KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > doradztwo i konsulting > inne doradztwo (182)

CII GROUP*****

CII Group jest międzynarodową firmą konsultingową oferującą usługi w zakresie doradztwa strategicznego, zarządzania operacyjnego oraz inwestycji. Na stronie znajdziecie informacje o firmie i jej działalności.

http://www.cii.pl/pl/ - 20 Wrz 2000

ISO, OHSAS, HACCP, AQAP, znak CE - Systemy Zarządzania Jakością*****

Doradztwo, szkolenia, audity, projektowanie i wdrażanie: ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001, HACCP, AQAP, systemy oceny zgodności wyrobów: oznaczenie CE, Znak Budowlany B.

http://www.szj.pl/ - 12 Gru 2005

Strona główna Umbrelli*****

Umbrella to organizacja doradcza powołana przez Rząd Polski oraz Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Świadczy usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie systemów zarządzania jakością i strategii zrównoważonego rozwoju.

http://www.umbrella.org.pl/ - 25 Lis 2002

Szkolenia ISO 9001 ISO 14001 Systemy zarządzania ISO Wdrażanie ISO - Unitech*****

Działalność firmy to doradzanie, szkolenie oraz wdrażanie nowych metod organizacji do przedsiębiorstw przede wszystkim z zakresu jakości, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi oraz organizacji produkcji. Kadrę firmy stanowią pracownicy Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej.

http://www.unitech.wroc.pl/ - 23 Maj 2008

Warszawski Instytut Bankowości*****

Fundacja świadczy usługi doradcze oraz szkolenia. Na stronie można znaleźć propozycje dla najwyższej kadry zarządzającej.

http://www.wib.org.pl/ - 5 Lip 2000

Witamy na stronach internetowych firmy "TO! - Dobra Intelektualne"*****

"Naszym celem jest oferowanie usług związanych z dobrami intelektualnymi w najszerszym rozumieniu tego terminu. Dlatego wśród naszych usług znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju tłumaczenia: uwierzytelnione ("przysięgłe"), zwykłe, specjalistyczne i ustne (tłumaczenia konsekutywne rozmów i konferencji, jak również tłumaczenia symultaniczne i kabinowe) w kilkudziesięciu językach i z kilkudziesięciu dziedzin, a także konsultacje - zarówno tłumaczeń tekstów fachowych, jak i konsultacje artykułów i publikacji naukowych, popularnonaukowych i beletrystyki".

http://www.dobra.com.pl/ - 23 Mar 2000

.: NEOSPUTNIK - Centrum Linków o Rynkach Wschodnich :.****

Centrum Linków i Informacji O Rynkach Wschodnich dla Polskich Przedsiębiorców: Białoruś. Rosja, Ukraina, Litwa, Kazachstan, Uzbekistan.

http://neosputnik.pl/ - 16 Cze 2003

180° Turnaround Management****

180° TM zajmuje się turnaround management - zarządzaniem kryzysowym, wyciąganiem firm z kłopotów, restrukturyzacją.

http://180.pl/ - 13 Sty 2004

Agencja Celna A.G. - Home Page****

Serwis należący do Agencji Celnej AG Sp. z o.o., prowadzącej swą działalność od 1991 roku. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące działalności agencji oraz oddziałach agencji, obsługujących przejścia graniczne. Strona dostępna w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

http://www.acag.com.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja celna TOTUS****

Wirtualny serwis agencji celnej Totus. Spedycja transportu krajowego i międzynarodowego, konsulting, oferta, kontakt. Serwis w trzech wersjach językowych.

http://totus.com.pl/ - 9 Sie 2000