KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektrotechnika (1 272)

Baterie, akumulatory, ładowarki - AKKUPLANET*****

Baterie i akumulatory do: radiotelefonów, komórek, pagerów, lamp, kamer, elektronarzędzi, urządzeń medycznych, skanerów, laptopów, palmtopów - ładowarki.

http://www.akkuplanet.pl/ - 1 Gru 2004

BE&K Europe - profesjonalne usługi dla przemysłu. Kwidzyn*****

BE&K Europe specjalizuje się w wykonawstwie obejmującym pełen cykl realizacyjny prac konstrukcyjno-montażowych, od projektów technicznych od projektów technicznych do przeprowadzenia prób i rozruchu włącznie.

http://www.bekeurope.com/ - 17 Sty 2006

Bosch Security Systems*****

Bosch Security Systems Polska - informacje o produktach (systemy sygnalizacji, nagłośnieniowe, zarządzania, oprogramowanie, szkolenia).

http://www.boschsecurity.com.pl/ - 25 Lut 2005

BROSO plus. Poznań*****

Bardzo dobrze zorganizowana witryna dystrybutora sprzętu oświetleniowego produkcji włoskiej. Na stronie katalog produktów, lista referencyjna, mapka z lokalizacją.

http://www.broso.com.pl/ - 12 Sty 2006

Cal Narzedzia*****

Firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych narzędzi dla przemysłu, budownictwa i motoryzacji. Organizuje pokazy wybranych narzędzi u klienta, zapewnia kompleksową realizację zamówień oraz dostawę towaru. Na stronie przedstawia najciekawsze nowości, promocje oraz mniej znane narzędzia , które mogą zainteresować klientów. Ponadto umożliwia z poziomu tej strony składanie zapytań ofertowych i zamówień.

http://www.calnarzedzia.com.pl/ - 25 Cze 2001

CENRiT*****

CENRiT jest firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki studyjnej radia i telewizji. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.cenrit.com.pl/ - 16 Mar 2000

Centra*****

Witryna największego producenta w naszym kraju akumulatorów do samochodów.

http://www.centra.com.pl/ - 23 Lip 2001

Cerber Cichacz*****

Witryna specjalistycznej firmy handlowej w branży security. Na stronach znajdują się informacje dotyczące firmy, produktów, partnerów, instrukcji, cen.

http://www.cerber.com.pl/ - 17 Mar 2000

CeTO*****

Firma jest wyłącznym importererm i dystrybutorem na polskim rynku trzech uznanych w świecie marek: FutureLight (nowoczesne, profesjonalne oświetlenie), Omnitronic (doskonałej jakości urządzenia nagłaśniające) i Numark (profesjonalny, specjalistyczny sprzęt dla DJ-ów). jest także jednym z czterech w Polsce autoryzowanych przedstawicieli Sony Broadcast&Professional.

http://www.ceto.com.pl/ - 20 Mar 2000

Cyfronika części i urządzenia elektroniczne*****

W ofercie firmy znajduje się detaliczna i półhurtowa sprzedaż części i urządzeń elektronicznych. Na stronie znajduje się omówienie pełnej oferty firmy i sklep internetowy - mozliwość płacenia kartami VISA i EUROCARD.

http://www.cyfronika.com.pl/ - 24 Lip 2002