KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > energetyka i gazownictwo (1 114)

E M E N  s.c. Kraków*****

Firma Emen z Krakowa zajmuje się importem oraz handlem detalicznym i hurtowym wkładów kominkowych saun , pieców do saun, solariów domowych i innych. Wykonuje także projekty architektoniczne i prace montażowe kominków i saun.

http://www.emen.krakow.pl/ - 12 Sty 2006

Elektrim S.A.*****

Elektrim jest grupą infrastrukturalną działającą przede wszystkim w trzech kluczowych sektorach: telekomunikacji, energetyce i kablach. Na stronach serwisu dostępne jest omówienie struktury i działalności grupy.

http://www.elektrim.pl/ - 29 Sty 2000

Elektrociepłownia Rzeszów S.A*****

Zakład Elektorciepłowni w Rzeszowie. Informacje o spółce i usługach.

http://www.ec.rzeszow.pl/ - 17 Lip 2001

Elektrownie kondensacyjne*****

Na stronie można znaleźć opisy wszystkich elektrowni zawodowych konwencjonalnych w Polsce. Znaczną część serwisu stanowią opisy urządzeń energetycznych oraz zasada działania elektrowni kondensacyjnych. Ponadto znajduje się tu duża ilość plików filmowych oraz katalogów i prezentacji elektrowni.

http://www.elektrownie.com.pl/ - 15 Lis 2004

Elektrownie wiatrowe - internetowy serwis informacyjny*****

Informacje na temat budowy i eksploatacji elektrowni wiatrowych. Porady prawne i techniczne. Zagadnienia ekonomiki tego typu przedsięwięcia. Prezentacja gmin realizujących wspólny projekt budowy, firmy projektujące i wykonujące tego typu przedsięwzięcia.

http://www.elektrownie-wiatrowe.org.pl/ - 7 Sie 2001

Energetyka Dwory Sp.z.o.o*****

W serwisie oferta w zakresie produkcji i dostarczania energii cieplnej, elektrycznej, wody zdemineralizowej oraz usług laboratoryjnych i elektrycznych.

http://www.energetyka.dwory.pl/ - 8 Sty 2004

ENERGETYKA.NET*****

Codzienny internetowy serwis branżowy. Na stronach m.in katalog stron, wyszukiwarka, baza teleadresowa, a także bieżące doniesienia ze świata energetyki.

http://www.energetyka.net/ - 31 Sty 2001

Exbud S.A.*****

Grupa kapitałowa EXBUD działa głównie w budownictwie ogólnym i przemysłowym, komunikacyjnym, inżynieryjnym i energetycznym. Ponadto firma grupa jest producentem materiałów i komponentów budowlanych.

http://www.exbud.com.pl/ - 29 Sty 2000

Ferox Energy Systems*****

Firma jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce szwajcarskiej firmy Tumaturbomach S.A. największego europejskiego producenta systemów wytwarzania energii w skojarzeniu - kogenercja. Na stronach oprócz oferty zamieszczono dane techniczne urządzeń.

http://www.ferox.com.pl/ - 3 Kwi 2000

Fhu Partner*****

Przedstawiciel Galmara, Dehna, Siemensa, Schroffa, Dura-Line, Jackmoona, Komplexu na rynkach: telekomunikacyjnym , teleinformatycznym, energetycznym. Na stronie: informacje o firmie i jej klientach oraz oferta.

http://www.fhupartner.pl/ - 18 Paź 2001