KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 502)

Allcom*****

Witryna dystrybutora komputerowych urządzeń dedykowanych DVD. W ofercie znajduje się bogaty wybór sprzętowych dekoderów, kart graficznych, oprogramowania do napędów DVD-RAM i DVD-R oraz programowych odtwarzaczy DVD-Video. Strony zawierają informacje o ofercie i cenach.

http://www.allcom.pl/ - 6 Mar 2000

Apator S.A.*****

Spółka oferuje różnego rodzaju aparaturę elektryczną i elektroniczną. Na stronie sklepik internetowy w którym można zamówić różne rodzaje urządzeń kontrolno-pomiarowych, głównie ciepłomierze.

http://www.apator.com.pl/ - 17 Gru 2001

APS - Automatyka, Pomiary, Sterowanie*****

Automatyka Pomiary Sterowanie Sp. z o.o. jest wykonawcą systemów automatyki przemysłowej opartych na sterownikach programowalnych PLC oraz wizualizacji procesów technologicznych. Na stronach znajdują się informacje na temat działalności i oferty firmy.

http://www.aps.pl/ - 6 Mar 2000

Arpol. Poznań*****

Firma ARPOL s.c. specjalizuje się w dystrybucji elektronicznych systemów ochrony obiektów. Na stronach znajdują się informacje o firmie, nowościach, dostawcach, pełna ofertę, promocje, rzeczy praktyczne, forum użytkowników oraz linki.

http://www.arpol.pl/ - 2 Sty 2006

Aspekt*****

Firma "Aspekt" z Bytomia jest dystrybutorem technologii kodów kreskowych. Na swojej stronie zamieściła ofertę, cennik, promocje oraz formularz zamówień.

http://www.aspekt.bytom.pl/ - 29 Wrz 2000

Assmann Electronic Component*****

Witryna zawiera informacje o działalności i ofercie firmy. Firma oferuje m.in. kable, osprzęt sieciowy,osprzęt TVK, przyrządy pomiarowe i telekomunikacyjne, osprzęt komputerowy.

http://www.assmann.pl/ - 17 Wrz 2003

BASMA- artykuły teleinformatyczne i maszyny budowlane*****

Wszystko o autoryzowanym dystrybutorze wiodących na świecie firm branży telekomunikacyjnej takich jak KRONE, 3M Telecom, Malico a także renomowanego producenta maszyn budowlanych, firmy WACKER, HONDA i Dr. SCHULZE.

http://www.basma.com.pl/ - 15 Sie 2001

Baterie, akumulatory, ładowarki - AKKUPLANET*****

Baterie i akumulatory do: radiotelefonów, komórek, pagerów, lamp, kamer, elektronarzędzi, urządzeń medycznych, skanerów, laptopów, palmtopów - ładowarki.

http://www.akkuplanet.pl/ - 1 Gru 2004

BCS Polska*****

BCS Polska jest przedstawicielem w Polsce renomowanych producentów specjalizowanego sprzętu funkcjonującego na bazie kodów kreskowych (Symbol, Zebra i Eltron - czytniki i drukarki kodów kreskowych, terminale przenośne z pamięcią (inwentaryzatory). Witryna zawiera szczegółową ofertę, demonstracyjne wersje oprogramowania, multimedia związane z firmą.

http://www.bcspolska.pl/ - 27 Wrz 2004

biometryka i RCP - AutoID*****

Strona firmy AutoID zajmującej się systemami automatycznej identyfikacji oraz takimi dziedzinami: Biometryka (biometria) - czytniki biometryczne, czytniki linii papilarnych. Geometria dłoni, tęczówka oka. Narzędzia typu: Handkey i Identix. Także kontrola dostępu RCP i zabezpieczanie komputerów oraz rejestracja czasu pracy.

http://www.biometryka.autoid.pl/ - 24 Paź 2003