KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > elektrotechnika (1 270)

Rotal - promienniki ciepła do ogrzewania hal*****

Strona internetowa firmy oferującej promienniki podczerwieni. To tanie ogrzewanie sprawdza się doskonale w swojej roli, a grzejniki elektryczne dostarczą ciepło zarówno w obiektach użytkowych, jak i do hal przemysłowych.

http://www.rotal.pl/ - 30 Lip 2015

Satel. Gdańsk*****

Firma zajmuje się produkcją urządzeń do systemów alarmowych. Ooferuje centrale o większych możliwościach funkcjonalnych, sygnalizatory, szyfratory, a także wieloformatową telefoniczną stację monitorującą oraz rózne urzadzenia powiadamiania.

http://www.satel.pl/ - 2 Sty 2006

Śląska Fabryka Kabli S.A.*****

Śląska Fabryka Kabli S.A. jest uznanym w kraju producentem kabli i przewodów. Na stronach znajduje się omówienie działalności i asortymentu spółki.

http://www.kable.com.pl/ - 29 Sty 2000

TIM S.A.*****

TIM.pl – elektroniczny sklep obsługiwany przez TIM SA - to wielka propozycja artykułów elektrotechnicznych do nabycia w tym sklepie. Ponad 50.000 tyś. narzędzi dostępnych od zaraz – magazynowanych w przechowalni przedsiębiorstwa i pakowanych w dobę od złożenia zamówienia. Dobrzy klienci otrzymają super obniżki, ale również nowi użytkownicy mają możliwość licznych stawek, nie do dostania w magazynie. Przy niestandardowych zapotrzebowaniach możliwa jest weryfikacja wartości produktów – zamiast kupować można napisać pytanie. Pomocnym doradztwem – tak potrzebnym w gałęzi elektrycznej i technicznej – służą osoby z punktów sprzedażowych firmy.

http://www.tim.pl/ - 27 Mar 2015

V-CENTER Hurtownia elektroinstalacyjna - Katowice*****

Hurtownia elektroinstalacyjna: elektrotechnika, materiały elektryczne, materiały elektrotechniczne, elektroinstalacje.

http://www.v-center.pl/ - 10 Cze 2004

Zalco - elektronarzędzia, wiertarki elektromagnetyczne, ukosowarki*****

Firma handlowa działająca od 1991. Na stronie znajduje się opis oferty firmy obejmujący elektronarzędzia, wiertarki elektromagnetyczne, ukosowarki, przecinarki, szlifierki taśmowe, obrabiarki przenośne, TIG, MAG, MIG.

http://www.zalco.pl/ - 20 Sie 2001

Zenex - Materiały elektryczne, automatyka - Kup on-line*****

Sklep internetowy Hurtowni Elektrotechnicznej ZENEX. Produkty: Schneider Electric (Telemecanique, Merlin Gerin), Lapp Kabel, Wieland, Efen, Haupa, Legrand, ABB, Hager.

http://sklep.zenex.pl/ - 30 Maj 2006

Zucchini Polska*****

Producent systemów szynoprzewodów oraz transformatorów - przedstawienie bogatej oferty.

http://www.zucchini.pl/ - 30 Wrz 2004

5B - usługi elektryczne w Częstochowie****

Doświadczony i ceniony inżynier, działający na obszarze Częstochowy oraz Śląska, wykonujący instalacje elektryczne.

http://www.5b.com.pl/ - 31 Sie 2015

ABC Colorex - malowanie, lakierowanie obróbka metalu****

Profesjonalizm i rzetelność to motto naszej firmy ABC Colorex. Wyspecjalizowaliśmy się w obróbce aluminium i malowaniu proszkowym. Podejmujemy się wszystkich zleceń, posiadamy niezwykle doświadczony zbiór ekspertów, którzy z całkowitym zaangażowaniem realizują zlecenia. Innowacyjne i w pełni wyposażone warsztaty zaręczają wysoką jakość oferowanych za pomocą nas usług. ABC Colorex posiada wieloletnie doświadczenie w proszkowaniu i obróbce metali - działamy na rynku od dekady świadcząc usługi w których jesteśmy coraz to lepsi.

http://abc.colorex.pl/ - 10 Gru 2013