KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > energetyka i gazownictwo (1 114)

Automatyka i energetyka przemysłowa****

Oferta prac projektowych i montażowych w zakresie automatyki i energetyki przemysłowej. Układy sterownia maszyn, regulacja prędkości, rozdzielnice nn, wizualizacja i inadzór procesów przemysłowych, układy sygnalizacji zakłóceń, zespoły sterownia generatorów.

http://www.analog.pl/ - 21 Lut 2001

Avrio Media Sp. z o.o. - koncesjonowany dostawca paliw gazowych****

Strona firmy zajmującej się realizacją przedsięwzięć gazyfikacji, dostaw energii pochodzenia naturalnego, którą jest gaz ziemny. Avrio Media Sp. z o.o. jako dostawca paliw gazowych posiada koncesję na obrót paliwami gazowymi oraz koncesję na dystrybucę paliw gazowych.

http://www.avriomedia.pl/ - 30 Lis 2005

Backer OBR - producent elektrycznych elementów grzejnych, grzałek i grzejników.****

Strona internetowa największego w Polsce producenta i dostawcy rurkowych, oporowych elementów grzejnych oraz innych typów grzałek elektrycznych, posiadającego Certyfikat Jakości ISO 9001 od 1997 roku. Informacje o firme, wyrobach, formularz zamówienia.

http://www.backer-obr.com.pl/ - 9 Kwi 2002

Badania termowizyjne b2.org.pl****

Firma b2 to biuro inżynierskie świadczące usługi na potrzeby deweloperów, zarządców budynków oraz innych inwestorów budowlanych. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług związanych z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji. Wykonujemy kosztorysy, zapewniamy nadzór budowlany, pełnimy funkcję kierownika budowy, tworzymy harmonogramy rzeczowo-finansowe. Kolejną specjalnością biura są ekspertyzy i przeglądy techniczne budynków, prowadzenie książki obiektu budowlanego, audyty energetyczne. Przygotowujemy świadectwa energetyczne, zajmujemy się odbiorem budynków i lokali deweloperskich na obszarze Wrocławia i okolic.

http://www.b2.org.pl/ - 16 Gru 2015

BARON - technika grzewcza, sanitarna, gazowa****

Firma Baron na swojej stronie przedstawia swoją ofertę: ogrzewanie ścienne i podłogowe, kolektory słoneczne, grzejniki, kominki, piece, systemy grzewcze.

http://www.baron.com.pl/ - 6 Mar 2000

Barter S.A.****

Firma Barter jest bezpośrednim importerem gazu płynnego i włascicielem wielu stacji LPG. Na stronie informacje o firmie, punktach sprzedaży oraz oferta handlowa.

http://www.barter-gaz.com.pl/ - 27 Kwi 2004

BATER. Wrocław****

Firma Bater specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym branży instalacji sanitarnych, technik grzewczych oraz artykułami wyposażenia łazienek. Na stronie znajdziecie ofertę oraz nowości.

http://www.bater.com.pl/ - 19 Sty 2006

Bater-Akumulatory****

Dane i oferta firmy z Katowic zajmującej się montażem, uruchamianiem i serwisem baterii stacjonarnych, trakcyjnych oraz urządzeń zasilających, dostawą i montażem klimatyzacji, konserwacją instalacji elektrycznych i inne.

http://www.bater.katowice.pl/ - 9 Paź 2001

BEMS Sp. z o. o. - białe certyfikaty****

Firma wykonuje audyty energetyczne przedsiębiorstw, pomiary energetyczne i analizy techniczno-ekonomiczne. Wystawiamy białe certyfikaty. Oferujemy konsulting i kompleksowe doradztwo. Szczegóły i kontakt na stronie.

http://www.bems.pl/ - 20 Maj 2017

Białe certyfikaty****

Na stronie znajdziemy ofertę firmy DB Energy, która zajmuje się przeprowadzaniem audytów efektywności energetycznej w większych zakładach produkcyjnych. Firma doradza także w kwestii bezpiecznych i przyjaznych środowisku instalacji energetycznych.

http://www.dbenergy.pl/ - 17 Sty 2013