KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > doradztwo w zakresie ochrony środowiska (47)

Enina - wniosek o wydanie pozwolenia zintegrowanego***

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie: obsługa podmiotów w zakresie ochrony środowiska. Wykonywanie ocen i pomiarów środowiskowych, ekspertyz ekologicznych, raportów oddziaływania na środowisko, pomiarów hałasu oraz przygotowanie wniosków o pozwolenia zintegrowane.

http://enina.pl/ - 1 Wrz 2017

Geobud***

Firma "GEOBUD" prowadzi działalność w branży ochrony środowiska jako firma projektowo - wykonawcza. Na stronie można znpoznać się z oferowanymi usługami min. budowy składowisk odpadów, stawów rybnych i zbiorników wodnych, sieci wod.-kan. i odwodnień terenów.

http://www.geobud.net.pl/ - 24 Kwi 2002

ITEMS Polska S.p. z o.o. oczyszczanie ścieków***

Jesteśmy firmą działającą w ekologii, przy instalacjach kanalizacji wodno-ściekowej, w budownictwie,drogownictwie itp. Nasza metoda oczyszcania ścieków deszczowych oparta jest o proste urządzenia separacyjno-filtrujące, własnej produkcji. Urządzenia te mogą być stosowane do podczyszczenia wód deszczowych z wielkich zanieczyszczeń, oraz do likwidacji zawiesin. Ze względu na małe gabaryty mogą być one montowane w studzienkach kanalizacji deszczowej.

http://www.items.pl/ - 12 Sty 2007

Kompex Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze***

Prowadzimy usługi projektowe i konsultingowe w zakresie ochrony środowiska. Doradztwo i pomoc w uzyskaniu funduszy na realizacje inwestycji o charakterze proekologicznym. 31-207 Kraków, ul. Siemaszki 62. Właściciel : Krzysztof Próchniewicz.

http://www.kompex.com.pl/ - 26 Kwi 2006

Lemitor - badanie ścieków, pomiary emisji i środowiska pracy***

Strona przedsiębiorstwa zajmującego się obsługą przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska zgodnie z obowiązującym prawem: pomiary emisji, badanie ścieków, raport oddziaływania na środowisko, ochrona atmosfery, gospodarka odpadami, badania środowiska pracy etc.

http://www.lemitor.com.pl/ - 25 Paź 2013

LEMTECH Konsulting - nowoczesność i środowisko***

Studium wykonalności, biznesplan, analizy techniczno-ekonomiczne, montaż finansowy, raport środowiskowy, gospodarka wodno-ściekowa, gospodarka odpadami

http://lemtech.pl/ - 8 Wrz 2006

Oczyszczalnie, szamba, odwodnienia Częstochowa***

Wodnik jest firmą działającą w branży instalacyjno budowlanej z naciskiem na proekologiczne rozwiązania.Kompleksowo rozwiązujemy wszystkie zagadnienia związane z pracą urządzeń na obiekcie, poczynając od analizy potrzeb, kosztów inwestycji poprzez projekt, doradztwo techniczne, regulację formalności prawnych związanych z realizacją inwestycji kończąc na montażu danego urządzenia.

http://www.wodnikekologia.pl/ - 16 Cze 2009

Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego WASKO***

Na stronach firmy zajmującej się kompleksową informatyzacją instytucji i przedsiębiorstw, znajdziesz informacje o działalności firmy oraz opis produktów przez nią oferowanych. Firma ponadto oferuje doradztwo i ekspertyzy w zakresie ochrony środowiska.

http://www.wasko.com.pl/ - 23 Cze 2000

PW***

Witryna firmy oferującej usługi m.in. w zakresie: consultingu dla podmiotów krajowych i z kapitałem zagranicznym, doradztwa, kontroli warunków pracy, bhp i p. poż., logistyki. Na stronie informacje o organizowanych kursach i szkoleniach.

http://www.polbim.com.pl/ - 5 Cze 2003

Wdrażanie systemów zarządzania oraz pozyskiwanie dotacji***

Przedsiębiorstwo Konsultingowe \"AGM\" od 1999 roku zajmuje się działalnością konsultingową na terenie całej Polski związaną z doradztwem biznesowym w zakresie poprawy efektywności organizacji. Świadczymy usługi w następujących obszarach: • Projektowanie, wdrażanie i szkolenia w zakresie Systemów Zarządzania: Jakości, Środowiska, Bezpieczeństwa Żywności,-Bezpieczeństwa Informacji, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, WSK, ZKP i innych standardów. • Pomoc przy opracowywaniu wniosków z funduszy dotacyjnych; • Modelowanie i opracowanie procesów biznesowych; • Doradztwo i nadzór w zakresie Ochrony Środowiska oraz Gospodarki Odpadami; • Doradztwo i konsultacje w zakresie BHP ; • Ubezpieczenia podmiotów gospodarczych.

http://agm-konsulting.pl/ - 1 Wrz 2009