KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 508)

Kotniz - Białystok*****

Obecnie działalność firmy to: produkcja akcesoriów do łodzi motorowych i żaglowych, produkcja i montaż balustrad oraz produkcja urządzeń elektronicznych. Ofertę uzupełnia salon samochów Hyundai.

http://www.kotniz.pl/ - 18 Kwi 2001

Lars Co.*****

Serwis korporacyjny firmy Lars Co. - automatyczny montaż SMD podzespołów elektronicznych i dystrybucja, producent kontraktowy. W ofercie także elektronika, elementy i podzespoły elektroniczne, gotowe komponenty elektroniczne.

http://larsco.com.pl/ - 4 Sty 2001

LG Elektronics*****

Strona LG Elektronics, na łamach której znajdziesz szczegółową ofertę firmy, informacje na temat wykorzystywanej technologii, promocjach i wydarzeniach oraz dane teleadresowe firmy i jej oddziałów.

http://www.lge.pl/ - 15 Cze 2001

Lucent Technologies*****

Strony dostawcy sprzętu telekomunikacyjnego dla operatorów telekomunikacyjnych a także produktów i usług dla klientów ze sfery biznesu. Na stronach znajdziemy informacje o firmie oraz jej działalności.

http://www.lucent.com.pl/ - 25 Mar 2000

MAGBOSS*****

Strona sklepu oferującego części elektroniczne: baterie, części GSM, kable do telefonów, narzędzia GSM, oprogramowanie...

http://www.magboss.aza.pl/ - 2 Lut 2004

Nagłośnienie, systemy nagłaśniające, konferencyjne, PA, nagłaśnianie*****

ITC Audio - wysokiej jakości nagłośnienie. W ofercie systemy nagłaśniające, systemy konferencyjne i systemy PA. Nagłaśnianie - radiowęzeł, system nagłośnieniowy, mikrofony, głośniki, wzmacniacz a także inny sprzęt dźwiękowy i sprzęt nagłośnieniowy. Zapraszamy po nagłośnienie.

http://www.itc-pa.pl/ - 24 Sie 2016

Notebooki*****

Witryna firmy sprzedającej notebooki oraz akcesoria do tego sprzętu. Znajdziecie tu cenniki, opisy techniczne, a także fachowy serwis.

http://www.nss.net.pl/ - 8 Sie 2001

Obwody drukowane i szczotki techniczne - Advantex*****

Advantex zajmuje się sprzedażą filmów do fotoploterów wraz z odpowiednią chemią. Posiadają również w swojej ofercie takie rzeczy jak folia miedziana, klisze do fotoploterów, obwody drukowane, szczotki techniczne i wiele innych przydatnych rzeczy.

http://www.advantex.pl/ - 14 Sie 2008

Olejnik Systemy Car Audio*****

Serwis firmy T.Olejnik. Firma zajmuje się tematyką sprzętu grającego w samochodach. Na stronach znajdują się informacje na temat oferowanego asortymentu oraz świadczonych usług.

http://www.car-audio.com.pl/ - 11 Gru 2003

Orvaldi*****

Witryna producenta urządzeń zasilania awaryjnego. Firma oferuje od ups do komputerów do zasilaczy na olej o dużej wydajności.

http://www.orvaldi.com.pl/ - 7 Sie 2001