KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 488)

Radmor S.A. w Gdyni*****

Radmor S.A. w Gdyni. Na stronach znajdują się informacje na temat działalności firmy, jej lokalizacji i oferty. W ofercie znajdują się różnego rodzaju radiotelefony, radiostacje, anteny, zasilacze, filtry...

http://www.radmor.com.pl/ - 29 Paź 2003

Samsung Electronics. Warszawa*****

Strona warszawskiego przedstawiciela koreańskiej firmy oferującego sprzęt RTV, komputerowy, AGD, telefony komórkowe. Na stronie znajdziesz informacje o wydarzeniach związanych z działalnością firmy, jej produkty oraz adresy sklepów..

http://www.samsungelectronics.com.pl/ - 3 Sty 2006

Satel. Gdańsk*****

Firma zajmuje się produkcją urządzeń do systemów alarmowych. Ooferuje centrale o większych możliwościach funkcjonalnych, sygnalizatory, szyfratory, a także wieloformatową telefoniczną stację monitorującą oraz rózne urzadzenia powiadamiania.

http://www.satel.pl/ - 2 Sty 2006

SATELIT SKYMEDIA - Anteny. Katowice*****

Anteny satelitarne i RTV - sklep internetowy.

http://www.skymedia.pl/ - 4 Sty 2006

SINUS*****

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie elektroniki estradowej oraz cyfrowej. Specjalizujemy sie w wzmacniaczach mocy.

http://sinus.cfu.com.pl/ - 4 Lut 2004

Sony*****

Polska strona jednego z największych producentów elektroniki użytkowej. Na stronie informacje o produktach promocjach i punktach sprzedaży.

http://www.sony.pl/ - 3 Lip 2002

Stemro System sp. z.o.o. Warszawa*****

Serwis firmy Stemro System. Firma zajmuje się samochodowymi urządzeniami zabezpieczającymi opartymi na technologii procesorowej. Ponadto firma zajmuje sie systemami kontroli dostępu do pomieszczeń oraz rejestracji i taryfikacji czasu pracy. Na stronach znajdują się informacje na temat oferowanych samochodowych systemów alarmowych, immobiliserów oraz systemów ochrony obiektów.

http://www.stemro.com.pl/ - 1 Lut 2006

STERNET sp. z o.o.*****

Autoryzowany dystrybutor w zakresie techniki napędowej firmy Siemens i okablowania firmy Helukabel. Witryna internetowa firmy prezentuje szzegółowo produkty a także umożliwia ich zakup w sklepie internetowym.

http://www.sternet.pl/ - 19 Mar 2004

Strona firmy Polhit Sp. z o.o.*****

Jest to strona główna firmy Polhit - poświęcona w całości mobilnym systemom komputerowym, a także systemom kodów kreskowych, bezprzewodowym sieciom radiowym oraz systemom autoidentyfikacji radiowej.

http://www.polhit.com.pl/ - 1 Sie 2001

Takt - produkcja płyt CD i DVD oraz kaset*****

Na stronach: cały proces producji i nagrywania płyt CD oraz DVD. Tworzenie kaset magnetofonowych. Firma zajmuje się także oprawą graficzną oferowanych produktów.

http://www.takt.pl/ - 5 Lip 2001