KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektrotechnika (1 270)

Obwody drukowane i szczotki techniczne - Advantex*****

Advantex zajmuje się sprzedażą filmów do fotoploterów wraz z odpowiednią chemią. Posiadają również w swojej ofercie takie rzeczy jak folia miedziana, klisze do fotoploterów, obwody drukowane, szczotki techniczne i wiele innych przydatnych rzeczy.

http://www.advantex.pl/ - 14 Sie 2008

Oferujemy końcówki, mierniki, oscyloskopy oraz termometry - BIALL*****

Sklep internetowy mający w swej ofercie sprzęt lutowniczy, mierniki, oscyloskopy, akcesoria pomiarowe, narzędzia, termometry itp. Oferowane w naszym sklepie termometry czy mierniki oraz inne akcesoria pomiarowe to produkty najlepszej jakości. Zamówienia można składać osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

http://www.biall.com.pl/ - 27 Mar 2008

PAFAL S.A.*****

Witryna świdnickiej Fabryki Aparatury Pomiarowej o bardzo miłej dla oka oprawie graficznej. Strony zawierają dokładne informacje na temat firmy, wykonywanych produktów i dostępnych technologiach produkcji.

http://www.pafal.com.pl/ - 9 Mar 2000

PC - COOLER - wentylatory, zestawy chłodzące, watraki...*****

Na stronie znajduje sie katalog produktów wraz ze zdjęciami.

http://www.coolery.com.pl/ - 16 Sty 2004

Philips Lighting Poland*****

Philips Lighting Poland- profesjonalny partner w produkcji, rozwoju, sprzedaży sprzętu oświetleniowego i źródeł światła. Światło, technika świetlna, projekty oświetleniowe, nowoczesne i energooszczędne oświetlenie domu, obiektów przemysłowych, sklepu itp., najnowsze informacje z dziedziny oświetlenia, kompletne informacje o firmie.

http://www.lighting.philips.com.pl/ - 16 Sty 2002

Phoenix Contact*****

Firma jest producentem różnego rodzaju elementów elektronicznych i elektrotechnicznych (interfejsy, złącza do płytek drukowanych itp.). Na stronach znajdują się informacje o historii firmy, bieżącej działalności i ofercie.

http://www.phoenixcontact.pl/ - 25 Lut 2000

Progores: skanery radiowe, dyktafony, mikrokamery, zmieniacz głosu*****

Sklep internetowy oferuje: skanery radiowe, podsłuchy, pluskwy, nadajniki podsłuchowe, wykrywacze podsłuchów, dyktafony, radiotelefony, mikrokamery, rejestratory cyfrowe dvr zmieniacz głosu oraz akcesoria szpiegowskie. Zapraszamy po podsłuchy i pluskwy.

http://www.sklep-progres.pl/ - 4 Cze 2008

Prolift*****

Prolift jest firmą nie tylko handlową, ale także produkcyjną i projektową. W swojej ofercie posiada, oprócz wszelkiego rodzaju wind, także schody i chodniki ruchome. Strony zawierają omówienie oferty i produktów firmy.

http://www.prolift.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Promotech - elektromagnesy i urządzenia na ich bazie*****

Firma produkująca urządzenia przemysłowe oparte na elektromagnesach. W ofercie firmy znajdują się elektromagnesy, wiertarki magnetyczne, wiertarki elektromagnetyczne, uchwyty magnetyczne, separatory, chwytaki magnetyczne. Strona zawiera informacje o firmie oraz omówienie oferty.

http://www.promotech.pl/ - 20 Sie 2001

Przenośniki, dmuchawy, mieszalniki, śrutowniki, rozdrabniacze, wybieraki, suszarnie ziarna*****

Dozamech specjalizuje się w mechanice maszyn i urządzeń rolniczych. Przenośniki, dmuchawy, mieszalniki, śrutowniki, rozdrabniacze, wybieraki i wycinaki kiszonki, suszarnie ziarna. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem maszyn transportowych do do pobierania oraz przygotowania pasz.

http://www.dozamech.pl/ - 22 Cze 2010