KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 521)

ABRYS - Komputerowe Systemy CAD****

Firma ABRYS z Łodzi specjalizuje się w integrowaniu systemów komputerowego wspomagania procesów projektowania i wytwarzania, działa na rynku od 1997 roku. Na stronie można znaleźć ofertę firmy wraz z cennikiem, informacje o firmie.

http://www.abrys.com.pl/ - 25 Lut 2000

AC serwis****

ACserwis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała w 1999 roku w ramach przekształceń organizacyjnych w grupie kapitałowej TECHMEX. Firma świadczy usługi w zakresie serwisowania sprzętu komputerowego oraz doradztwa technicznego. Na stronie znajduje się pełna oferta firmy.

http://www.acserwis.com.pl/ - 25 Lut 2000

Accent Microcomputers****

Firma Accent Microcomputers s.c. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowej obsługi informatycznej firm i instytucji. Na stronie dostępna jest oferta handlowa, serwis ftp, informacje o firmie.

http://www.accent.com.pl/ - 25 Lut 2000

ACSE - czujniki temperatury, regulatory temperatury i rejestratory temperatury****

ACSE Sp. z o.o. zajmuje produkcją i sprzedażą czujników temperatury, termopar, regulatorów temperatury, rejestratorów temperatury, przetworników wilgotności. Jesteśmy dystrybutorem firm: Shinko Technos, Delta Ohm, Halstrup Walcher, Ohkura Electric, Metronic, Status Instruments, Baumer, Additel i innych.

http://www.acse.pl/ - 3 Kwi 2015

Active Safe - system nadzoru pojazdu****

"System ActiveSafe przeznaczony jest do nadzoru i zabezpieczenia przed kradzieżą, głównie taboru samochodowego indywidualnego jak i zbiorowego, oraz ich ładunków." Na stronie znajdziecie informacje na temat oprogramowania i map, namierzania pojazdu, zastosowania, cen, grup interwencyjnych, stacji pojazdowej, zalet systemu.

http://www.mobitel.com.pl/ - 8 Mar 2000

ACZ****

Na stronie znajdziesz prezentację sklepu, który sprzedaje kalkulatory, notatniki, słowniki elektroniczne, aparaty cyfrowe i inne elektroniczne urządzenia. Wyszczególnienie oferowanych towarów (opis funkcji, wymagania techniczne, zdjęcia i cennik), koszyk zamówienia online i lista warunków transakcji.

http://www.acz.mycom.pl/ - 7 Maj 2002

Adapta Ska z O.O. Kraków****

Serwis prowadzony jest przez krakowską firmę Adapta, działającą w branży informatycznej. Firma zajmuje się kompleksową informatyzacją przedsiębiorstw. Oferta firmy oraz informacje o firmie znajdują się na stronie.

http://www.adapta.com.pl/ - 25 Lut 2000

ADAXLAND - Salon Komputerowy****

Witryna prowadzona jest przez salon komputerowy ADAXLAND na stronie można znaleźć pełną ofertę handlową firmy wraz z opisem technicznym, zdjęciami produktów, cenami.

http://www.adaxland.com.pl/ - 25 Lut 2000

Adriatica****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która sprzedaje tunery telewizyjne, karty do edycji video, cyfrowe aparaty fotograficzne oraz cyfrowe i analogowe kamery. Opis, zdjęcia i ceny produktów.

http://www.adriatica.com.pl/ - 8 Maj 2002

Adsys S C****

Strona firmy zajmującej się produkcją akcesoriów nylonowych. Oferta firmy obejmuje: nylonowe akcesoria montażowe do płytek drukowanych, uchwyty do wiązek kablowych dla obwodów drukowanych i szaf montażowych, przelotki i przepusty dla kabli, a także nóżki i odbojniki samoprzylepne oraz nylonowe nity i nitokołki. Na stronie znajduje się szczegółowy wykaz produktów oraz ich opisy.

http://www.adsys.com.pl/ - 7 Lut 2002

Informacje dodatkowe