KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > energetyka i gazownictwo (1 114)

Arka - kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe, kominki ****

Arka, woj. dolnośląskie. Oferta firmy to kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe (np. małe do domku, przyczep), kominki, termokominki, pompy ciepła, fotoogniwa, kompletne systemy elektryczne i centralnego ogrzewania. Doradztwo, sprzedaż, instalacje i serwis.

http://www.arka.wroclaw.pl/ - 10 Maj 2005

ArtLine****

Artline zajmuje się działalnością handlową, marketingowo - promocyjną, usługową, outsourcingiem. Prowadzi sprzedaż usług telekomunikacyjnych na terenie całej Polski w systemie sprzedaży pośredniej. Posiadamy sieci sprzedaży liczącej około 680 handlowców współpracujących z 18 Koordynatorami Regionalnymi.

http://www.telenergo.com.pl/ - 7 Sty 2004

Asteg - Systemy grzewcze, wystawiennictwo****

Asteg - proresjonalne systemy grzewcze firm GALANT, PURMO, TERMA, BERETTA, VAILLANT, VIESSMANN, ogrzewanie podłogowe, osprzęt instalacyjny KISAN oraz profesjonala zabudowa stoisk targowych.

http://www.asteg.com.pl/ - 17 Maj 2001

ASTOR Sp. z o.o. Dystrybutor - Automatyka Przemysłowa: sterowniki PLC, panele, radiomodemy, SCADA, DCS****

ASTOR Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem automatyki przemysłowej firm GE Fanuc, Wonderware, Satel i Xycom. Atutem firmy są szybkie dostawy, dokumentacja w języku polskim, szkolenia, profesjonalne doradztwo techniczne i wsparcie udzielane tak przed, jak i po sprzedaży. Oferuje bezpłatne konsultacje w zakresie konfiguracji systemów automatyki opartych na sterownikach PLC GE Fanuc, oprogramowaniu Wonderware, radiomodemach Satel i komputerach przemysłowych Xycom. Na codziennie aktualizowanej stronie znajdują się szczegółowe informacje o produktach, nowościach w ofercie, promocjach, szkoleniach oraz wiele innych.

http://www.astor.com.pl/ - 2 Sty 2003

Atex Sp. z o.o.****

Strona firmy prowadzącej ciepłownię Szopinek - głównego producenta energii cieplnej dla Zamościa. Znajdzeisz tu charakterystykę oferty, statystyki oraz referencje.

http://www.atex-zamosc.com.pl/ - 7 Lut 2002

ATG Sp. z o.o.****

Witryna firmy prowadzącej działalność handlową mającą za zadanie kompletację dostaw materiałów i urządzeń do budowy stacji redukcyjno-pomiarowych I° i II°, gazociągów średniego i wysokiego ciśnienia oraz kopalni gazu ziemnego. Znajdziesz tu szczegółową prezentację firmy i jej ofertę handlową.

http://www.atg.pl/ - 29 Lis 2002

Atona - świadectwa energetyczne****

Strona internetowa firmy Atona, która sporządza świadectwa energetyczne oraz przeprowadza audyt energetyczny. Oferta dotyczy właścicieli mieszkań, domów oraz biur, zarówno nowych, jak i remontowanych.

http://atona.pl/ - 4 Lip 2017

Audyt Energetyczny, Termomodernizacja, Monitoring energii****

Serwis energooszczędności budynków: Audyt energetyczny, świadectwo energetyczne budynku, termomodernizacje, projektowanie energooszczędne i energetyczne, monitoring energii, finansowanie.

http://www.dekris.pl/ - 10 Paź 2005

Audyt i certyfikaty energetyczne****

BuildDesk jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w zagadnieniach związanych z efektywnością energetyczną w budynkach. Narzędzia i rozwiązania dedykowane dla grup związanych zawodowo z problematyką audytu i certyfikacji energetycznej.

http://www.builddesk.pl/ - 21 Paź 2008

Audyty energetyczne Gore Tech Eco****

GORE-TECH-ECO to firma z Bielska Białej, która zajmuje się rożnymi pomiarami oraz wystawianiem świadectw oraz certyfikatów energetycznych budynków. Oferuje ona między innymi pomiary kamerą termowizyjną w budownictwie, energetyce i przemyśle, pomiary temperatury, wilgotności i współczynnika przenikania ciepła, klimatyzacji, wentylacji i jakości powietrza w pomieszczeniach. To profesjonaliści w każdym calu.

http://www.certyfikatyenergetycznebielsko.pl/ - 11 Gru 2014