KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > energetyka i gazownictwo (1 114)

ULRICH - Japońskie Technologie Ogrzewania *****

Kotły gazowe, kotły olejowe oraz kondensacyjne produkowane wg japońskich technologii. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłów o wyjątkowo małych gabarytach. Kotły, na które Cię stać - ceny od ok. 1.960 zł + 7% VAT. Sprzedaż i serwis w całej Polsce.

http://ad.pl.doubleclick.net/clk;5260238;7902805;i?http://www.ulrich.com.pl/fr1.htm - 1 Wrz 2004

Aklima*****

Witryna firmy zajmujacej się wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem, osuszaniem a także systemami centralnego odkurzania.

http://www.aklima.pl/ - 14 Sie 2001

Apator S.A.*****

Spółka oferuje różnego rodzaju aparaturę elektryczną i elektroniczną. Na stronie sklepik internetowy w którym można zamówić różne rodzaje urządzeń kontrolno-pomiarowych, głównie ciepłomierze.

http://www.apator.com.pl/ - 17 Gru 2001

Beskidzka Energetyka*****

Witryna zawiera szereg informacji o firmie (zarząd, usługi) oraz wiele innych wiadomości użytecznych dla klientów BE (odczyt energii on line, taryfa do ściągnięcia, informacje o planowanych wyłączeniach en. el., formy płatności). Umieszczono tu także forum dyskusyjne, ftp oraz aplikacje dla pracowników BE (poczta, książka telefoniczna).

http://www.energetyka.bielsko.pl/ - 25 Lut 2000

Bio-Wat Sp. z o.o. - Produkcja i obrót biomasą*****

Firma prowadzi pozyskiwanie i sprzedaż biomasy do celów energetycznych, zakładanie plantacji roślin energetycznych, szkolenia z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz doradztwo energetyczne.

http://www.biowat.pl/ - 10 Lip 2006

BREVE-TUFVASSONS*****

Firma jest producentem transformatorów.Strona dostępna w trzech wersjach językowych. Znaleźć na niej można bogatą ofertę handlową.

http://www.breve.com.pl/ - 27 Sie 2001

Caloriss - tanie ogrzewanie hal*****

Caloriss - tanie ogrzewanie hal bez zbędnych kalorii. Oferujemy promienniki gazowe, nagrzewnice gazowe, ekologiczne systemy grzewcze. Na stronie opisane oferowane u nas promienniki i nagrzewnice. Zapraszamy po promiennik ceramiczny i dwustopniowy rurowy.

http://www.caloriss.com/ - 30 Maj 2006

cire.pl - energetyka, energia, rynek energii.*****

Cire.pl - centrum informacji o rynku energii - energetyka, energia, rynek energii.

http://www.cire.pl/ - 17 Paź 2003

Convector*****

Firma jest największym producentem grzejników konwektorowych w Polsce. Na stronach znajdują się informacje o ogrzewaniu, produktach, firmie...

http://www.convector.com.pl/ - 30 Mar 2000

CONVERT Laboratories s.c.*****

Firma specjalizuje się w dostarczaniu podzespołów do komputeryzacji przemysłu na bazie komputerów klasy IBM PC, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień energetycznych. Strony zawierają informacje o ofercie firmy.

http://www.convert.com.pl/ - 30 Mar 2000