KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 502)

Bosch Security Systems*****

Bosch Security Systems Polska - informacje o produktach (systemy sygnalizacji, nagłośnieniowe, zarządzania, oprogramowanie, szkolenia).

http://www.boschsecurity.com.pl/ - 25 Lut 2005

CENRiT*****

CENRiT jest firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki studyjnej radia i telewizji. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.cenrit.com.pl/ - 16 Mar 2000

CeTO*****

Firma jest wyłącznym importererm i dystrybutorem na polskim rynku trzech uznanych w świecie marek: FutureLight (nowoczesne, profesjonalne oświetlenie), Omnitronic (doskonałej jakości urządzenia nagłaśniające) i Numark (profesjonalny, specjalistyczny sprzęt dla DJ-ów). jest także jednym z czterech w Polsce autoryzowanych przedstawicieli Sony Broadcast&Professional.

http://www.ceto.com.pl/ - 20 Mar 2000

CONVERT Laboratories s.c.*****

Firma specjalizuje się w dostarczaniu podzespołów do komputeryzacji przemysłu na bazie komputerów klasy IBM PC, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień energetycznych. Strony zawierają informacje o ofercie firmy.

http://www.convert.com.pl/ - 30 Mar 2000

CTX Polska*****

Firma znana na całym świecie przede wszystkim z monitorów. Na nienagannie wykonanej stronie znajdziesz opis jej prodktów.

http://www.ctx.pl/ - 11 Lip 2000

Cyfronika części i urządzenia elektroniczne*****

W ofercie firmy znajduje się detaliczna i półhurtowa sprzedaż części i urządzeń elektronicznych. Na stronie znajduje się omówienie pełnej oferty firmy i sklep internetowy - mozliwość płacenia kartami VISA i EUROCARD.

http://www.cyfronika.com.pl/ - 24 Lip 2002

Daewoo Dacom Communication*****

Daewoo Dacom Communications (DDC) jest zagraniczną firmą założoną w celu świadczenia szerokich usług z zakresu Technologii Informatycznej adresowanych do polskich klientów. Działalność DDC dzieli się na dwie główne grupy: rozwój/utrzymanie systemów informatycznych, oraz usługi sieciowe związane z telekomunikacją.

http://www.ddc.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Datcom*****

Firma prowadzi działalność na wielu płaszczyznach, począwszy od projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, poprzez elementy elektroniki przemysłowej i satelitarnej opartej o własne projekty, a skończywszy na daleko zaawansowanych pracach z wykorzystaniem mikroprocesorów.

http://www.datcom.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Datex Electronic*****

Serwis firmy Datex Electronic. Firma świadczy usługi w zakresie napraw i przeróbek telefonów komórkowych. Na łamach stron znajdują się informacje na temat świadczonych usług i oferowanych do sprzedaży telefonach i akcesoriach. Strony w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej.

http://www.datex.pl/ - 14 Lut 2000

Decibel*****

Firma zajmuje się handlem sprzętem audio. Jej atutem jest ogromny wybór najrozmaitszych urządzeń, z których stworzyć można zarówno tani - "budżetowy" system dla początkujących, jak i hi-endowe konfiguracje dla audiofilów "wyczynowców". Strony zawierają informacje o firmie, oraz katalog oferowanych produktów.

http://www.decibel.com.pl/ - 10 Kwi 2000