KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 520)

Creative*****

Firma Creative jest światowym liderem w dziedzinie produktów cyfrowej rozrywki dla komputerów PC i Internetu. Na świecie jest już ponad 150 mln użytkowników naszych kart dźwiękowych Sound Blaster wiemy więc czego oczekuja współcześni użytkownicy komputerów PC, dlatego produkujemy rownież jedne z najlepszych cyfrowych odtwarzaczy plików muzycznych, zestawów głośnikowych, kamer internetowych.

http://www.creative.pl/ - 18 Lis 2004

Głośniki komputerowe *****

Głośniki CreativeR I-TrigueT to idealny wybór dla tych, którym zależy równie mocno na wysokiej jakości dźwięku jak i na niecodziennej stylistyce. Doskonale prezentują się obok urządzeń z wyświetlaczami ciekłokrystalicznymi, takimi jak monitory LCD, laptopy, telewizory i konsole gier.

http://pl.europe.creative.com/products/welcome.asp?category=4&/ - 18 Lis 2004

Kamery internetowe*****

Najlepsze urządzenie do komunikacji w Internecie, robienia zdjęć i filmów oraz przeprowadzania wideokonferencji.

http://pl.europe.creative.com/products/welcome.asp?category=218&subcategory=219&/ - 18 Lis 2004

Odtwarzacze MP3 *****

Innowacyjne odtwarzacze MP3 CreativeR Muvo wyposażone w radio UKF i dyktafon są przeznaczone dla osób aktywnych. Małe, eleganckie i wytrzymałe, doskonale nadaje się dla uprawiających jogging, bądź spędzających dużo czasu w podróży.

http://pl.europe.creative.com/products/welcome.asp?category=213&/ - 18 Lis 2004

AB S.A.*****

Witryna ta poświęcona jest wrocławskiej firmie AB s.a., działającej na rynku komputerów oraz podzespołów komputerowych od przeszło 9 lat. Na stronach firmy znajdują się informacje dotyczące historii działalności, obecnych przedsięwzięć, oferty handlowej, informacji dla dealerów (katalog produktów, cennik, dokumenty i formularze).

http://www.ab.com.pl/ - 25 Lut 2000

ABMicro - automatyka przemysłowa*****

Firma specjalizuje się także w projektowaniu i produkcji elektronicznych systemów wagowych, oferując m.in.: pomiarowe moduły elektroniczne do wag przemysłowych, wagowe systemy dozujące jedno- i wielowagowe, zestawy do hybrydyzacji (elektronizacji) wag mechanicznych. Ponadto opracowuje i produkuje specjalistyczne urządzenia elektroniczne, m.in. moduły do sterowników GE Fanuc umożliwiające integrację sterowników PLC z innymi urządzeniami i systemami. Strony zawierają szczegółowe omówienie działalności firmy.

http://www.abmicro.pl/ - 25 Lut 2000

AB-Micro sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa*****

Witryna poświęcona firmie AB-MICRO, działającej w branży automatyki przemysłowej od 1984 roku. Na stronie znajdują się informacje dotyczące działalności firmy, oferty handlowej, klientów korzystających z jej usług. Dostępna jest także pomoc techniczna. Firma prowadzi także szkolenia specjalistyczne.

http://www.abmicro.com.pl/ - 17 Lut 2004

Acer Computer Polska - Witamy!!!*****

Witryna należy do polskiego przedstawicielstwa firmy Acer Inc., zajmuje się ona produkcją komputerów PC oraz notebook. Na stronie znajdują się informacje o ofercie handlowej, nowości oferowane, linki do stron Acera na świecie.

http://www.acer.com.pl/ - 25 Lut 2000

Actronix Light System*****

Firma jest dystrybutorem sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego. Na stronach znajduje się (po polsku i angielsku) omówienie oferty i cen.

http://www.actronix.pl/ - 25 Lut 2000

Alcatel Polska*****

Witryna zawiera informacje na temat firmy, świadczonych przez nią usługach, wytwarzanych produktach; nie brak również aktualności i wydarzeń.

http://www.alcatel.pl/ - 17 Lut 2000

Informacje dodatkowe