KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 502)

Satel. Gdańsk*****

Firma zajmuje się produkcją urządzeń do systemów alarmowych. Ooferuje centrale o większych możliwościach funkcjonalnych, sygnalizatory, szyfratory, a także wieloformatową telefoniczną stację monitorującą oraz rózne urzadzenia powiadamiania.

http://www.satel.pl/ - 2 Sty 2006

SATELIT SKYMEDIA - Anteny. Katowice*****

Anteny satelitarne i RTV - sklep internetowy.

http://www.skymedia.pl/ - 4 Sty 2006

SINUS*****

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie elektroniki estradowej oraz cyfrowej. Specjalizujemy sie w wzmacniaczach mocy.

http://sinus.cfu.com.pl/ - 4 Lut 2004

Sony*****

Polska strona jednego z największych producentów elektroniki użytkowej. Na stronie informacje o produktach promocjach i punktach sprzedaży.

http://www.sony.pl/ - 3 Lip 2002

Stemro System sp. z.o.o. Warszawa*****

Serwis firmy Stemro System. Firma zajmuje się samochodowymi urządzeniami zabezpieczającymi opartymi na technologii procesorowej. Ponadto firma zajmuje sie systemami kontroli dostępu do pomieszczeń oraz rejestracji i taryfikacji czasu pracy. Na stronach znajdują się informacje na temat oferowanych samochodowych systemów alarmowych, immobiliserów oraz systemów ochrony obiektów.

http://www.stemro.com.pl/ - 1 Lut 2006

STERNET sp. z o.o.*****

Autoryzowany dystrybutor w zakresie techniki napędowej firmy Siemens i okablowania firmy Helukabel. Witryna internetowa firmy prezentuje szzegółowo produkty a także umożliwia ich zakup w sklepie internetowym.

http://www.sternet.pl/ - 19 Mar 2004

Strona firmy Polhit Sp. z o.o.*****

Jest to strona główna firmy Polhit - poświęcona w całości mobilnym systemom komputerowym, a także systemom kodów kreskowych, bezprzewodowym sieciom radiowym oraz systemom autoidentyfikacji radiowej.

http://www.polhit.com.pl/ - 1 Sie 2001

Takt - produkcja płyt CD i DVD oraz kaset*****

Na stronach: cały proces producji i nagrywania płyt CD oraz DVD. Tworzenie kaset magnetofonowych. Firma zajmuje się także oprawą graficzną oferowanych produktów.

http://www.takt.pl/ - 5 Lip 2001

Telekomunikacyjne Centrum Informacyjne FKN.PL*****

FKN.PL to pierwszy polskojęzyczny wortal (portal tematyczny, wertykalny) telekomunikacyjny. Na stronach znajdziecie codziennie aktualizowane newsy ze świata telekomunikacji, tipsy, kody, testy, opisy, porady dotyczące sprzętu i oprogramowania. Dowiecie się jak korzystać z usług dodanych, WAP, jak zainstalować logo, dzwonek etc.

http://fkn.pl/ - 6 Kwi 2000

V-CENTER Hurtownia elektroinstalacyjna - Katowice*****

Hurtownia elektroinstalacyjna: elektrotechnika, materiały elektryczne, materiały elektrotechniczne, elektroinstalacje.

http://www.v-center.pl/ - 10 Cze 2004