KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektrotechnika (1 272)

ABMicro - automatyka przemysłowa*****

Firma specjalizuje się także w projektowaniu i produkcji elektronicznych systemów wagowych, oferując m.in.: pomiarowe moduły elektroniczne do wag przemysłowych, wagowe systemy dozujące jedno- i wielowagowe, zestawy do hybrydyzacji (elektronizacji) wag mechanicznych. Ponadto opracowuje i produkuje specjalistyczne urządzenia elektroniczne, m.in. moduły do sterowników GE Fanuc umożliwiające integrację sterowników PLC z innymi urządzeniami i systemami. Strony zawierają szczegółowe omówienie działalności firmy.

http://www.abmicro.pl/ - 25 Lut 2000

Actronix Light System*****

Firma jest dystrybutorem sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego. Na stronach znajduje się (po polsku i angielsku) omówienie oferty i cen.

http://www.actronix.pl/ - 25 Lut 2000

Alstom*****

Prezentacja polskiej filii międzynarodowego koncernu, który specjalizuje się w dziedzinie infrastruktury energetycznej i transportowej. Na stronach prezentacja firmy, jej produktów i usług, lista referencyjna i dane kontaktowe.

http://www.alstom.pl/ - 15 Lip 2002

Apator S.A.*****

Spółka oferuje różnego rodzaju aparaturę elektryczną i elektroniczną. Na stronie sklepik internetowy w którym można zamówić różne rodzaje urządzeń kontrolno-pomiarowych, głównie ciepłomierze.

http://www.apator.com.pl/ - 17 Gru 2001

Apator Toruń S.A.*****

Witryna firmy Apator S.A. Z Torunia. Na stronach znajduje się omówienie działalności firmy (branża elektrotechniczna), historii, dostępny jest pełny katalog wyrobów, a także internetowy sklep.

http://www.apator.torun.pl/ - 29 Sty 2000

APS - Automatyka, Pomiary, Sterowanie*****

Automatyka Pomiary Sterowanie Sp. z o.o. jest wykonawcą systemów automatyki przemysłowej opartych na sterownikach programowalnych PLC oraz wizualizacji procesów technologicznych. Na stronach znajdują się informacje na temat działalności i oferty firmy.

http://www.aps.pl/ - 6 Mar 2000

Arpol. Poznań*****

Firma ARPOL s.c. specjalizuje się w dystrybucji elektronicznych systemów ochrony obiektów. Na stronach znajdują się informacje o firmie, nowościach, dostawcach, pełna ofertę, promocje, rzeczy praktyczne, forum użytkowników oraz linki.

http://www.arpol.pl/ - 2 Sty 2006

Assmann Electronic Component*****

Witryna zawiera informacje o działalności i ofercie firmy. Firma oferuje m.in. kable, osprzęt sieciowy,osprzęt TVK, przyrządy pomiarowe i telekomunikacyjne, osprzęt komputerowy.

http://www.assmann.pl/ - 17 Wrz 2003

Autoalarmy*****

Strona jest pierwszą, krajową bazą informacyjną dla kierowców na temat autoalarmów i zakładów montażowych. Jest tu prezentacja zakładów, informacje techniczne, porady, słowniczek pojęć, lista zakładów.

http://www.autoalarmy.pl/ - 6 Mar 2000

BASMA- artykuły teleinformatyczne i maszyny budowlane*****

Wszystko o autoryzowanym dystrybutorze wiodących na świecie firm branży telekomunikacyjnej takich jak KRONE, 3M Telecom, Malico a także renomowanego producenta maszyn budowlanych, firmy WACKER, HONDA i Dr. SCHULZE.

http://www.basma.com.pl/ - 15 Sie 2001