firma wykonuje pomiary hałasu oraz pomaga w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska.

http://www.eko-projekt.com/ - 12 Maj 2016

Program Środowisko****

Na stronie informacje dotyczące naliczania i ewidencji opłat za emisje zanieczyszczeń do powietrza, gleby, wody, itp. Znajdziesz tu również akty prawne dotyczące ochrony środowiska, bezpłatną wersję programu naliczającego opłaty.

http://srodowisko.iq.pl/ - 17 Wrz 2003

Raport oddziaływania na środowisko****

Ambiens - Doradztwo środowiskowe dla farm wiatrowych. Firma wspiera swoich klientów w procesie uzyskiwania decyzji środowiskowej. W ramach tego wsparcia wykonuje: raport oddziaływania na środowisko, na który składają się monitoring ornitologiczny oraz monitoring chiropterologiczny, a także inne badania i analizy. Firma prowadzi także ekologiczny nadzór budowlany, a także badania i analizy porealizacyjne.

http://www.ambiens.pl/ - 9 Sty 2013

Raport oddziaływania na środowisko - raportysrodowiskowe.pl****

Jeśli interesują Cię raporty środowiskowe, warto zadbać o to, aby ich tworzeniem zajęły się osoby, które są specjalistami w tej dziedzinie. Takich z pewnością znajdziesz w firmie Ecoclima z Dobczyna. Jesteśmy w stanie stworzyć dokładny raport, który zobrazuje całą sytuację i da odpowiedź na pytanie, czy Wasz projekt nie wpływa negatywnie na nasze środowisko, a jeśli tak to, w jak wielkim stopniu. Zapraszamy.

http://raportysrodowiskowe.pl/ - 23 Lut 2017

Szkolenia z ochorny środowiksa****

Potrzebujesz doradztwa lub usług z zakresu ochrony środowiska? Świetnie trafiłeś. EKO-ASPEKTY to firma kompleksowo obsługująca, wszystkie te obszary. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa, dokładność i szybkość działania a przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.ekoaspekty.pl/ - 19 Sty 2018

Środowisko - Naliczanie opłat, ewidencja emisji zanieczyszczeń****

Naliczanie opłat kwartalnych za emisję zanieczyszczeń do powietrza. Naliczanie opłat rocznych za umieszczanie i składowanie odpadów. Opłata opakowaniowa i produktowa. Wydruki ewidencji emisji zanieczyszczeń do powietrza. Wydruk informacji o odpadach - Program Środowisko.

http://www.demel.pl/ - 9 Mar 2005

Uni-Eko s.c. - ocena oddziaływania na środowisko****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywanie pomiarów i badań, w tym oceny oddziaływania na środowisko. Sporządzamy dokumentację dla pozwoleń zintegrowanych, wodno-prawnych czy na wytwarzanie odpadów.

http://www.unieko.pl/ - 5 Mar 2014