KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektronika (1 520)

Xerox Polska*****

Na stronach polskiego oddziału firmy Xerox znajdują się informacje na temat historii, strategii i oferty firmy. W ofercie znajduje się produkty biurowe, systemy drukujące, materiały biurowe i usługi serwisowe.

http://www.xerox.com.pl/ - 17 Lut 2000

Grupa Firm Unicard****

Grupa Firm Unicard jest dostawcą Systemów Automatycznej Identyfikacji ( AutoID ) w Polsce w oparciu o karty plastikowe ( magnetyczne i elektroniczne ).

http://www.unicard.com.pl/ - 17 Paź 2000

-> TM TEAM <-****

TM TEAM - oficjalny dystrybutor kas fiskalnych Optimus-IC. Na stronie oferta handlowa (kasy fiskalne, wagi, sprzedaż, serwis).

http://www.tmteam.com.pl/ - 15 Mar 2000

38RP sklep internetowy - monitory lcd, odtwarzacze MP3 i CD****

38rp - sklep internetowy w Warszawie gdzie kupisz tanio: monitory lcd, mini wieże, mikro wieże, radia, radiomagnetofony, radioodbiorniki, radiobudziki, przenośne odtwarzacze MP-3, przenośne odtwarzacze CD, dyktafony, słuchawki.

http://www.38rp.pl/ - 22 Lip 2005

4 ABC****

Firma oferuje elementy grzejne PTC (heater), a także folie grzewcze oraz takie produkty jak higrostaty mechaniczne, które są stosowane do regulacji układów szaf rozdzielczych.

http://www.4abc.com.pl/ - 12 Sie 2014

4Baroon - Akcesoria do telefonów****

W ofercie 4Baroon znajdą Państwo akcesoria do telefonów - m.in. Samsung Galaxy S5 i S6, iPhone 6 Plus oraz wielu innych. Proponujemy etui (także na tablet), ciekawe obudowy (także pokrowce typu case mate). W asortymencie odnajdą Państwo propozycje spod znaku Belkin, Ringke, Moshi, UAG, Otterbox, Puro, Spiegen, Iluv, Xqisit, Stilgut.

http://4baroon.pl/ - 7 Cze 2016

A&B s.c. produkcja i sprzedaż komputerów****

Firma A&B powstała w roku 1991 zajmuje się handlem komputerami, oprogramowaniem, serwisem sprzętu komputerowego, projektami graficznymi. Na stronie znaleźć można dokładny cennik sprzętu i usług oraz pełną ofertę firmy.

http://www.a-b.com.pl/ - 25 Lut 2000

Abis s.c.****

Firma specjalizuje się w programowaniu urządzeń automatyki przemysłowej, komputerowych systemów nadzorowania produkcji i sterowania procesami technologicznymi oraz systemami łączności radiomodemowej. Informacje o firmie oraz charakterystyka techniczna oferowanych urządzeń.

http://www.abis.krakow.pl/ - 6 Lut 2002

ABONO****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu elektronicznego oraz baterii. Na stronie znajdziesz bogatą oferte handlową.

http://www.abono.szczecin.pl/ - 23 Cze 2000

ABRYS - Komputerowe Systemy CAD****

Firma ABRYS z Łodzi specjalizuje się w integrowaniu systemów komputerowego wspomagania procesów projektowania i wytwarzania, działa na rynku od 1997 roku. Na stronie można znaleźć ofertę firmy wraz z cennikiem, informacje o firmie.

http://www.abrys.com.pl/ - 25 Lut 2000

Informacje dodatkowe