KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 503)

Oświetlenie - serwis internetowy SOMA INFO*****

Internetowy serwis oświetleniowy SOMA INFO, odsyłacze do stron o oświetleniu, nowości z branży, spisy adresowe, czasopisma i ksiażki, wiadomości o targach itp.

http://www.lighting.pl/ - 28 Kwi 2000

PAFAL S.A.*****

Witryna świdnickiej Fabryki Aparatury Pomiarowej o bardzo miłej dla oka oprawie graficznej. Strony zawierają dokładne informacje na temat firmy, wykonywanych produktów i dostępnych technologiach produkcji.

http://www.pafal.com.pl/ - 9 Mar 2000

Panasonic Polska*****

Ładnie zrobiona strona z ofertą firmy, dokładnymi danymi technicznymi oferowanych urządzeń, dział nowości na rynku i lista zakładów serwisowych w Polsce.

http://www.panasonic.com.pl/ - 9 Mar 2000

Perfect s.c.*****

Odbiorniki GPS - Pełna oferta odbiorników nawigacji satelitarnej GPS wraz z opisami funkcji, zdjęciami i danymi technicznymi.

http://www.perfect-radio.com.pl/odbiorniki-gps/ - 22 Gru 2000

Phoenix Contact*****

Firma jest producentem różnego rodzaju elementów elektronicznych i elektrotechnicznych (interfejsy, złącza do płytek drukowanych itp.). Na stronach znajdują się informacje o historii firmy, bieżącej działalności i ofercie.

http://www.phoenixcontact.pl/ - 25 Lut 2000

Piomar - wyłączny przedstawiciel Knurr AG*****

W serwisie informacje o firmie, katalog produków zawierający grupy: meble przemysłowe, obudowy dla elektroniki, urządzenia elektroniczne, wentylacja i klimatyzacja, wózki dla sprzętu elektrycznego, listwy zasilające.

http://www.piomar.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Powermed ź - Inteligentne Urządzenia Domowe*****

Powermed to jedna z najbardziej zauważalnych marek w kategorii inteligentnych urządzeń domowych. Urządzenia firmy Powermed mają najbardziej oczekiwane funkcje promedyczne a sama firma posiada polecające opinie klientów oraz niezliczone rekomendacje. Poleca je Centrum Kardiochirurgii, Centrum Zdrowia Dziecka, lekarze, biznes. Powermed ma najlepsze opinie i wyróżnienia gospodarcze: Syzyf, Złoty Certyfikat Rzetelności. Firma Powermed udostępnia 20 lat gwarancji i wszelkie certyfikaty. Powermed ma ok. 700 partnerów w Polsce.

http://www.powermed.pl/ - 23 Lis 2010

ProVIDEO*****

Istotą działalności firmy jest wyposażanie podmiotów gospodarczych i instytucji w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Strony zawierają informacje na temat oferty handlowej, systemów fonicznych, referencji.

http://www.provideo.com.pl/ - 19 Maj 2000

Radmor S.A. w Gdyni*****

Radmor S.A. w Gdyni. Na stronach znajdują się informacje na temat działalności firmy, jej lokalizacji i oferty. W ofercie znajdują się różnego rodzaju radiotelefony, radiostacje, anteny, zasilacze, filtry...

http://www.radmor.com.pl/ - 29 Paź 2003

Samsung Electronics. Warszawa*****

Strona warszawskiego przedstawiciela koreańskiej firmy oferującego sprzęt RTV, komputerowy, AGD, telefony komórkowe. Na stronie znajdziesz informacje o wydarzeniach związanych z działalnością firmy, jej produkty oraz adresy sklepów..

http://www.samsungelectronics.com.pl/ - 3 Sty 2006