KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > energetyka i gazownictwo (1 114)

Gaspol S.A. - największy dystrybutor LPG w Polsce - ogrzewanie domu - gaz płynny LPG*****

Gaspol S.A. gaz płynny LPG propan i propan-butan w zbiornikach i butlach ogrzewanie domu - kotły na gaz, kolektory słoneczne, zestawy solarne sieci gazowe , instalacja gazowa i grzewcza - budowa i remont domu. Propan i propan-butan w zbiornikach i butlach Gaspolu to źródło ekologicznej energii do ogrzewania domów i hal, zasilania pojazdów (autogaz), wózków widłowych, maszyn i urządzeń.

http://www.gazpol.com.pl/ - 12 Kwi 2006

Herz*****

Strona producenta zaworów i armatury regulacyjnej. Umieszczno tu ofertę oraz nowości.

http://www.herz.com.pl/ - 15 Mar 2000

Inexim*****

Przedsiębiorstwo to działa w branży elektroenergetycznej, ciepłowniczej i telekomunikacyjnej. Zajmuje się sprzedażą, doradztwem technicznym, projektami i szkoleniem w zakresie oferty firm, z którymi współpracuje jako dystrybutor produktów.

http://www.inexim.com.pl/ - 30 Mar 2000

Infracorr*****

Jest to znany producent instalacji ochrony przeciwkorozyjnej, kryz regulacyjno - nastawczych, filtrów i odmulaczy do oczyszczania wody w sieciach i instalacjach ciepłowniczych oraz magnetyzerów.

http://www.infracorr.com.pl/ - 31 Mar 2000

INTELPLAST-Technika Grzewcza*****

Witryna firmy wykonawczo-handlowej działającej w branży techniki grzewczej i instalacyjnej.

http://intelplast.com.pl/ - 9 Sty 2001

JT- Zakład Budowy Gazociągów*****

JT- Zakład Budowy Gazociągów wyspecjalizował się w budowie gazocigów niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia (stal i PE) oraz stacji redukcyjnych i redukcyjno-pomiarowych I stopnia i II stopnia. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.gaznet.pl/ - 21 Gru 2001

Kostrzewa ogrzewanie - ekologiczne kotły i piece grzewcze*****

Kostrzewa producent - Giżycko woj. mazurskie. Polskie kotły na pelety, zrębki, trociny (granulat z trocin, granulat z drewna). Ekologiczne ogrzewanie - pelety to naturalny surowiec opałowy i jest to alternatywa dla ogrzewania gazem i olejem.

http://www.piece.kostrzewa.com.pl/ - 24 Mar 2004

LPG CNG Gazeo*****

Gazeo jest portalem na temat autogazu. Znajdziemy tu informacje na temat warsztatów montażu instalacji gazowych zrówno LPG jak i CNG. Możemy przejrzeć porady i opinie na temat autogazu na forum LPG.

http://www.gazeo.pl/ - 5 Maj 2008

LPG (Gaz płynny), Gaz grzewczy - Bałtyk-Gaz sp. z o.o.*****

LPG - Gaz płynny (autogaz) a także gaz grzewczy to głowne produkty firmy Bałtyk-Gaz. Poza tym w ofercie instalacje gazowe, zbiorniki na gaz oraz czynniki chłodzące i aerozole. Na stronie pełne informacje o ofercie, aktualne promocje, opis właściwości gazu płynnego, formularz zamawiania gazu on-line a także interaktywna mapa z wyznaczonymi obszarami dystrybucji gazu płynnego.

http://www.baltykgaz.pl/ - 7 Kwi 2003

"MAT-ROLEKS" S.C. M.G.MATECCY*****

Witryna firmy zajmującej się spprzedażą: opału, materiałów budowlanych, okien i drzwi z PCV oraz artykułów spożywczych. Na stronach znajdują się informacje o firmie, galeria zdjęć a także oferta handlowa i cennik.

http://www.mat-roleks.com.pl/ - 12 Kwi 2000